reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

no powiem ci Kachurku blada jak ściana jestem mój mąż zawsze się ze mnie śmiał,że chodzę jakbym się mące obsypała hehehe....arystokratka hehe z której strony:-D:-D:-D:-D:-D

Asiu ja nie sądzę,że te zawroty od hemoglobiny bo nie mam ich codziennie raz mam że nie kumam o co chodzi a raz jak wczoraj czułam się super...a dziś znowu padam na pysk....jakby mnie ktoś młotem w łeb walnął ale zobaczymy jutro co wymyślą.....
 
reklama
Hej słonka :)

Ale miałam dzisiaj męczący dzień. Stałam w długiej kolejce po wkłady do książeczek RUM, potem latanie po lekarzach: odbieranie moich wyników moczu, męża zwolnień lekarskich, no i sprawa Dominika - niestety znowu antybiotyk, ma bardzo brzydkie gardełko (angina) no i zapalenie ucha. Potem apteka, kolejna partia leków - już 1/4 stołu jest nimi zawalona :((

W dodatku mam nie za ciekawy wynik badania moczu - białko 66 mg/dl - mam sie zacząć niepokoić? Dobrze, że jutro będę miała wizytę z rana, to się czegoś dowiem. Bo niestety w internecie nic nie znalazłam poza bardzo pocieszającą wypowiedzią na jakimś forum, że gdy jedna ciężarna miała 0,17 mg to ją lekarz straszył szpitalem :no:

Jedna pociecha to taka, że Amirek się obrócił u Adusi!!!! To jest najlepsza wiadomość od wielu dni :) Jednak trzymanie kciuków czasem się opłaca :)))
Ciekawe czy u Lucky też się obróci Mała Mi?
 
Izunia no bryknął mały jestem zadowolona na maksa mam nadzieję,że już sie nie rozmyśli mój szkrabek mały.....ale głodna jestem muszę coś wszamać.....boże jak mój mały strasznie się wierci oejejejejejejej....tylko niech pozostanie w tej pozycji co jest i niech się dalej wierci ile wlezie ale boli....aućććććććć.....co on tam robi.....
 
Izunia poszukaj parę postów wstecz jak chcesz bo zdaję mi się że KACHUREK nasza pisała normę dla MAjeczki naszej ja mam do odbioru rano wyniki ale wiem na 100% że mam bakterie bo wróciłam od rodziców i zmiana wody nie wpłynęła na mnie dobrze.....i czuję to....ale mam do odbioru jutro wyniki rano i z nimi do szpitala.....

0.17mg to chyba norma ale nie chce cię wprowadzaćw bła cofnij się jak ci się chce bo kachurek pisąła normę....
 
Ok, znalazłam. Według Kachurka norma to 0,05 g no a ja mam 66 mg. To troszkę więcej. Zresztą w wynikach oznaczone jest literką H - to znaczy powyżej normy. No jutro się okaże. Jeszcze dla pewności zmierzyłam sobie ciśnienie. Mam 110/60 czyli norma, chociaż jak na mnie to raczej wysokie heh.
 
Iza ja nie wiem ile tego białka może być/ dl, bo znalazłam tylko informacje że fizjologicznie wydalać można do 150mg na dobę, a podejrzenie białkomoczu jest powyżej 259mg na dobę. A na dobę wydala się od 1,5 litra moczu. a dl to chyba 1/10litra. Czyli wychodzi że fizjologicznie to może być koło 10-15 mg/litr. Chyba dobrze wyliczyłam?
Ale jest też taka informacja: podwyższenie nieco ponad normę stężenia białka w moczu ( 150mg do 3 g ) stwierdza się w przypadku gorączki, nasilonego wysiłku fizycznego, a nawet w stresie. A Ty przecież jesteś jeszcze chora. Może dlatego?
a i jeszcze może być więcej białka jak mocz jest zanieczyszczony upławami.
 
Izunia szkoda,że nie ma Kachurka by ci powiedziała,bo ja się nie znam ale jak masz ciśnienie w normie....i dobrze sie czujesz nie wiem ja troche w interpretacji tępa jestem....
 
Adunia ciesze sie ze Amirek wrocił do pozycji nietoperka:tak:;-):-)
Izunia na ktorej stronie sie do tego dokopałaś:confused::confused: bo niewiem czy dobrze doczytalas bo to ja miałam 0,05:confused::baffled:
kurcze niepamietam, ale wiem poczekajcie chwile to sprawdze co o tym bialku pisze w jednej z gazet "m jak mama" ktora mam.....
 
reklama
Do góry