reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

a Sila ma miec necik w tym tyg wiec se tak myśle ze skoro jutro juz jest wtorek to moze jutro albo najpozniej w srode ja podlaczą na nowo i juz bez zadnych awariii:tak::-p:-D
 
reklama
Kacha to my obydwie dzis w nocy nie potrzebny alarm robiłyśmy:-p:tak::-D:-D ja tez mysle ze moglo by sie cos zaczac dziac bo nudno, i nawet udało mi sie zniewolic malza, miał opory ale go wykorzystałam:-D moze sie cos ruszy:-p:-D:tak:

hehe MAJA jak ja do mojego w sobote marudzilam zeby ze mna poszedl do lozka to ten mi gadal ze w dzien sie w lozku nie siedzi :-) pizduś.. a dzis chodzi co chwile o gada chodz kochanie do lozeczka... no i co musze byc madrzejsza od niego jak zwykle zreszta i isc bo sie bede toczyc do kwietnia :-)bo tak to by bylo ooooooooooooo taki wał;-)
 
KASIEŃKO dobra jesteś zdzieliłam go butelką od mleka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jesteś git mój to by wykorkował nerwowo gdybym tak zrobiła....:-D:-D:-D:-D:-D
może mnie podreperują żebym w końcu wyglądała jak ten mercedes a nie fiacisko....

kurczę mi też smutno,że to SILI nie ma ale może uda im się w końcu podłączyć tego necika.....
bo juz mnie taka nerwica dzis wziela ze normalnie chyba musialam sie na nim wyzyc.... a mowilam mu zeby mnie do lozka zaprosil to nie :no: pewnie to tez przez
to ..on sie ze mna maca jak z banka mydlana delikatnie co bym przpadkiem nie pekal ... chryste zwarjuje .. juz mam dosc tej ciazy niech sie to konczy .. bo uschne
 
no tym razem to ty musisz ustąpić:tak:;-):-) dla własnego dobra:-D:-D:-D moj sie troche opieral, ale nie szlo mu to i w 2min go przekonalam:-);-)
 
Witam się wieczorem:-).

Ada suuuuper!!! Ja się bardzo boję mojej buddy i też mam nadzieję ze śmignie. Choc wydaje mi się ze śmiga co chwilę. Ona tak mocno szaleje w brzuchu ze nie sądzę by miała już jakąkolwiek pozycję na 100% upatrzoną:-p:-D A Ty idźkaj do szpitala i się podlecz nasza błekitnokrwista kobieto:-)

Kasik
nudnawo powiadasz:cool2: Wpadaj częściej, bo twoje opowieści są the beściarskie (jak choćby ta teraz z mlekiem):-D

Maju otworzyłam puszkę mleka skondensowanego gotowanego przez 3 godziny:-p Zapraszam:tak::cool2:

Izunia dbaj o siebie chorowitku. Ukochaj Domisia ode mnie:-). Bidulek. Jeszcze teraz go wzięło. Jak dojdzie do siebie daj mu tranu na wzmocnienie. Dziś kupiłam chłopakom tran norweski z dorsza z omegą3 i ADEK. Ponoć super. Zobaczymy. Słodkich snów. I zdrówka.:happy2:

Sila no kobitko czekamy wszsytkie jak widzisz:-D

Kachurku współczuję obowiązkowych kąpieli psiny, ale ja tez bym jej w gównach nie zostawiła:-p Nie martw się ludźmi. Kolczatka nie taka zła nawet na biglu;-) Nauczy sie:-) Swoją drogą mój Lucky pytał dlaczego koleżanka Cliforda (na minimini bohater bajki w serii przytulanka- cudna bajka) nie lubi się kąpać (ta biała pudelka) i ciągle się brudzi:confused: Nie wiedziałam co powiedzieć. I ps dlaczego nie lubi być czysta:confused:

Iwonko czyli dookoła ładne masz miejsca do spacerów. Fajnie że już masz wszystko dla córci. Miłego pakowania torby:-)

Raju jak to moje babsko sie wierci w brzuchu:shocked2:
 
bo juz mnie taka nerwica dzis wziela ze normalnie chyba musialam sie na nim wyzyc.... a mowilam mu zeby mnie do lozka zaprosil to nie :no: pewnie to tez przez
to ..on sie ze mna maca jak z banka mydlana delikatnie co bym przpadkiem nie pekal ... chryste zwarjuje .. juz mam dosc tej ciazy niech sie to konczy .. bo uschne
kasia to chyba te chłopy juz tak maja:baffled::sorry2: ja normalnie jak sobie pomysle ze potem jeszcze polog 6tyg postu to normalnie załamka, bo teraz to juz tak niewygodnie:baffled: potem bedziemy takie wyposzczone ze szok:szok::nerd::-D:-D:-D
 
Ja to bardzo lubię takie mleczko ale ze spirytusikiem:-D:-D:-D! Taki przepyszny likier z tego wychodzi! Ale niestety jeszcze długo sobie będę mogła tylko pomarzyć!
 
reklama
wiecie co ja to se myśle co ja będę żreć w tym szpitalu jak tam mają ostatni posiłek o 18.00 zwariowali ja dopiero zaczyanm być głodna przecież ja tam umre z głodu....:-):-):-):-):-):-):-) przecież nie zabiorę ze sobą wałówki ja to dobra jestem myślę tylko o żarciu:-D
 
Do góry