reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

tak z tymi upławami to wiem sama po sobie IZUNIA zobaczysz co ci lekarz powie jutro....a fakt przeziębiona byłaś więc może od tego zobaczysz....
 
reklama
A mi się wydaję,że Majeczka pisała,że ma 0.05 białko a KACHUREK odp że to ilość śladowa ale może ja też źle pamiętam:-)
 
o tak w artykule "białko w moczu" z gazety "m jak mama" pisze :
w przypadku dorosłego człowieka normą jest wydalanie do 150mg białka na dobę i w próbce moczu(pobranej podczas porannej wizyty w toalecie) nie powinno sie go stwierdzac. Nieco inaczej bywa w przypadku kobiety spodziewajacej sie dziecka. wtedy ilosc wydalanego białka moze sie zwiekszyc to normalne ponieważ twoje nerki pracuja teraz za dwoje, są bardziej obciążone i muszą przefiltrować więcej krwi..... za nieprawidłowy uznaje sie wynik powyżej 260mg/24h.......zbyt duza utrata białka moze wynikac np z infekcji dróg moczowych, moze sygnalizowac problemy z nerkami albo wskazywac na inne choroby np. zatrucia, niewydolnosc krazenia czy zapalenie stawow lub gestoza(zatrucie ciążowe)
to tyle co wyczytalam.....:sorry2:
 
A mi się wydaję,że Majeczka pisała,że ma 0.05 białko a KACHUREK odp że to ilość śladowa ale może ja też źle pamiętam:-)
o tak Adunia masz racje tak to było.....:tak::tak::tak::tak:
a co do mojego samopoczucia to dzis mialam prawie przez 3/4 dnia twardy brzuś i chyba sa to skurcze przepowiadajace ale sama nie jestem pewna, zaczelam liczyc tylko niewiem czy dobrze brzus sie robil jak kamyk na okolo 1min a przerwy po miedzy tymi twardnieniami byly nawet co 8 -5min....
 
Ale zamieszałam :))

Dzięki kochane za informacje i zaangażowanie. Czyli z tego co piszecie, to to moje 66 mg jeszcze się mieści w granicach normy, uff. I to pewnie właśnie przez chorobę lub leki tak skoczyło.
Ogólnie dobrze się czuję, tylko przez to latanie dzisiaj jestem jakoś słaba jak mucha. Głowa mnie boli i łapki drętwieją, jakbym stado mrówek na nie napuściła. Ale zaraz pójdę lulać i jutro wstanę rześka :))

Życzę Wam moje słodkie dobrej nocy!!!
 
Czesc kozuchy
Co slychac???? :-D

Silki jak nie bylo tak nie ma ......... pieknie:-:)confused:


Adunia supre ze u Ciebie super ze Amirek przybral poze nietoperka.... a szpitalem sie nie martw to nic strasznego . przynajmniej podreperuja twoja hemoglobinke;-)

Izka jak samopoczucie... chyba dobrze bo klikasz;-)


Luckymama u mnie jako tako ... po mnie jak po kaczce gdyz uwazam ze w zyciu sa wazniejsze inne wartosci... a poza tym chyba przewidzialm ze bedzie taki obrot sprawy.. i mysle ze to jeszcze nie koniec:-( ale to pozniej .. na Wz.
a jak mala MI?? dala nura???



Ja dzis jestem po wizycie u lekarza .. moj synus rosnie jak na drozdzach wazy juz 3.200 bagatela jak ja go urodze to nie wiem :-(doktorek glowa krecil .. i do poloznej mowil jak w tak malym brzuchu tak duez dziecko heheh .. najpierw sie wystraszylam bo myslalam ze cos nie tak jak mi to usg robil... z lekka nie zrozumialam :-)ale mnie moj R .. szybko naprostowal:-)..ogolnie w nocy to sie czulam fatalnie .. juz mialam caly dom na nogi postawic ze rodze:szok:bo mnie jakies dziwne skurcze dopadly.......... ale jak wstalam z lozka to po paru minutach mi przeszlo...:sorry2:szkoda cholera:-)
ach moja hemoglobinka po dawce zelastwa.. z 11.24 skoczyla na 12,5 wiec chya sobie polykam jednak te tabsy do samego rozwiazania i troche dluzej co bym jak zombi nie wygladala

Ogolnie dziewczynki moglo by sie juz cos zaczac dziac bo jakos nudnawo jest....:-D:-D:-D
a teraz to mnie krzyz napierdziela i brzuch jak na okres boli................fajnie
a wogole to mam nerwy dzis moj R dostal po plerach butelka plastkiowa z mlekiem..... bo sie ze mna droczyl ze mnie w szpitalu zostawi bo pozniej to bedzie musial na sygnale jechac......... a ja sie biedna poczula jak porzucone dzicko i wpadlam w taka zlosc ze go butelka zdzielila ;-)( a pozniej mu powiedzialam zeby sie usprawiedliwic ze ta sa oznaki zblizajacego sie porodu:-D)


dobra to by bylo tyle .. chyba pojde spac
 
Tobie Izunia tez spokojnej i przespanej nocki;-):tak::-) i czekamy jutro na wiesci co na to białko ginek....:tak:;-)
 
KASIEŃKO dobra jesteś zdzieliłam go butelką od mleka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jesteś git mój to by wykorkował nerwowo gdybym tak zrobiła....:-D:-D:-D:-D:-D
może mnie podreperują żebym w końcu wyglądała jak ten mercedes a nie fiacisko....

kurczę mi też smutno,że to SILI nie ma ale może uda im się w końcu podłączyć tego necika.....
 
reklama
Kacha to my obydwie dzis w nocy nie potrzebny alarm robiłyśmy:-p:tak::-D:-D ja tez mysle ze moglo by sie cos zaczac dziac bo nudno, i nawet udało mi sie zniewolic malza, miał opory ale go wykorzystałam:-D moze sie cos ruszy:-p:-D:tak:
 
Do góry