reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Aduś jak mały się tak pcha, to co ja go będę zatrzymywać;-):-) A tak serio to mój gin ocenił, że to już całkiem nie długo.
A Leoś da sobie radę. Byle dotrwał do tego 34tygodnia, bo ponoć tak będzie lepiej.
No i leżę jeszcze te dwa tygodnie.
Wiecie co na łokciach od tego leżenia zrobiła mi się taka szorstka skóra.
 
reklama
MASIU cytryna na łokcie jest super jak ci się szorstka zrobiła....

A ja się zastanawiam skąd mi się wziął suwaczek tik-tak jak go nie robiłam:confused:
 
Kurcze Laski popiszcie coś bo mi się nudzi:baffled:. Zaglądam tu co chwila a tu pusto!:no: Poczytałabym sobie coś. Tylko samej mi się nie chce pisać! Zaraz mnie lenia wykluczycie z forum, hehe. Ale coś weny nie mam, takie nudy u mnie!
 
KACHURKU ja sama co chwilę kukam i nikt nie pisze ale to weekend może dlatego.....jakbyśmy mogli naszą uroczą panią dentystkę-sadystkę wykluczyć nigdy w życiu....

A ja dziś nie widziałam MADZIUJKi....ciekawe co u niej....poszłam do cukierni zakupiłam se babeczki mini z migdałami:-p i kawałeczek ciasta toffi nie jadłam jeszcze go wcale więc spróbuję ale specjalnie wzięłam nie dużo co by nie przesadzić....:-p
 
36_3_11.gif
GRATULUJE MASKU OJCOWSKIEGO LEONKA!!
A TERAZ WRACAJ DO LOZKA:tak:


18_6_9.gif
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DZIEWUSZKI!!!!



Ja sie melduje ze u mnie ok i uciekam bo cos ostatnio sil nawet na siedzenie nie mam:-(

Oj KASIA:-D:-D:-D ty aparatko:tak:,dobrze ze jet ktos kto nas do pionu stawia i oczy przeciera:-D:-D, nie ma sciemniania:-D:-D, dzieki;-)
 
Ja tak na chwile zyczyć Wam dobrej nocki!!!! Jestem padnięta po imprezie u koleżanki (i objedzona - jako cięzarówce bardzo mi dogadzali:-)) Spotkałam ludiz z pracy i teraz mi smutno że nie pracuje - szczerze za kilkoma osobami tęsknie:szok:

NO ucielkam Adus mam nadzieje ze czujesz sie lepiej

Buziole!!!
 
Witajcie, jestem ubiegłoroczną kwietniówką, czasami Was podczytuję i ... trochę zazdroszczę. Przypomina mi się to, co ja przezywałam rok temu. Tak milutko robi się na sercu:) Ale ten czas zleciał, ani sie obejrzałam, a mój synuś niebawem skończy roczek.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
 
ASIU również życzę spokojnej nocki troszku lepiej dziękuje:tak:;-):-):-)....

Ania1a1 czas leci....nam też szybko zleciał już nie długo czeka nas ostatni etap porodówka:-)
 
reklama
Ada - racja, pozostał ostatni etap - ale spoko, potwierdzam to, co mówią różne kobiety - o tym bólu szybko się zapomina:) Zresztą każda rodząca przezywa to inaczej. Pozdrawiam:)
 
Do góry