reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
o Kachurku zgadza sie :tak::tak::tak: lepszy jest nawet od adwokata ten likierek;-):-) no coz chyba abstynentkami zostaniemy w każdym znaczeniu tego słowa hahaha:-D:-D:-D:-D
Adunia to musisz coś do przekąszenia do torby zapakowac zebys nam tam z głodu nie umarła:tak::-D:szok::-D:-D:-D
 
Czy do szpitala zabieracie pieluchy tetrowe i ręcznik dla maluszka? Kurcze ja nie wiem co zabrać, za tydzień mam ostatnią wizytę, to muszę się zapytać położnej a pytania do niej chyba na kartce sobie zapiszę, bo potem wszystko zapomnę o co miałam się pytać.

Fajnie, że dzieciaczki zmieniają pozycję wyjściową, to chyba znak, że już na dobre szykują się do wyjścia

Zazdroszczę tym co jeszcze mogą poszaleć z mężami, ja to już zapomniałam jak to jest...
 
Gulgag ja do szpitala muszę wziąść tetrowe i pampersiki i ręcznik do kąpieli bo się pytałam więc muszę...zapytaj się swej położnej....:tak::-)
 
Luckymama już ponad rok tego nie robiłam i bym musiała poszperać i znależć proporcje ale wielka filozofia to nie jest bo po prostu trzeba rozcieńczyć spiryt w gotowanym i wystudzonym słodkim mleczku kondensowanym do procentowości ok 20- 25 %. Masz rację że spiryt to nie wóda:-D! Może się trochę zostanie od przemywania pępuszka!
 
Dobra laseczki me kochane brykam do domu choć wątpię,że usne bo myślę o tym szpitalu czy mnie zostawią czy nie...dobra papapa.....
DOBREJ NOCKI:-)
 
reklama
Adunia jest, jest pychotka:tak:;-):-)
Guglag, w kazdym szpitalu jest inaczej, wiec musisz zapytac tam gdzie masz zamiar rodzic:tak:;-):tak:
Kasie wcieło:confused::sorry2: pewnie poszła na małe co nie co z R:-p;-):tak::-D:-D:-D
ja juz jestem po cieplutkim prysznicu a teraz mykam do łozeczka bo brzuchu znowu twardy.....:sorry2:
to do jutra laseczki:-)
Adunia to daj znac co osadza w twojej sprawie i do kiedy zostaniesz, mozesz myknać eska;-):-)
buziolki:shocked2:
 
Do góry