reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

tak sobie śledzę co piszecie i przyznaję że nie nadążam;)) zbyt dużo tego hihi.
Jak ja Wam zazdroszczę że mieścicie się w ciuchy sprzed ciąży ja to już dawno odstawiłam je, choc mam dres który jeszcze pasuje hihih taki domowy;):-)
reszta lezy w szafce i czeka aż wróce do swoich rozmiarów;))

Guglag- witaj:-Dnie było okazji się poznac nie było mnie jakiś czas a i znów na kilka dni zniknę:(

Ania czemu znikniesz:baffled::baffled::unsure:wszystko ok z małym do szpitala sie jeszcze nie wybierasz?
 
reklama
a może to ci się spodoba nie jest takie całkiem zwyczajne i jest w kolorze orzech, a taki kolor ciężko znaleść łóżeczko gracja - kolor orzech

Maja ładne łóżeczko, u nas meble w sypialni tez ciemne (dąb czeasny czy coś takiego) i nie mogliśmy dobrać podonego - wybrałam wiec białe, i białą komode - to tylko na jakiś czas wiec nawet jak by sie gryzło do przeżycia, ale jest bardzo ok. Mała ma bielutki kącik:-)
 
Maja - łóżeczko to nie jest takie zwykłe ale chyba nie warte tych pieniędzy, bo jest bez materaca, jeśli nic nie znajdę w sklepie to kupię to zwykłe: Łóżko Drewex KUBA-2 Orzech+Szuflada+Materac G-K (316622950) - Aukcje internetowe Allegro
i tak będzie przysłonięte komodą a nad łóżeczko nie dam baldachimu tylko naklejki: NAKLEJKI SAFARI - NOWOŚĆ! (320616932) - Aukcje internetowe Allegro i kupiłam 2 pościele Safari i Drabinki z misiami na kremowym tle obie z ochraniaczem, 2 prześcieradla kremowo-żółte i jedną falbanę z szyfonu: EKSKLUZYWNA FALBANKA Z SZYFONU - OKAZJA !!! (315656718) - Aukcje internetowe Allegro

Jak myślicie te naklejki będą na zielonej ścianie a pokój mam pomalowany na zielony i żółty kolor i jak dam pościel safari i tą falbanę to baldachim byłby już przerostem treści nad formą ?! Zgodzicie się ze mną czy macie inne zdanie?
 
Asia,no wlasnie fajne to lóżeczka a guglag pisała ze potrzebuje w takim kolorze wiec moze sie jej spodoba:tak:
 
Dużo jest ładnych tylko trzeba sie decydować, lepiej na zywo zobaczyć, jednak jak patrzyłam po sklepach to mi sie naprawde dużo droższe wydawały niż w internecie i zaryzykowałam i jest ok

Jej dzisiaj poprasowałam reszte rzeczy, z pieluchami sie namęczyłam, moze za dużo kupiłam. Najbardziej mi się podobają te zwykłe tetrowe z nadrukiem kaczek:-) Nie wiem czy za każdym razem trzba parsować pieluchy, ja myśle ze chyba nie ale nie wiem (jak bym tak przy małej musiała zaginać z żelazkiem to sie bym wykończyła chyba
 
Hej kochaniutkie :-)
U mnie jak były porozwalane ciuszki po całym domutak i są do tej pory, bo cały dzień musiałam coś załatwiać :baffled: W końcu chyba nie będę się przemeldowywać, zostaniemy z dzidzią zameldowane u moich rodziców oo...
Guglag witamy w naszym gronie :-) Napewno jak już się urodzi synek to będzie duży i zdrowy a ty najszczęśliwsza na świecie :-) Filip to bardzo ładne imię, mój małż takie ma :-p
Lady ja kupiłam zwykłą koszulę za kolanko z krótkim rękawkiem, o rozmiar większą niż noszę i jest rozpinana więc z karmieniem nie będzie problemu :tak: ładniucha z ciebie dziewczyna na tym nowym avatarku, tylko jakoś przyzwyczaić się nie mogę :sorry2:
Mi to już brakuje tylko pampersiaków, nożyczek do paznokci, przewijaka i termometru do wody :-) No i chyba kupie też Sudocrem, bo chiba trzeba czymś tą pupcie smarować żeby się nie odparzyła... :-)
 
Lady - nie obiecuję kotuś, że wpadnę, nie wiem jak się będę czuła, ale może chociaż na sekundkę popodglądać co u Was :) I jak tam po Twojej wizycie u ginka.

