reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada wszystko będzie dobrze:tak:
Iwonka..ach ta zdrowa żywność hhih:-D

chyba powoli będę szykować się do wyrka, Małżonek już dawno chhrapie a jutro trzeba wcześnie wstać bo na uczelnię muszę lecieć. Zamelduję się tu pewnie wieczorkiem:-)
 
reklama
Iwonka tak gadałam o tym donaldzie,że se narobiłam ochoty na szejka nie mogę:-p:-p:-p:-p ale wypiję w niedziele dopiero.....



MASIEK właśnie zauważyłam,że wskoczyłaś na 8 okienko kongratulejszyn kochana buzia dla Leosia....w pietkę:-)
 
A ja też nie długo mykam zaraz zamykamy bar i do domu ale nim sie posprząta to będzie 23.00 ale ja i tak siedzę jutro cały dzień w domu więc mam plan leżec w łóżku i się nie ruszać dopieo wieczorkeim wpadnę do mego na neta.....:tak:
 
Masiu Ty naprawde jestes bardzo dzielna.... zastrzyki aj...ale to nie przyjemne duzo jeszcze Ci ich zostalo????

Aduś co za wredna baba....ona musi miec jakies uprzedzenia do Was albo taka jej cholerna juz natura......


An zdjatka super wygladzasz jak dama dworu pieknie kapelusz :)

Katja urocza rodzinka coreczki juz takie duze :) a Ty taka szczuplutka widze ale i wysoka dziewczynki po Was tak widze rosna na drozdzach :)

Własnie wrocilam z korony..ale mi sie nie chcialo pop niej lazic ale trzbea b ylo zrobic zakupy do lodowy i na przyjecie no ale kupilam pare rzeczy dla sandry dwa reczniczki z kapturkiem jeden szlafroczek....krem przeciw odparzeniom...wkladki laktacyjne....kocyki dwa... pampersy....wiec kochane moje ciagle do przodu :) niby padam juz od 4 rano na nogach a jeszcze musze sie wykapac i umyc podloge bo jak przyjechalalm to pies mi tak nabrudzil ze jakby ktos przyjechac to bomba strzelila niesamowita potem poczekam na film ma byc na tvn cela z jenifer Lopez...albo na tvp2 tez po 23 statek milosci a potem moze zasne i moze w koncu sie wyspie....jutro jade do rodzicow na dzialke tazke malo mnie bedzie na necie.... zrobia ognisko bedziemu smazyc kielbaski jeju jak ja to lubie oby tytlko nie padalo :):-D
 
jupi no w końcu was dogoniłam:-) hehe no teraz to już z górki, jeszcze z 4/5tyyg. i będzie Leonek na świecie:happy2::happy2::happy2:

eno najadłam się słodkiego i chce mi się bekać.
Jeżu a jak zacznę to przestać nie mogę.
Wy też tak macie. No normalnie bekam jak świnka:zawstydzona/y: :-D
 
LADY ma uprzedzenia ale do swej psychiki:-D:-D:-D zazdroszczę ogniska ale bym se poszła....

Dobra ja mykam dziś się zlituje i co nieco pomoge mojemu zmyje naczynia posprzątam nie będę taka więc idę dobrej nocki kochane waz życzę i oby całej przespanej....DOBRANOC
 
Zastrzyków jeszcze 5. I mogę rodzić. No nie. Potem tydzień powinnam jeszcze wytrzymać minimum, by maluszek miał pęcherzyki płucne gotowe:tak: no i wagę w miarę.

Lady gratuluje udanych zakupów:tak:
 
Masiu gratuluje 8 okienaska :) juz tak z gorki leci :)Bekanie fajna sprawa mi sie tylko zdazy po gazowanym napoju hihihi no ale to dobrze ze bekasz nasza mala swinko :) gazy uwalniasz hihihihi :)

ok kochane gwiazdki moje lece juz sie kapac kolorowych snów takich milusich....i spokojnej nocki nie takiej jak dzisiejsza moja :wściekła/y:



<><>DOBRANOC<><>
 
reklama
Do góry