reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ej no faktycznie jakoś cicho zrobiło się na forum w ten weekend :) Pewnie większość spędza czas z rodzinkami i przyjaciółmi.
Ja i synek spędziliśmy na spaniu. Jak się młody po 3 godzinach nie budził, to aż zobaczyłam czy jeszcze oddycha :) Niestety obudziłam go przy tym :) teraz marudzi, że nie jest śpiący i chce oglądać z tatą Bonda :))

Udało mi się zlokalizować klucz od wózkarni w piwnicach bloku. Całe szczęście - bo wciągać nawet 13 kg wózek na 4 piętro to by była porażka. W dodatku w mieszkaniu nie mam miejsca gdzie mogłabym go wepchnąć. Inna sprawa, że w wózkarni ktoś sobie zrobił rupieciarnię, muszę na tablicy ogłoszeń wywiesić prośbę by ten ktoś usunął swoje rzeczy typu rowery i rowerki dziecięce, stare płyty pilśniowe, paletę do przenoszenia mebli i kilka części po meblach co ludzie wywalają na śmietniki. Mam nadzieję, że poskutkuje = posprzątać to sama mogę jak wyzdrowieję, byle ktoś mi te rzeczy wyniósł.

Adunia, Ty tak narzekasz i narzekasz, ale ciągle w ruchu jesteś, to chyba nie czujesz się aż tak źle co bejbe? :))

Masiu - Leon ma taką dzielną mamę, to sam na pewno też będzie dzielnym chłopcem. Tyle dla niego robisz, tak samo inne mamusie, podziwiam poświęcenie - już niedługo Wasze dzieciątka wszystko Wam zrekompensują z nawiązką.

Czy Wam też już wybija mleczko samo?
 
reklama
Izunia czy ja wiem czy w ruchu ciągle siędze i się nie ruszam to nie wiem czy to ruch :-):-):-) patrzę tylko jak mój się krząta i pracuję a wolę to niż siedzenie sama w domu do 22.00 od rana....widzisz miałam iść na zakupy i nie poszłam a aptekę i sklep mam po drugiej stronie ulicy....a pozatym mam izunia taki charakter gdzieś gupi że chodzę chodze dopóki nie padnę na maksa dziś lepiej się czuję
 
A jak już się tak nachodzisz, to czy wtedy lepiej Ci się śpi? Czy nadal masz problemy? Bo ja ostatnio dzięki chorobie raczej się wysypiam, jak wszystko nawet chorowanie ma swoje plusy :)
 
Izunia ale ja się naprawdę nie nachodzę dziś jestem u mojego od 13.00 a tak do 18.00 siedzę w domu sama i przychodzę to dopiero po 18.00 bą są pracownicy więc nie ma tu miejsca a tak leże w domu plackiem i mało co robię więc nie wiem czemu myślisz,że jak chodzę tak dużo:-) wręcz przeciwnie uważam:-)
 
Nie wiem, jakoś tak co Ciebie czytam to: byłam w sklepie i zapomniałam jajek, potem znowu po coś tam słodkiego - chyba masz dzisiaj dobry dzień ogólnie :)
O której dzisiaj kończycie pracę?
 
może tylko tak się wydaję ale serio uwierz mi nie za dużo chodzę...dziś byłam 3 razy w sklepie.....a sklep mam dosłownie 20 metrów od baru....i cukiernia też....a zamykamy o 22.00
 
No to już niebawem do domku lecicie :) Ja też się chyba Aduś pożegnam bo chociaż jest lepiej to jednak jeszcze się nie czuję jak młody bóg :)
Ale wzięłam ciepłą kąpiel, piję właśnie herbatkę malinową i poprzytulam się do ciepłego ciałka mojego mężusia i razem obejrzymy Bonda.
Tobie i innym kobietkom też życzę miłego wieczoru oraz spokojnej nocy.

DOBRANOC !!!
 
a dziś czuję się lepiej może dlatego,że w końcu odespałam porządnie:-) mam nadzieję,że dziś w nocy też będę spała gut ale napije się meliski lubię sobie strzelić szklaneczkę przed pójściem spać więc mam nadzięję,że pośpię a w nocy padłam po 23.00 i tylko raz na siusiu i wstałam o 12.00 szook....a ja właśnie wyczytałam że na majówkach urodziłą jedna dziewczyna córeczkę mam nadzieję,że będzie dobrze...
 
reklama
Heloo wieczorkiem :-) widzę że faktycznie dziś cichutko, do mnie przyszła koleżanka i wypiłam kilka łyczków winka :zawstydzona/y:ale ze mnei mama :baffled: ale pyyyszniutkie winko i tylko 9% :-p i o dziwo miałam cały dzień zgagę i mi minęła :sorry2:
Iza u mnie ni ma mleczka w cycach :dry: no ale gdzies ostatnio czytałąm że to też u każdej kobitki inaczej więc się narazie nei przejmuje :tak:
Majówka urodziła???? o myyyyyy gooooood a co tym dzieciaczkom tak spieszno? Mam nadzieję że u niej i maluszka wszystko ok, Ada zdawaj relacje jakbyś coś wiedziała.
Ja to obejrze filmik i też poczłapię do łóżeczka. Dobranoc! Pchły na noc, karaluchy pod poduchy :-p:-p:-p
 
Do góry