Majeczko - dzisiaj leżę plackiem cały dzień, nawet z psem nie wyszłam, mąż i syn z nim na zmianę latają na spacerki. Dlatego skurcze mam co jakiś czas, ale rzadko i nieregularne. Nic tak strasznego jak wczoraj ;)) Dzięki słonko za troskę.

A jak tam Wasze samopoczucia?

Madziujka - ten czosnek to najlepszy sposób na wszelkie choróbstwa :) Tylko troszkę kamieniem na żołądku mi leży. A o buzi od męża nie muszę się martwić, już nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam buzi. W dodatku mój men ma taką dziwną przypadłość - brak zmysłu węchu, nie czuje żadnego zapachu, nawet czosnku :))

Iwonuś - na codzień wystarczy Linomag zielony, Sudocrem uzywa sie dopiero jak już się odparzy pupulinka, bo to mocny specyfik. Dla dziewczynki położne radzą też kupić ciekłą parafinkę do smarowania warg sromowych (wewnątrz i na zewnątrz).
 
Hej Laski!!

No ja własnie wrocilam siedzialam u lekarki dlugo tazke ma pewnie teraz przeze mnie duzeeee opoznienie...... no a co sie dowiedzialm???

Otóz malenstwo ma wszystkie rozmiary ok serduszko bije prawidlowo wage miala mi podac i z tego wszystkiego zapomnialam sie o nia zapytac..... maluszek ulozony byl grzbietem do nas tazke nic nie mogla zobaczyc ani potwierdzic czy to dziewczynka czy tez nie :)

No a z badan moczowych i tych innych niesety wychodzi ze dalej musze faszerowac sie zelazem magnezem witaminka C ! i na dodatek mam przejsc na diete dla cukrzykow bo powiedzial ze po obciazeniu glukozy 50 g nadczo bylo ok ale po obciazeniu porzekroczylo norme tazke czeka mnie dieta i obciazenie 75g glukozą...masakra..jakby tego bylo malo to niespodobalo jwej sie moje podwyzszone cisnienie 140\na90 i kazala bym mierzyla tak do soboty sobie 3 razy dziennie i amm wizyte u niej w szpitalu mam przyniesc notatki te oraz zrobi mi KTG........ jedyne to dobre to ze pomimo licznych bakteri ph jest ok i nie mam zadnej infekcji od x czasu....a teraz mykam sie kapac bo wysmarowana jestem po cycki tym glutem..... wazne ze mala dobrze sie rozwija...

\Ale powiedzcie mi dlaczego kazala mi przyjsc zrobic te ktg?i to teraz w sobote jak ma dyzur w swoim szpitalu? jeju nie zapytalam sie jej jakies dziwne to dla mnie no nic mykam moze ktoras cos mnie skomentuje i rozwieje moje watpliwosci? dzieki to do pozniej buzka!:tak:
 
Hej Laski!!

\Ale powiedzcie mi dlaczego kazala mi przyjsc zrobic te ktg?i to teraz w sobote jak ma dyzur w swoim szpitalu? jeju nie zapytalam sie jej jakies dziwne to dla mnie no nic mykam moze ktoras cos mnie skomentuje i rozwieje moje watpliwosci? dzieki to do pozniej buzka!:tak:

Lady - co lekarz to inne prowadzenie ciąży. KTG pokazuje skurcze, mi jak jeździ tą głowicą od USG po brzuchu to wtedy mi twardnieje i lekarze to widzą, ale u mnie to norma, może też stwardniał ci brzuszek i ona chce zobaczyć jaki jest poziom Twoich skurczów, czy są regularne itd., skoro nic nie powiedziała to pewnie jest Ok a KTG to tylko kontrolne pewnie, dla pewności.

A gdzie Lady będziesz rodzić, bo ja jeśli nie odeślą mnie z braku miejsc to na klinikach na Grunwaldzkim.
 
reklama
Do góry