reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc, dziewczeta wlasnie jestem przeziebiona na maxa leze i nic nie robie nie wspomne juz ze nie mam apetytu, czym sie leczylyscie jak ktoras dopadlo przeziebienie? ( jak juz dopadło). Ach wspolczuje tej chyba ada ktora mecza wymioty i nudnosci wiaj w klubie ja przezylam to juz z porzednimi ciazami meczylo mnie do rozwiaznia, a tesciowa sie smiala ze dziecko bedzie mialo duzo wlosow bo tak mial moj maz i tu sie sprawdzilo, moje cory maja wiecej wlosow ode mnie. Czy ktos jeszcze wie cos na temat potracania z wyplaty za zwolnienia, bo mi potracaja do tej pory, jestem na zwolnieniu od pazdziernika i nie mam jeszcze 100 % platnego, nie wiem czy w ogole bede miala. Pozdrawiam i zycze milej nocki
 
reklama
Dobry wieczór dziewczynki!!!!
Buuuu...dziś to pustki tu ale w końcu weekend...
KATJA dziękuje za troskę ale ja już nie wymiotuję mi przechodzi tylko po niektórych produktach mam mdłości...ma dzidzia wybredna ale powoli przechodzi...więc nie mogę narzekać...
Wiesz co ja nie byłam jeszcze chora i nie wiem co można brać w ciąży na przeziębienie najlepiej herbatka dużo miodu cytrynki możesz spróbować jeść czosnek:baffled: słyszałam też że w ciąży można leki homoepatyczne ale tylko słyszałam albo jak czujesz się fatalnie to zadzwoń do swojego lekarza albo podejdź do internisty na pewno cos doradzi i nie da ci niczego co zaszkodzi dzidzi...

AUĆ...jakiego kopa dostałam w pęcherz:szok: to musi być chłopak bo dziewczynka by tak buszowała:tak:;-)

A co z resztą...
LADY,GRYZELDA,NIEBO...ostatnio was chyba nie było meldujcie sie dziewczynki,bo my sie martwimy o Was...
JOLCIA to siostra zadowolona i na pewno szczęśliwa:tak: kurczę ale bym chciała mieć już swą dzidzię...
 
Witam sie wieczorkiem

ada moze i cos w tym jest:-D bo moj synus dawal w kosc mamusi a za to jak sie urodzil to dziecka nie bylo- wyszalal sie:-D, nooooo bo corcia to nadrabia do tej pory:szok::tak:

Buzka
 
Hej, hej!!!

Melduję się :-) U nas wszystko w porządku, mam trochę przykrótką szyjkę, ale za tydzień w poniedziałek się okaże co dalej, czy szew McDonalda, czy pessar, czy więcej leżenia...
Rzadziej tu zaglądam, bo siedzenie przy komputerze mnie męczy, a ostatnio spędzam przed nim za dużo czasu w poszukiwaniu wózka i już niestety odpuszczam sobie forum ...:-(

Nie wiem, czy to w ogóle jest możliwe, żeby wybrać dobry wózek, ja już powoli zaczynam wątpić :crazy: Ten, który najbardziej mi się podoba i wydaje mi się funkcjonalny, dostępny jest tylko przez internet lub w sklepie w Warszawie... Z jednej strony boję się tak ryzykować i kupować w ciemno, z drugiej jechać do Warszawy po to tylko, żeby obejrzeć wózek to lekkie szaleństwo :rofl2:

Dziewczyny, dbajcie o siebie, nie przeziębiajcie się, dużo odpoczywajcie zamiast siedzieć przed komputerem ;-);-);-)

Pozdrawiam Was ciepło i znikam na kanapę :-)
 
He, he :-) Wygląda na to, że rzeczywiście trochę przespałaś Renatko :-) Ale tylko trochę :-):-):-) Bo dwa króliczki tam są od 8 tygodnia, ale w sumie nie rzucają sie za bardzo w oczy, więc to pewnie dlatego :tak:
 
reklama
Ale Gapa ze mnie no to podwojne buziole dla ciebie:-):-):-), tym bardziej ze jestes chyba jedyna podwojna kwietniowka:szok:

Cmok Cmok Cmok:-)
 
Do góry