reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dzień dobry mamuśki :-)
widzę po pogodzie że obchodzimy boze narodzenie a nie wielkanoc ;-) i to napewno ta pogoda tak wplywa na nasze samopoczucie, a na stres ziwazany z wynikami badan to pewnie ta koncowka ciazy :tak: ale to ponoc normalny książkowy symptom, szczególnie końcówki ciązy - obawy :sorry: ale Kachurek - ciocia dobra rada - jak mówi nie martić się to znaczy się nie martwić :-D
Ja wczoraj upieklam babke (niestety przez moja nieuwage opadla:wściekła/y:) no i mazurka z konfiturami (też niestety ciut nieudany :baffled:) dzis zabieram sie za latwiejsze rzeczy czyli salatki :laugh2: tylko musze wysunąć nos i do sklepu sie przejsc bo oczywiscie zapomnilam wczoraj wszystkiego kupic :sorry:
Maju co ten twoj Michaś tak się z tobą bawi :rofl2: A ty te skurcze to mialas juz te porodowe bolesne? czy ktg zaznaczalo te bezbolesne przepowiadajace?
WSTAWAC BABOLKI !!! :-p
 
reklama
Cześć kochane kobietki!!!

Tak jak się domyślałam, nie miałam wczoraj czasu na BB, dlatego dziś rano korzystam z tego, że moi panowie słodko śpią i sobie poczytałam. A działo się u Was, działo... jak zwykle :)

MAJECZKO - super, że wróciłaś, nie wiem czy super, że 2w1, ale ogólnie bardzo się cieszę, że nie musisz już w szpitalu kwitnąć i święta spędzisz w rodzinką :)

INGRID - Tobie też oczywiście gratulacje z okazji przeprowadzki, nie ma to jak święta na nowym. I ogólnie nowe :) Czy to bluzka, czy mieszkanko, czy dzidzia - w dodatku na wiosnę :)

LADY - piąteczka za dobre samopoczucie, pozytywne nastawienie i oczywiście WIELKIE GRATULACJE ZA SKOK W 9 OKIENKO !!!

MASIU - mam nadzieję, że dziś masz już lepszy humorek, fakt biurokracja w tym kraju niejednego twardziela może do łez doprowadzić. Odpocznij sobie kilka dni, potem weźmiecie ze swoim kochanym Leonka na spacerek jak się pogoda poprawi i go "zameldujecie na tym świecie". Chyba że jest jakiś limit czasu, w którym trzeba to wykonać?

KATJA - te nasze lęki są zupełnie normalne, zwłaszcza gdy po necie krążą różne sprzeczne informacje a lekarze tych informacji prawdziwych raczej skąpią. W końcu nosimy w brzuszkach nasze maluszki najukochańsze i mamy prawo martwić się o ich zdrówko. Jestem jednak przekonana, że wszystkie porodzimy zdrowe i piękne małe słodziaki :))

ADA - nie zazdroszczę Ci złego samopoczucia i humorku... Mogę Cię troszkę pocieszyć? I wszystkie mamusie z różnymi bolączkami? Bo jedna ma zgagę, druga opuchlizny, innej skacze ciśnienie, jeszcze inną pobolewa brzusio.... i długo by wymieniać...
Jakiś czas temu też miałam różne przeboje, na pewno pamiętacie. Hemoroidy bardzo bolesne, jakieś choróbstwo brzydkie że mówić nie mogłam, potem też pojawiła się opuchlizna na łapkach i kostkach i białko w moczu, różne skurczyki i twardnienia mniej lub bardziej bolesne.... Ale od wczoraj mimo tego całego sprzątania, gotowania, latania, załatwiania czułam się wyśmienicie :) Nic mnie nie bolało prócz stópek schodzonych :) Wszystkie dolegliwości minęły jak ręką odjął :)) Czego i Wam życzę na samym finiszu!!!
Teraz gdy już się czuję najlepiej chyba z całej ciąży i miła mi myśl że mogłabym jeszcze troszkę w niej pochodzić - pewnie niebawem to wszystko się skończy.
Aż żal dupkę ściska :))

No uciekam robić śniadanko i z pieskiem wyjść... Życzę miłego dnia, nawet jeśli spędzicie go w kuchniach i na zakupach :) lub przeprowadzkach :)
Dzisiaj pewnie też nie zajrzę, chyba żeby Was troszkę podczytać, bo potem przerobić taką masę postów ciężko :)

OBY DO WIOSNY MOJE KOCHANE !!!
 
Hej Iwonko - witaj z rana kochana :)

Podziwiam Cię za mazurka, ja się poddałam jak co roku i kupiłam w sklepie, w życiu bym takiego nie zrobiła co by mi smakował jak sklepowy - nawet nie próbuję :)
I powodzenia z sałatkami, jakie planujesz robić? Ja - selerową, taką świeżutką i wiosenną. Za oknem sroga zima to trzeba sobie chociaż na talerzu wiosnę zrobić :)
A rzeżucha wysiana?
 
