reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

...Maja zajrzałam do książki i jest tak napisane - osaoby zdrowe wydalają przez nerki do 150 mg białka dziennie. Czyli 0,15g a Ty masz 0,05g czyli jest ok. To są śladowe ilości.:tak:
dzieki Kachurku uspokoiłaś mnie :tak::tak::tak:

...MAJECZKO ja praktycznie co drugi dzien siedze w wannie .. pomaga mi to sie rozluznic i dzikei temu nie biore nospy ..zreszta przy kazdej ciazy lubilam sobie psiedziec w nannie z pianka lub z jakas aromatyczna sola... POLECAM
Majeczko a co do wypedzania Maksa z brzucha to ja taka przewrotna jestem...:-D
no to jadzisiaj jak P wróci z pracy to tez se zafunduje relaksującą kąpiel;-):tak:, bo ktoś musi mi pomóc sie wytoczyc potem z wanny:baffled::-p:zawstydzona/y::-p, a zresztą P zabronił mi się kąpać jak go nie ma, bo jak by misię słabo zrobiło, albo coś:confused:..... kurka niewiem od kiedy on taki troskliwy:confused::-p:zawstydzona/y::tak:;-):-)

...Wytłumaczę się dlaczego Was czytam a nie pisałam wcześniej.
no to jeszcze zdążysz nam nadrobić info o sobie;-):tak::-):-)

... hhehe mam jeszcze do umycia 17 duzych okien .. moze ktoras skoczy mi pomoc....:-D:-D:-D:-D:-D:-D
to ja moge ci....... podesłać mojego małża bo to on unas okna ostatnio myje:-):-p:tak:;-):-D:-D a co trza go do jakiejś roboty zagnać nie:confused:;-):tak::-):-D:-D
 
reklama
poczytałam Was troszkę, ale dziś od rana macie wenę :) ale wolę wpaść co jakiś czas i poczytać bo potem za chiny ludowe nie nadrobię :))

pozdrawiam gorąco wszystkie z Was - zwłaszcza Guglag (trzymam kciuki i gratuluję)

Lady - nie dość, że masz dobry dzień dobroci dla teściów to jeszcze avatarek masz zajefajnie kobiecy, różowy, optymistyczny, aż mi się mordka śmieje do Ciebie :))

zjadłam sobie czosnku dwa ząbki, ależ mi gardło wypaliło, nie polecam bez zagryzki.

no to do miłego, może pod wieczór znowu wpadnę na chwilkę... bye
 
:confused:Guglag no to super prawie masz wsio i o nic martwic sie nie musisz hahha :) mowisz ze pod Wrockiem mieszkasz z ktorej strony? gdzie masz plany rodzic?:-)

Kasia Ty fRCIARO JA SIE TYLKO WCISKAM W MOJE DRESOWE Z PRZED CIAZY HAHHAHA:-)

Kachurku a Ty ciazowe kupilas chyba tylko dlatego by zauwazyli wszyscy ze ciezarna idzie hahahahahahah bo Ty ta szczuplucha ze jakbym sie nie przayjrzala to nie wiem czy ten brzuszek bym wylukala hhih ;):-D


Madziujka ja tez musze mezowi przygotowac dla mnie rzeczy do szpitala bo 6 lat temu [rzywiozl mi moje dzinsy sprzed ciazy chcial mnie na sile w nie wepchac hahahahahha i to poo cesarskim cieciu na dodatek hahahaha:-D

Jeszcze godzinka i jade do lekarki jeju ale mi ten czas sie dluzy juz sie tak nie moge doczekac......:-)
 
oooo prosze to kolezanka z Wroclawia....a z ktorej czesci???
i do jakiego lekarza chodzisz???
super ze masz juz wszyko dla maluszka... kwiecien to u nas miesiac chlopiecy jakos malo dziewczynek :-D:-D
pisz pisz ja czytam:-)

Mieszkam pod Wrocławiem strona Wojnów, Sempolno do Wrocka mam 6 km do centrum 12.
Chodzę do dr Eko (ciemnoskóry lekarz) pracuje na klinikach a przyjmuje w Kamieńcu Wr.

Kasia - ja też mam tych okien od licha ale o 4 mniej mniej od Ciebie i biedny mąż będzie się nimi musiał zająć na Wielkanoc ale chłopak ma wprawę na Boże Narodzenie też mył okna prał firany, lambrekiny, dywany a ja sobie leżałam, a co?
Przynajmniej będzie mógł powiedzieć, że jak byliśmy w ciąży (bo to teraz modnie tak mówić:cool2:) hahaha.
 
