reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Dzień dobry!!!
SILA spoko globulki i przejdzie ale nie mogę brać witamin(jestem uczulona na jod i chrom) ani magnezu i żelaza bo dostaję alergii i muszę nadrobić dietą ogólne wyniki super tylko to kazali mi pić sok z buraków:baffled::baffled::baffled::baffled: i fuj jak mi to nie smakuje ale jak trzeba to trzeba no i życzę miłego weekendu z gośćmi ja dziś idę na imprezę do koleżanki jej 3 letniej córce organizujemy urodzinki... tylko kto będzie dmuchał balony:sorry2:
LADY gdzie się podziewa nasza kobieta pracująca;-):-)
Pozostałym kwietnióweczkom życzę miłego dnia:-)
 
Adunia wyobrażam sobie co musisz przeżywać pijąc sok z buraków :baffled: Bleeeee.... Ja bym go chyba trochę doprawiła, posoliła, popieprzyła i może dałoby radę go pić :confused:

Tobie też życzę udanej imprezki :cool2:
 
SILA ja właśnie tak robie :-D:-D:-D:tak::tak: trochę soli i pieprzu...;-):tak::-) i nie jest zły najważniejsze że dzidzia toleruje i nie domaga się zwrotu wypitego soczku...:sorry2:;-)
 
Fakt tolerancyjne:-D mdłości tylko po niektórym jedzeniu troche ograniczone kiedyś uwielbiałam kalafior brokuły fasolkę a teraz:baffled: ale tylko czasami i to pieszczota słodka :-) na co dzień jest super tylko kombinuje z jedzeniem co tu zjeść bo wszystko jem oczami...:-);-) najgorzej z zupami no nie mogę dzidzia nie chce za cholerę:-D ale teraz to z górki i wszystko do przetrwania...jeju i ja to mówię na prawdę:-D
 
Adunia, to ta Twoja dzidzia wcale nie taka tolerancyjna ;-) Jak zakupków Ci nie pozwala robić ;-) Nie ładnie :happy2: Mój synek baaaaaaaaaardzo tolerancyjny :-)Wcina wszystko to co mamusia i nic nie marudzi. Na zakupki lubi chodzić, ale jak za długo to wali w brzuch mamę swoimi kopytkami, że już zmęczony:-D Ciekawe czym ;-):happy2:

Buźki !!
 
Dzień doberek:-)
No nareszcie mogę zobaczyć co na bb, wczoraj padł net i kompletnie nic nie mogłam zrobić. W ogóle wczorajszy dzień okropny ciśnienie spadło, no i z nim moje i mogłam spać na stojąco, wystarczyło, że zamknęły mi się oczy i już spałam:baffled:
 
Dzien dobry

Ja dzisiaj troche nieprzytomna bo wczoraj kolezanka z corcia byla i zrobilysmy se babska nasaiadowke do 4 rano:szok:, dopiero odwiozlam ja do domu i zagladam

madziujka zarty zartami ale moze cos w tym jest, skoro moje wazy 340 a inne kolo 400 to jak nic Zuzia bedzie;-):-D:cool2:

kachurek z tymi osemkami to rzeczywiscie kiepska prawa bo ja juz na nia miejsca nie mam no i rosnie w poprzek :szok: a pani powiedziala ze to juz tylko szczekowka:no:, no i teraz musze poczekac:sorry2:, a co do zabkowania dzieci moje przeszly bezbolesnie(dla mamy:-D) i dzieki Bogu bo z tym bolem to ciezko wytrzymac:-(

przywituje najswiezsze kwietniowki

ada, sila, masiek:-)


Paanno Laaaady!!!:-)
 
reklama
Do góry