reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ciekawe czy na moim weselu będę mogła sobie wypić:confused: mały będzie miał już jakieś 5miesięcy więc może na weekend przejdzie na butelkę?:tak: oczywiście z mlekiem:-)
 
reklama
i rym cym cym cyk i hop sa sa to zycie ..... normalnie boki zrywam ze śmiechu :-D:-D:-D dobrze że moj w pracy , bo by mi powiedział zew ciazy to juzmicałkiem odbiło, ze spiewam takie piosenki po nocach :szok::-D:-D
 
mój miły na szczęście pod prysznicem, ale i tak się na mnie dziwnie patrzył.
A i pytał się czy nie trzęsę za bardzo brzuchem jak tak się śmieję.
Zaraz ja wyjdzie to się zdziwi co za weselne piosenki słucham, bo znalazłam na wrzucie całą masę tego.
No muszę się przygotować:-p
 
no pewnie ze sie musisz przygotować:-p:-D:-D przy takich piosenkach najlepiej sie ludzie bawią przy kielichu;-):-):-) ado wesela to zdążysz wytrenować Leonka żeby z butli wtedy twoje mleczko jadł:-p no napewno zrozumie ze mama wkoncu moze troche poświetować nie:confused::-p:-D:-D
 
no wkoncu mi sie udało:-p wygrzebałam jakiesbaterie i udalo mi sie odpalic aparat patrz co wczoraj kupiłam dla Małego, normalnie nie mogłam sie powstrzymać:-D:-D:-D a moja psia już wywąchała maskotke na 10-tą stronę:tak: najpierw myślała że to dla niej pani kupiła taką krówkę:-D:-D
 
Kto by pomyślał, że w jeden rok tyle może się zmienić.
W ogóle od kiedy poznałam Wojtka ciągle coś się dzieje, zmienia:happy2:
oj muszę sobie golnąć jeszcze jednego i zjeść ogórka kiszonego:-p:-p

kochanie moje wychodzi z łazienki i słyszy muzyczkę "jesteś szalona" i pyta się kto mi to śpiewa:-D


no muszę się trochę uciszyć teraz z tym śpiewaniem, bo pikny musi spać jutro rano do pracy, ale tylko do14:tak:
 
no to jutro Tobie Masiu do 14-ej szybko zleci:tak: szczególnie ze pewnie bedziesz dlugo spała:-D tak jak ja:-D:-D:-D
no moja psia uwielbia maskotki,a ta jak tylko obwąchała to zaczeła jej "wygryzać pchełki" to jest jej taka ściema jak nie wie co ma zrobić, bo jeszcze nie wiedziała że to nie dla niej:-D a jak jej powiedziałam że to dla Michasia to poszła po swojego malutkiego misia "krzysia" i nim sie zaczeła bawić :-D:-D:-D
dobra Masiu ja juz:-D zmykam do łożeczka bo Michaś mi tu takie akrobacje wyczynia:baffled: chyba ma juz dosc tego ze mama go gniecie siedzac przed kompem:zawstydzona/y::-D
do do juterka buziaczki
 
Dobranoc Maju i Michasiu.
Dziękuję za towarzystwo. Fajnie się piło. Zdrówko:)
Moja uwielbia wchodzić w worki z rzeczami dla młodego, uwielbia podkradać skarpetki itp.
Jakiś czas temu podkradła maskotkę która miała być dla Stasia, tylko, że Mopsia ją obśliniła totalnie. No i baranek jest jej:blink:
ja tu jeszcze trochę po cichu posiedzę. i tak będę się kręcić, bo mi się oczka nie kleją i coś czuję, że zaraz zrobię nalot na lodówkę


 
reklama
Dzień dobry :-) Dziś chyba pierwsza :cool2:
Maja, Masiek ładną urządziłyście tu sobie imprezkę :-p
Maja świetna krówka, ja mam dużo misiów więc obłoże nimi pokoik mojej niuni :-)
Masiek gratuluje 8 okieneczka :tak: fajnie że już masz zgłowy te roboty w pokoju :-) a mówsz że na Lutycką trzeba mieć swój spirytus do pępucha?:confused:
Ada trzymam kciuki żeby z mieszkaniem wyszło wszystko dobrze :tak:
Katja masz śliczne córeczki, takie duże :-) będą ci pewnei pomagały przy dzidzi :-)
Kasia zobaczymy za tydzień co i moja teściowa mi przywiezie, mam nadzieję że coś tam będzie do nałożenia :sorry2:
Lady tobie to fajnie z tym ogniskiem... uwielbiam kiełbaski i taki lekko przypieczony chlebek...uhmmm...smaku sobie narobiłam :-)

Buziole dla reszty kwietnióweczek :-)
Jakie dziś piękne słonko :-):-):-)
A mąż mnie dziś wyciąga na mecz do Grodziska, nie uwierzycie ale jeszcze nigdy na meczu nie bylam :zawstydzona/y: mam nadzieje ze mnie nie staranują tam :baffled:
Natalka mi się w brzuszku ostatnio ostro przewraca :sorry2: wydaję mi się że leży jakoś bokiem :baffled: jak wczoraj zasypiałam to nózkami mi się wbijała po lewej stronie a dziś rano już po prawej, ostatnio tak jakoś baaardzo czuć te ruchy pod skórą :-)
 
Do góry