reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
nie uwierzycie ale jestem rekordzistką w rozbieraniu choinki, dopiero dziś się za to wzięłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
iwonka no poprostu jesteś the best z tą choinką hi hi:-D:-D:-D

Właśnie dzwoniła właścielka nie chce na s z dzieckiem na mieszkaniu nie powiedziała wprost,że mamy sie wyprowadzić ale zaczęła tak lamentować i płakać,że wychodzi na to,że musimy się wynieść kurczę boje się jak nam nie wypali to mieszkanie z kupnem a zakończymy sprawę dopiero koniec marca początek kwietnia a jak urodze wcześniej mam stres i sie martwie co będzie....
Aduniu nie martw sie wszystko sie jakos dobrze ulozy i dostaniecie kredyt a Amirek poczeka i urodzi sie tak zeby trafić juz na nowe mieszkano:tak:;-):-)
kurcze normalnie nadazyc za wami nie moge tyle tego piszecie:-p
co do porodu.... to ja mam juz takie przeczucie, tak jak co do płci i jestem prawie pewna że urodze w marcu , a nawet że na święta już bede rozdwojona z dzidzią w domu:szok: niewiem czemu ale tak jakoś dziwnie czuję:tak: w poniedzialek ide na usg wiec zobaczymy jak tam waga Michasia i czy nic munie odpadło no i jak jest uulozony....
 
no fajnie że chociaż tu jest
;-)
może zrobimy sobie mała imprezkę? kozy lubią na takie wskakiwać, może zaraz się więcej pojawi??

no to kto pije??
 
Masiu jachętnie bo mnie dzisiaj coś suszy:-p:-D:-D a to pewnie dlatego że wstałam o 12-ej i prawie cały dzien sie w łóżku byczyłam:-D:-D:-D
szampan.jpg
 
no po tylu miesiącach abstynencji smakje super:-D:tak::tak:
niech reszta mauś żałuje, ze zamiast tutaj z nami imprezowac śpią;-) a jutro będą narzekać że pól nocy nie przespaly:-p to za kare:-D
 
reklama
ale się opiłam
siedzę i się chichoczę. Wojtek przyjechała z tego sklepu z klejami itp. i siedzi w pokoju małego i co chwila pyta się co tak się śmieję. A ja mu na to bo pijemy:-)


Druli. A co jak poszły spać to ich starta.
Pijemy za lepszy czas, za wszystko co żyje w nas.........
lalala
 
Do góry