IZA ja w rzerzuche sie nei bawie:-D zreszta ona smierdzi :-D Robie salatke wielowarzywna - niby zwykla ale ja takiej nigdy nie robie a moj maz ja lubi wiec dla niego ;-) i owocowa ze wszystkimi soczystymi owockami :tak: ten mazurek to taki placuszek z wisniami hihi wiec nie taki jak w sklepach ale zawsze cos :-p ja z kolei tych sklepowych ciast nie lubie, wole zjesc zakalca ale swojego :tak: od dziecka nie jem sklepowego bo moja zlota mama zawsze przepyszne ciasta robila i sie te sklepowe umywaja...

Lady gratuluje 9 łokienka :-)
 
Cześć Ślicznotki !

Jeju ja juz na 9 okienku no teraz to zaczynam juz czuc ze coraz to blizej hihihi no ale ciagle dalej niz Wy hahahahah
Dzieki za gratki :) Wy sobie niezle w tych kuchniach rzadzicie ja to mam labe nic robic nie bede i nie musze... bo swieta sopedzam u rodzinki :) a tam tyle tego ze i na wynos zawsze dostaje :) jedyne co zrobie to schabik w piekarniku lubicie ?robicie sobie? jaju ja to miesa kocham....moglabym jesc i jesc...jesli go mam to szynki dla mnie na stole nie musi byc :) a te ktore z Was nie wiedza o czym pisze to troszke objasnie.... mam na mysli schab....w całym kawałku przyprawiam czosnkiem i przyprawami tak na kilka godzin najlepiej by praesiąkl tym zapachem...potem zawijam w te folie taka co do piekarnika mozna dawac,,,, zwiazuje po obu koncowkach i sie dusi schabik soki ,,,tluszczyk wypuszcza a potem po godzinie jak nie czasem po poltorej wyciagam i nadaje sie juz na kanapeczki w plastry kroic niebo w gebie jak ja to kocham tak czasem jeszcze karkowke robie jak jaks chuda hahahaha :) no takze moje drogie opanie mam farta... tylko musze ogolnie posprzatac...zawsze co roku cos szykuje ale w tym mam przytwilej taki...to jak mam tego nie wykorezystac no nie????????????????????
 
Dzisiaj mamy pierwszy Dzień Wiosny... mój mały wstał i kaze se robic Marzanne,,,, bo co roku robily tylko zamiast rzucac do rzeki i ja tam utopic to my wbijamy na ogrodku i stoi jako strach na wroble...ale mi sie tak nie chce a ten mnie meczy juzprzygotował nawet kijek i koncowke od mopa hahhaha:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dzień dobry, mlduje sie cało po wieczorze na porodowym, skrcze regularne ale za słabe i rozwarcia brak. Nic na skurcze nie brać czekać, Tak moze być 2-3 tyg. Boli bo mała napiera i jest na jedną strone bardziej nacik i nerwy ciśnie. WSio ok. Mała tetno dobre, ze sie nie rusza ostatnio to tez norma bo ma ciasno. wyniki ok.

Bardzo na plus jestem zaskoczona przyjęciem w szpitalu od rejestracji po położne i lakarza; Wszyscy mili cierpliwi - bez problemu tłumaczyli moje wątpliwości (moze taki mniej obciążony wieczór - jednego noworodka słyszałam) ale położne zaglądały co chwile zagadywały, jak zaczęłam wymiotować (niestety sie to mi zdarza jak leze) zaraz sie zjawiła pani z miską wacikami i wodą do napicia.
 
Dzieki Asiu to pozostało Ci tylko czekac :) jeju tak bardzo chcemy miec to za soba juz jak nie wiem .....

ja wlasnie ogladam Mobiego bajeczke na sile a tak mi sie oczy juz kleja pomimo iz uwielbiam Disneyowskie bajeczki... tylko dzis pobudke mi maly trasnol kolo 6 potem pies skomlał i zas trzeba bylo go wyopyscic i wpuscic..o tyle fajnie mam ze nie musze z nim sie prowadzac na smyczy hihi jak wraca to puka do drzwi taki wychowany hahahahhahah ale komu drzwi i szyby balkonowej nie ma myc wiec te wychowaniu gdzies jego juz zanika hahahha
No ale pora letnia wielbiam z nim chodzic i zmezem na spacerki bo fajnie sie bawi az czlowiek sie cieszy jakie to pies ma zdolnosci jakie pirlety robi.... nad morzem jak jestesmy tak sie w fale rzuca super wodok :) jeju ja znowu o tym morzu hihi

Pewnie Was tu za duzo nie bedzie [przygotowania przeswiateczne i z kim ja sobie pogadam????????? zagladajcie bym chociaz mial co poczytac bo w dmu ksiazek brk a z reszta wole zdecydowanie Wasza lekturke :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

\
 
reklama
Lady jak nie ma rozwarcia to ja jade do mamy - dawno tam nie byłam i stęskniłam sie za nimi. I wałówke przywioze, choc pewno wrócimy w niedziele wieczorem
 
Do góry