reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Aduś super ze fiknął!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie martw sie jak CIę zostawić będą chcieli zostań..dla dobra Amirka!!

Iwonka niom już puka CI 9 okienko czas otworzyć :-)

Moje dłonie..jakie to paskudne uczucie..:-(
 
reklama
wiem MADZIUJKA nie mam innego wyjścia ale szpitale działają tak depresyjnie a z drugiej strony mam okropne zawroty głowy i czuje się osłabiona więc lepiej tak będzie choć wczoraj i przedwczoraj czułam się lepiej dziś znowu padam....ale jakoś damy radę....
 
ja wiem ze depresyjnie ale czasem trzeba tym bardziej ze Ty nie możesz witamin ani nic innego brać...a teraz Niunie biorą z nas włąśnie witaminy i minerały..w dużych ilosćiach
 
no właśnie więc lepiej będzie zobaczę jutro mą hemoglobinę to się chyba przewrócę....od razu....mam nadzieję,że mały już nie bryknie.... mój mały dziś najpierw na ktg nie chciał się ruszać a jak pielęgniara zaczęła poprawiać pas jak kopnął to ona aż sie wystraszyła serio ale się uśmiałam i biedny czkał sobie....mój bidulek....hehe
 
Ada super że Mały się odwrócił! A ile Cię chcą trzymać na obserwacji. Trochę nie rozumiem jak oni zamierzaja obserwować tą anemię. Tak samo możesz w domu co 2 dni robić badania. A przecież krwi ci przetaczać nie będą. No jakoś dziwne takie obserwacje. A w szpitalu to bardziej jeszcze wymęczą niż się odpocznie. Swiatło się świeci do późna w nocy, ciągle się ktoś kręci, rano pobudka o 6. Musisz tam iść?:baffled:
A ja już nie mam siły z tą moja bestią. Znowu mi się wytarzała w parku i musiałam ją prać chociaż już wczoraj ją kąpałam. A im bardziej jest czysta tym bardziej chce się wytarzać. No ale przecież nie będę jej takiej wysmarowanej g..... trzymać w domu. Musiałam ją wymyć. No i poszłam kupić jej kolczatkę. Pięknie będzie to wyglądać - bigielek z miną niewiniatka ze swoją okrutną panią. :szok:
 
Ada właśnie doczytałam że masz zawroty głowy i osłabienie. No to rzeczywiście niech Cię poobserwują. Bo myślałam że tylko o anemię chodzi, ale jak to taka objawowa to może coś Ci dadzą na wzmocnienie. Trzymaj się bidulko!:tak:
 
wiem kachurku ja też tak myślę,ale nie wiem sama po co ta obserwacja powiedzieli,że tak bedzie lepiej ale decyzję ostateczną podejmą jutro....nie wiem sama co planuja zobaczę jutro mam się zgłosić może przez te silne zawroty głowy chcą mnie zostawić nie wiem zobaczę ja nie wiem sama....nie chce iść ale mam się buntować....

a z tą piesią to nie zły cyrk masz....:-):-):-):-):-)
 
no właśnie KACHURKU przez te osłabienie i zawroty ale mam nadzieję,że ta obserwacja nie potrwa długo.....ale zobaczymy co jutro orzekną....ale spoko to końcówka trza wytrzymać tylko się zastanwiam co bedzie po porodzie naturalnym skoro nie mogę brać żelaża i witamin a już mam hemoglobine ponizej 10 to co ja zrobię po porodzie....
 
Ada nie martw się , po porodzie Ci się krewka zagęści! Ale cerkę to Ty bladą musisz mieć! Może Ty jakaś arystokratka jesteś? Przyznaj no się!:-D
 
reklama
Ada niech lepiej posprawdzają skąd te zawroty głowy, bo ja też w okolcy 10 mam hemoglobine i jako tako ciągne (ja biore witaminy i żelazo, ale ja bez ciązy to na granicy anemii zawsze byłam, no a po pierszym porodzie to miałam niziutko, taka u mnie uroda w rodzinie i mama i siotra blade twarze z niska hemoglobiną - ale dla pocieszenia synek po urodzeniu miał tez sprawdzną hemogolbine i miał ok (lekarka mówiła ze ze mnie wyciągnął_
 
Do góry