reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Wróciłam właśnie od ginki, no i nic się na poród na razie nie zapowiada. Szyjka krótka ale trzyma mocno jeszcze. Mały wg usg ma już 2970g co odpowiada 36tydz. i 5 dni co się zgadza z wiekiem ciążowym . Gin mówiła że w terminie porodu zapowiada się że będzie miał 3500g. Zdjęcia 3d nie chciał sobie zrobić bo wpychał nochal prawie w głowicę usg w zwiąku z czym na obrazku mu nosa nie obejmowało. No ale za 3 tyg. go zobaczymy w realu. No i zaprezentował dumnie jak zwykle swojego siusiaczka. Tego akurat się nie krępuje pokazywać. Ach te chłopy!
A co do obrzęków to powiedziała że jak będą bardzo duże to mam jechać do szpitala. Dobrze że cisnienie mam w normie i wyniki moczu też zupełnie w porządku.
 
reklama
Kachurku to waga fajna mój maly jak sie urodzil to mial 3550 :) to dobrze ze wyniki sa ok...aleobserwuj te opuchniecia ! by nie bylo ....

Moja mała takiej czkwaki dostala ze chyba z 3 minuty juZ nia walczy....

Dzisiaj tak tu pustoooooooooooooooo..... dziewczyny co jest odpoczywac bedziecie jak bedziecie po 80-tce hihihihi
 
Lady ja cie podziwiam, ze ty taka uśmiechnięta, zabiegana i jeszcze dajesz rade... ja wyszlam do tesco, dupa zrobilam zakupow duzo, oczywiscie wyobrazacie sobie jak to jest przed swietami (przepychaja sie ludzie, kolejki) no i ledwo do domu wrocilam :baffled: przespalam sie troche, ale czuje sie paskudnie, a dzis chce jeszcze babke i mazurka upiec :eek: przydałoby sie troszke twojej energii :rofl2:
Kachurku GIT wyniki :tak:
Masiu nie nerwuj sie na boboli urzedowych, tak bylo jest i bedzie, a ty masz slicznego Leosia w domku więc sie uśmiechaj, sprawy załatwisz później :tak:
An, Asia to chyba jakaś poznanska aura bo i ze mnie placzka na calego :sorry:
No coś faktycznie Michaś sobie pogrywa z mamusią :rofl2: Maju nie daj sie :-p zycze ci zebys urodzila szybciutko!
NiaNia ja jestem 3 dziewczynką u mojej mamy :-D wyczekiwana, najukochańsza, także nic jeszcze straconego! :tak: Pracuj do osiągnięcia celu :-p
Kasia no tobie akurat do kompleciku jeszcze bedzie brakowalo chlopaka :-D Ale zobacz jak ty wesoło bedziesz miała w tym domu :rofl2: Moj małż sie ze mnie zgrywa ze chce miec cala druzyne pilkarską :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D chyba bym muiala rodzic co 9 m-cy :szok:
 
Czesc


Majeczko jak dobrze cie czytac.. ...ide na :-)


Iwonka zobacz czy masz to oczym ci ostatnio pisalam a nuz juz masz .... no wiesz heheh:-):-):-)

Lady mnie czkawka u mojegoa malego denerwuje... nie lubie tego pulsowania hhaha
 
Przylazłam i ja ale w złym humorze....

Byłam dziś w szpitalu bo mi od nocy ciśnienie skakało niby w normie 135/85 ale ja czuje sie fatalnie zrobili KTG i badanie ginekologiczne i wsio poiwedzieli,że jest dobrze a ja dalej się źle czuje rano zrobię badanie moczu oczywiście jak bedzie otwarte te laboratorium
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przylazłam i ja ale w złym humorze....

Byłam dziś w szpitalu bo mi od nocy ciśnienie skakało niby w normie 135/85 ale ja czuje sie fatalnie zrobili KTG i badanie ginekologiczne i wsio poiwedzieli,że jest dobrze a ja dalej się źle czuje rano zrobię badanie moczu oczywiście jak bedzie otwarte te laboratorium .....ocipi....idzie na tej końcówce mam wrażenie jakbym jakąs grype miała mam dreszcze i to piepszone ciśnienie musiało mi sie teraz podnieść w piz....mam nerwa....
ja tez mam nerwa
 
reklama
Czesc dziewczeta jestem po wizycie niby tez wsio w porzadku,ale w zwiazku z licznymi bakteriami i strzepkami grzybni mam dodatkowe badania na paciorkowce.:szok:oszaleje.
Lasencje napiszcie co oznaczaja niskie plytki krwi??????????????bo oto sie nie dopytalam i nie przespie nocy.Dzieki
 
Do góry