reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej słoneczka wschodzące :))

Oj piękna się dzisiaj pogoda zapowiada, to dobrze, bo dzisiaj znowu mam kupę spraw do załatwienia na mieście :) Spacerek dobrze mi zrobi... chociaż nie wiem, czy nie urodzę przez to bo nawet teraz mam uczucie jakby mi miało dziecko zaraz wypaść dołem, tak wszystko boli i jakieś takie naciągnięte.

Ada - czy te lody przetrwały wczorajszy wieczór? :))

Gosia - raczej weź pieluszki tetrowe i pampersiki i ręcznik, bo z tego co widzę, to prawie w każdym szpitalu jest to wymagane.

Maja, Kasia - no ładnie, to już się zabieracie za wyganianie z brzusia? :))

Lucky - pani doktor Dominika tak mnie zagadała, bo pytała się mnie na co jestem chora i jakie leki biorę i dobre rady dawała, że z tego wszystkiego zapomniałam zapytać się o ten Ribomunyl, o którym pisałaś. Możesz mi tu lub na priva napisać kilka słów o nim, co to wogóle jest, jak działa i ile mniej więcej kosztuje?

Hej dziewczyny znalazłam proporcje likieru z mleka z puszki, o którym wczoraj tak namiętnie rozprawiałyście - puszka mleka słodzonego (gotować 3 godziny), 100 ml spirytusu, 200 ml wody :)) Bon apetit :) A na przepisy wrzucę super masę kakaową do przekładania wafli - słodkie toto, że można się zakleić ale jakie pyszności. Chyba zaczynam zdrowieć, bo strasznie mnie bierze na zrobienie tego :)

Dominiś jeszcze śpi słodko... :) Nie wiem jak ja go po chorobie zmuszę, żeby do szkoły wstałam o 6:30? Zresztą potem niebawem święta, to znowu poleniu****e. Mąż mnie właśnie wczoraj oświecił, że w tą niedzielę jest Niedziela Palmowa - jejku jak ten czas leci, szok.
 
reklama
Dzień dobry :-)
Witam rannego ptaszka :-) No widać Iza że już z tobą lepiej :tak: teraz tylko wykurować synusia i rodzinka gotowa do przyjecia Patrycji :-) Trzymam kciuki żeby szybko wyzdrowiał bidulek:tak:
Po przeczytaniu wczorajszych postów to ja widzę że tu niezłe napaleńce :-p No ale nie powiem i ja się jeszcze kuszę na małe co nie co, ale najbardziej to mnie śmieszy mój małż jak po sexie ma takie słodkie oczka i mówi "dziękuję" :-D:-D:-D jabym to ja dla niego się poświęcała hehe:-D No ale bez zartów bo od dziś chyba troszki przystopować trzeba, nie wiem co to (może ten słynny czop) ale tak często i dużo mi gęstej klejącej wydzieliny sie pojawia :baffled: wcześniej miałam jakieś lekkie upławy, te teraz też są bez krwi ale takie inne :baffled: dzis albo jutro mam wyzyte więc się dopytam...
Ada - ciesze się że Amirek poskakał i sie obrócił :tak: Życze powodzonka w szpitalu, napewno tam o iebie zadbają i będzie wsio oki :-)
Moja żabka to się tak wyciąga i mocno kopie że normalnie Uhhh! I poza bólami "miesiączkowymi" to wczoraj miałam takie skurczyki w pipce :sorry2: i wogóle jakoś tak czuję że się u mnie coś zaczyna dziać :-) Ale jak to normalne objawy to się cieszę bo to ZNAK ŻE JUZ NIEDŁUGO :tak:
 
Witajcie
Bylam wczoraj w szkole rodzenia, polozna badala mi tetno Bobasa i powiedziala ze wyczuwa skorcze... Pojechalam na ktg, i faktycznie, macica juz sie kurczy... Dzis zaczyna sie dopiero 35 tydz, dostalam zastrzyki i tabletki...Oby do kwietnia...
 
Hej Iwonko :))

Ja też dzisiaj się popytam, czy ten czop tam jeszcze tkwi czy już go nie ma. Ciekawe, czy doktorki są w stanie to jakoś sprawdzić. Jak z DD byłam w ciąży to za chiny nie wiem kiedy straciłam czopa :))
Ta Twoja żabcia to dobrze, że bryka, znaczy że malutka jest, ma dużo miejsca do skakania i korzysta. Pewnie będzie Ci łatwiej urodzić małą żabkę niż klopsika :)

No ja już jestem wykąpana, wykremowana, wygolona :)) wypachniona.... Bardziej się staram dla pani ginekolog niż dla męża hehe. No ale o to też się spytam, czy mamy zielone światełko :) To może zrobię mu dziś wieczorkiem milutką niespodziewajkę hłe hłe :))) On taki wymęczony chodzi, w pracy ma problemy i jeszcze szlabanik na seks - ciężko mu musi być haha, no to mu ulżę w cierpieniu :)
 
...Moja żabka to się tak wyciąga i mocno kopie że normalnie Uhhh! I poza bólami "miesiączkowymi" to wczoraj miałam takie skurczyki w pipce :sorry2: i wogóle jakoś tak czuję że się u mnie coś zaczyna dziać :-) Ale jak to normalne objawy to się cieszę bo to ZNAK ŻE JUZ NIEDŁUGO :tak:
Iwonko po pierwsze gratki i witamy w ostatnim okienku:tak:;-):-) u mnie juz chyba coraz bardziej zaczyna sie cos dziać....bo te wszystkie różne dziwne bóle mnie nie odstępują i jeszcze dzidzi jak się wierci to tak boli, ałć:-:)shocked2: ciekawe czy dotrwam do wizyty w czwartek:sorry2::-p

On taki wymęczony chodzi, w pracy ma problemy i jeszcze szlabanik na seks - ciężko mu musi być haha, no to mu ulżę w cierpieniu :)
Iza no to mu fajną niespodzianke zrobiśz:-p;-):tak::-)
...do pozniej ....zmykam na zakupy;-)
Kasia to kup coś dobrego dla ciotek;-):tak::-):-p
 
reklama
Do góry