reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada ja tez cos złapałam nie wiem czy wizus czy poród. maz z synek na naukach przed komunią:eek: a ja ide pod prysznic i sie relaksuje skurcze coraz bardziej bolesne (tzn bardzo bolesne tylko2) tak już od 15. Jka sie utrzymają ot jedziemy na izbe niech mnie zbada. Ja nie czuje ze to już do tego chol... katar i taka jestem słaba!!!! Jakieś wirurus nas zaatakował. Boje sie, kurde że nie dam rady i sie zaraz zrycze. Jak bu było ok i nic sie ni działo odezwe sie jutro, a jak by co dam znac przez Iwonke (no ale bym chciała i bym nie chciała jak bym teraz sie nie czyła gotowa:baffled:

Buziole Kobietki ! Trzymajcie kciuki żeby jeszcze nie, albo żeby już bo już sama nie wiem.

wg mnie to powinny bardziej bolec, :szok: ja już nie wiem
 
reklama
Czesc dziewczeta jestem po wizycie niby tez wsio w porzadku,ale w zwiazku z licznymi bakteriami i strzepkami grzybni mam dodatkowe badania na paciorkowce.:szok:oszaleje.
Lasencje napiszcie co oznaczaja niskie plytki krwi??????????????bo oto sie nie dopytalam i nie przespie nocy.Dzieki


czesc KATJA
ja nie pomoge co do plytaek ... moze Kachurek:-(...

ale wydaje mi sie ze nie masz co panikowac bo jakby cos bylo nie tak to pewnie lekarz by zwrocil uwage na to.............. luzik kochana;-)

super ze u ciebie wsio oki:-)
 
Melduję się ponownie.
Tak sobie czytam i myślę że my takie nerwowe bo to i wina hormonów i pogody dziś jest fatalna. :no:
Maju witaj 2 w1:-)
Ingrid-gratuluję 4 kątów własnych:-)

Katja ja na ostatniej wizycie tez mialam pobierany wymaz na te wszystkie bakterie i to po 35 tygodniu normalne że badają pod kątem bakterii.Więc się nie denerwuj wszystko będzie dobrze
 
KATJA ja słyszałam,że dużo kobietomw ciąży się obniża....też myslę podobnie jak kasia gdyby było cos nie tak lekarz by zwrócił uwagę.... nie martw się....

ASIU wiesz jakie ja miałam dziś łupanie w kręgosłupie też myślałam,że rodzę czy co ale nie a brzuch mnie bolała jak na okres....niby ok ale to ciśnienie mnie martwi...no to trzymam kciuki za ciebie....

widzę,że na końcówce to tylko sters za stresem goni wszystkie się martwimy i stersujemy...
 
Juz chyba zdechne jak sie naczytalam o tych plytkach jak za malo nie dobrze jak za duzo tez nie dobrze a zla interpretacja u mnie wiaze sie z panika ( u mnie to juz nowotwor)mam ich 147 a mialam 176 i dlaczego spadaja.:-(Plis pomocy
 
KATJA nie martw się naprawdę skoro lekarz nie powiedział,że to źle czyli jest ok nie martw się.....ja mam wyższe....i co też mi nic nie powiedział...a nowotwora na pewno nie mamy.....spoko KATJA ja wiem,że ciężko bo sama myślę tylko o mym ciśnieniu ale musimy się trzymać kochana najważniejsze,że jesteśmy pod kontrolą lekarzy....aha i nie czytaj ja się już naczytałam o zatruciu ciążowym i mam schize najlepiej nic nie czytać tak dobrze dla nas jest serio....
 
Juz chyba zdechne jak sie naczytalam o tych plytkach jak za malo nie dobrze jak za duzo tez nie dobrze a zla interpretacja u mnie wiaze sie z panika ( u mnie to juz nowotwor)mam ich 147 a mialam 176 i dlaczego spadaja.:-(Plis pomocy
KATJA rany ...... nie wiem jak ci to napisac:-Dale my tu uprawnien lekarskich nie posiadamy.. kochana musisz isc do lekarza jak chesz wiedziec co ci dolega.. jezeli ci cos wogole dolega .. bo moze ty poprostu za bardzo panikujesz... zadna z nas mimo szczerych checi ci nie pomoze .. od tego sa lekarze ...:-)my mozemy tylko gdybac.. ze wszytko oki .... a moze nie ok ..

Lec jutro z wynikami do gina niech rzuci okiem ..na twoje wyniki .. i bedziesz wiedziala czy wszystko wsio oki:-)
 
KATJA nie panikuj(odezwała się ta opanowana:-)) może faktycznie zadzwoń do lekarza i się po prostu spytaj to ci pozwoli odetchnąć choć trochę....nie martw się....dzwoń i pytaj i już....po sprawie...a tak to będziesz panikowała nie potrzebnie....:tak::-)
 
reklama
Katja napisz nam jak tam twoje dzieciaki sie maja .. i jak przygotowania do porodu .. kupilas juz wszytko??? pisz z checia poczytamy ..;-) tylko nie mysl juz o tych chorobach... bo ty zdrowa baba jestes ... ale jeszcze tego nie wiesz:-)
 
Do góry