Izunia tym czosnkeim to wszystkie wampiry odpedzisz juz nikt Was nie bedzie nawiedzal...Ja ostatnio po nim przystopowalam bo kwasy mi podeszly jak nie wiem wiec narazie musze odpuscic a jem nike tylko dla zdrowia a bo lubie :pA Avatar zmienilam bo wyrazniejszy niz poprzedni na tamtym wygladalam jak muminek hahah kurna olek jak ja chce juz wygladac jak czlowiek z przed ciazy jak patrze na mje foty 8 miechow temu a teraz o ludziieeeeeeee...jak sie lepeij poczujesz ? wpadnij wieczorkiem na plotki ploteczki hihihi :)Dzisiaj jestem jakas niewygadana hahahha niewyzyta hahhaha:-D
 
...Jeszcze godzinka i jade do lekarki jeju ale mi ten czas sie dluzy juz sie tak nie moge doczekac......:-)
Lady to jak wrócisz po wizycie to sie tu szybko melduj co tam u twojej niuni, bo jak nie ..... to bedzie lanie:-p:tak::-D:-D

poczytałam Was troszkę, ale dziś od rana macie wenę :) ale wolę wpaść co jakiś czas i poczytać bo potem za chiny ludowe nie nadrobię :))
Iza a jak tam dzisiaj:confused::confused: dalej cie meczą takie czeste skurcze:confused::confused:

...ja tam wskakuje w swoje dziny z przed ciazy odziwo moge ubrac tylko rakuje mi 3 cm zeby sie zapiac .. no zeby nie ylo sa troche opiete ale da sie przezyc:-) zaliczam to do moich ciazowych sukcesow..:-D:-D:-D
o matko:szok::szok::szok: ja to nawet moich spodni z przed ciąży nie przymierzam:baffled::sorry2: a zreszta chyba tutaj żadnych nie mam:zawstydzona/y::tak::-D:-D wszystkie do rodzicow wywiozłam bo mi sie w szafie nei miescily:tak::-D:-D

Madziujka dobrze mówisz że trzeba małżowi przygotować też ubranie dla siebie, bo mi przez tyłek nie przechodzą nawet dżinsy ciążowe z pierwszych miesięcy ciąży, a co dopiero mówić o tych sprzed ciąży!:szok:
A co do ciuszków to kiedy mam prać i prasować kiedy ciągle przed kompem siedzę?!?!!:-D
oj ty chudzinko, nie narzekaj:cool2::tak: to musisz sobie deske koło kompa rozłożyc i troche czytać BB a czekajac az ktoś cos tu skrobnie prasowac:-p;-):-p:tak::-):-D
 
tak sobie śledzę co piszecie i przyznaję że nie nadążam;)) zbyt dużo tego hihi.
Jak ja Wam zazdroszczę że mieścicie się w ciuchy sprzed ciąży ja to już dawno odstawiłam je, choc mam dres który jeszcze pasuje hihih taki domowy;):-)
reszta lezy w szafce i czeka aż wróce do swoich rozmiarów;))

Guglag- witaj:-Dnie było okazji się poznac nie było mnie jakiś czas a i znów na kilka dni zniknę:(
 
Majeczko lepeij zadaj pytanie ,, do kiedy ten twoj malz bedzie taki troskliwy,,:-D:-D:-D



guglag ja cale swoje zycie miieszkalam we Wroclawiu dokladnie na Krzykach , mam tam mase znajomych i garsteke wspanialych przyjaciol za ktorymi strasznie tesknie..od jakiegos czasu mieszkam w Irlandii i pewnie tak juz pozostanie;-)
 
ja się nei mieszczę w ciuchy sprzed ciąży bo uda mi zgrubły dupa tyz..kapa jak nic......................nawet moja ciążowa bluzka jest ciasna wrrrr sweter tyż..ale ja uparta..po ciązy będe wszytsko robic by w ciuchy sie zmieścić..ciekawe co na to moje ciało i umysł ;-)

Iza no ładnei se z czosnkiem zaszalałaś co buzi od meża nie chcesz? ;-)
 
reklama
...Nie mam łóżeczka, bo się nie mogę zdecydować na allegro a nie miałam możliwości podjechać do sklepu. Łóżeczko będzie stało w naszej sypialni a my mamy meble w kolorze orzech i mam problem bo jedyne łóżeczko w tym kolorze jest takie zwyczajne.....
a może to ci się spodoba nie jest takie całkiem zwyczajne i jest w kolorze orzech, a taki kolor ciężko znaleść łóżeczko gracja - kolor orzech

Majeczko lepeij zadaj pytanie ,, do kiedy ten twoj malz bedzie taki troskliwy,,:-D:-D:-D;-)
ach Kasia rozśmieszyłas mnie :-p no i zdołowałaś:-D:-D bo on sam czasem gada do brzucha " Michał jeszcze niedługo i skończą sie dobre czasy matki, juz sie nie bedzie wymigiwac ze ja to boli, a ze źle sie czuje.... tylko bedzie samaw domu wszystko robić bo tyle ma:baffled::wściekła/y::wściekła/y:" a ja mu na to : "chłopie postukaj sie po głowie:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D
 
Do góry