reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dobry wieczór Babeczki
Ja dopiero teraz się melduję życząc Wszystkim Naj Naj. Z rana byłam na uczelni, potem wizyta u promotora na szczęście rozumie przyszłą mamę i 1 rozdział mam oddać mu później bo teraz nawet go nie ruszyłam:-)
Później z małżem pojechaliśmy na drobne zakupy a na koniec na działkę zobaczyć jak nam wyrównali ziemię na działce. Teraz to już widać że za domem masa ogrodu-super;):tak:
Asiakow-pytasz czego tak się uczę hih-rachunkowośc uzupełnianka. Dążę do tego by mieć swoje biuro rachunkowe:-)a egzamin mam z polityki pienieżnej-masakra.Trzymajcie jutro kciuki wieczorkiem.Egz mam o 17:30.
Jutro zapewne nie zaglądnę gdyż po egzaminie musimy jechać do Kalisza do Teściowej-sprawy związane z wykupem mieszkania i wrócimy w poniedziałek.Nadrobię zaległości w czytaniu:):-)
Życzę Wszystkim miłej niedzieli
 
reklama
Witam wieczorkiem i mykam spać.
Przeczytane.

Ściskam Was kwietniowe mamy, buziam w czoła i papa.

Ps. Lipa ten dzień kobiet u mnie. Nawet nikt (prócz Was ofkors) nie złożył mi życzeń. Cholera żadna ze mnie kobieta. Baba co najwyżej:-p:-D:-D:-D:cool2:
 
miłej niedzieli

Aduś dzięki za pamięć...poprostu mam zawalony weekend i jestem bardzo zmęczona...:-(

Czy Wasze Niunie widocznie zmniejszyły swoje ruchy? Moja tak..oczywiście schiz..ale nie che panikować czy cuś moze poprostu ma mało miejsca i siły na poród zbiera..

ps. mam problem z zakupem pampersów 1..kuźwa wszędzie na półkach.."chwilowy brak towaru" co się dzieje?
 
Dobry wieczór Babeczki
Ja dopiero teraz się melduję życząc Wszystkim Naj Naj. Z rana byłam na uczelni, potem wizyta u promotora na szczęście rozumie przyszłą mamę i 1 rozdział mam oddać mu później bo teraz nawet go nie ruszyłam:-)
Później z małżem pojechaliśmy na drobne zakupy a na koniec na działkę zobaczyć jak nam wyrównali ziemię na działce. Teraz to już widać że za domem masa ogrodu-super;):tak:
Asiakow-pytasz czego tak się uczę hih-rachunkowośc uzupełnianka. Dążę do tego by mieć swoje biuro rachunkowe:-)a egzamin mam z polityki pienieżnej-masakra.Trzymajcie jutro kciuki wieczorkiem.Egz mam o 17:30.
Jutro zapewne nie zaglądnę gdyż po egzaminie musimy jechać do Kalisza do Teściowej-sprawy związane z wykupem mieszkania i wrócimy w poniedziałek.Nadrobię zaległości w czytaniu:):-)
Życzę Wszystkim miłej niedzieli


Anna - ja też po rachunkowości i finansach na AE, ale jakość za bardzo mnie to nie kręciło, zbyt nudne dla mnie, wole bardziej kratywne roboty (każdy trafi na co go bardziej kreci) ale moj maz to ksiegowy hi hi, sostra też, no i przez studia full znjomych w ksiegowościach wszelkoego typu :happy2::happy2::happy2: ja bym chciała zeby maz tez mial kiedys biuro bo bym mu pomagała (wkońcu coś moge pogrzebać w wolnych chwilach) ale on woli te czesc z rach zarzadczej i co robić... teraz on tez zakuwa bo w kwietniu ma podatki (cz 1)

Powodzenia na polityce pieniężnej - trzymam kciuki
 
Dzień dobry.
Jestem. Ale taka zaspana. Nie do życia. najem się i chyba dalej będę spać.
No na spanie już faktycznie zostało mi 2tygodnie:tak:

Miłej niedzieli kózki:tak:
 
Bry bry w niedzielne południe. Melduję się na chwilkę.
Dziś jakoś czuję się jakby mnie czołg przejechał. Powtórzyłam jeszcze materiał i wiem że nic nie wiem:-D
Życzę miłej niedzieli Wszystkim:-)
 
witam się...

Madziujka ja dostałam pampersiaki dopiero w makro a wyjeździłam sie po tych marketach i w moim rejonie też nie było.....sama nie wiem czemu...aż tyle dzieciaczków się rodzi....:confused: a mój mały też ma zwolnione ruchy tak na pocieszenie może podłączymy sie na stałe do ktg do porodu...:-):-):-):-) aż stresiku nam dają mój szkrabej zawsze się budzi maks 10.00 rano a tu dziś 11.00 a cisza jak trza to go musiałam lekko podrażnić i się biedny zbiesił.....:-) ale da mi popalić jak się urodzi za te drażnienie

MASIEK to spij jak tylko dwa tygodnie to fakt bo potem będzie kiepsko ze spaniem ale nóż Leonek okaże się aniołkiem który będzie tylko jadł i spał.....

Ann to powodzenie jutro na egzaminie.....jej ja też z tego zawodu choc nie moje zainteresowanie ale wyjątkowo zawsze łatwo mi to do łba wchodziło....

Lucky jaka tam baba kobitka pierwsza klasa....:-D

Kasia kochana wpadła i wypadła :-) do później kozo....:-)

Majeczko a ciebie to wczoraj nie było....gdzie jesteś :-)

Ja wstawiłam dziś ostatnie pranie uffffff....jeszcze powyparzam smoczek butelkę itp...i wybiorę się po resztę rzeczy mam tak blisko a mi się nie chce...ja jeszcze nie mam komody bo nie mogę dostać w podobnym kolorze i chyba kupię w innym już w akcie desperacji...:sorry2: a finasowo nie mam za co zbytnio szaleć bo są ale drogie jak dla mnie wczoraj widziałam fajną a czeka się na dostawę do 3 tygodni buuu...
 
Dzień dobry :-)
Ufff kolejna samotna noc przeżyta :-p już dziś ostatnia i bedzie się do kogo przytulić :-)
Fajnie wam dziewczyny że jakoś z tą szkołą sobie radzicie, ja to niestety ten rok mam ciężki przede wszystkim ze względu na to że nawet nie mam możliwości zaliczeń :baffled: we wrześniu i październiku będe miała sajgon bo praktycznie cały rok do poprawienia, nie wiem jak sobie poradzę :no:
Moje ostatnie pranko się jeszcze suszy, od jutra zaczynam prasować :tak: Ja nie mam komody, niestety nawet miejsca na nia nie mam :baffled: ubranka bede trzymala w szafie, juz sobie to zorganizowalam ze wszystko mam ladnie pod ręką, gorzej tylko z kosmetykami do przewijania, chyba musze kupić takie coś na łóżeczko z kieszonkami :sorry2:
 
reklama
Madziujka gratuluje ostatniego 9 okienka......:-):-):-):-):-):-)


Iwonko witaj....o widzę że też masz plan na prasowanko od jutra ciekawe jak to mi wyjdzie w rzeczywistości ja muszę kupić komodę bo nie mam gdzie trzymać rzeczy małego póki co zero miejsca w którejkolwiek szafce.....
 
Do góry