reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dzień dobry dziewczynki!
Widzę,że nie tylko ja borykam się z grzybicą...okropne to dziadostwo jest zaraz sprawdzę co ja biorę i wam powiem...już mam więc globulki GYNO-FEMIDAZOL i koleżanka mi poleciła płyn do higieny intymnej LACTACYD na kwasie mlekowym ponoć dobry...dostepny w aptece...
MASIEK kurczę skurcze nawet nie wiedziałam że mogą być:sorry2: ja też zauważyłam że jak więcej chodzę to brzuszek boli więc trza zbastować ale fajnie,że dostałaś fory od lekarza bo tak leżeć to też smutno kurczę ja jak chodzę to mnie krocze kuje mam tak od 3 dni jak siedzę ok ale jak chodzę to kuje a ma dzidzia szaleje po mym pęcherzu dziś to mało nie padłam boooooli:baffled:
kupiłam parę ciuszków trochę dostałam i mam tak do końca 4 miesiąca a potem kupie muszę innymi rzeczami się zająć zrobiłam oooogromną listę ale zamówiłam parę ciuszków na allegro...:sorry2: niby podstawy i nie szalałam ale dużo tego na tej liście...najgorsze,ze nie znam płci bo bym konkretnie se kupiła albo piękną sukieneczkę albo dresik dla chłopaka są takie piękne ale co muszę czekać potem coś dokupię jak dzidzia da się podglądnąć

 
reklama
Wiecie co chyba pójdę do lekarza w piątek normalnie mmnie krocze kuję jak leżę chodzę boże to normalne????bo się lękam trochę kuje mnie w srodku ale nie brzuch troche dygam...
 
Adusia mi sie tez to zdarza:zawstydzona/y: czasem jak duzo cho:zawstydzona/y:dze przez caly dzien a malo odpoczywam to tezczuje takie dziwne klucie, jakby w pochwie:zawstydzona/y::-( tez sie trocge tym martwi:-(e bo niewi:-(em czy tak:-( moze byc a do lekarza i:-(de za tydzien we wtorek to jak bedziesz wiedziec wczesniej czemu tak :szok:sie dzieje to pisz :-):tak:
 
Dzień dobry kwietnióweczki!!!
Jak spałyście???Ja spałam jak zabita...aż mi sie nie chciało wstawać ale zrobiłam sie głodna więc siła rzeczy...
MAJU wczoraj troche poczytałam popytałam i mi powiedzieli,że to przez rozrastającą sie macicę i może dziecko uciskać moja dzidzia skacze po pęcherzu ale mnie boli też kość pochwy bo to rzekomo się rozrasta i przed porodem może boleć bardziej:szok: niby to normalne ale jak któraś z was wie cos na ten temat więcej odpowiedźcie mi...
 
Dzień dobry.
Zapomniałam właśnie wczoraj napisać, że doktorek zalecił mi branie nospy jeśli skurcze pojawią się częściej raz na jakiś czas i tak się mogą pojawić, ponoć jak dla mnie, to oznaka, że to co na początku źle działało, teraz się zaczyna wyrabiać:tak:
Chichi, no i wczoraj wyciągnęłam moją psiapsiułę do dużego sklepu z wózkami, cała hala w wózkach. Do wyboru i koloru. No i mam swoje typy. I wiecie co w styczniu no i może w lutym będą przeceny modeli z 2007roku:-) a to znaczy, że będzie można kupić wózek dużo taniej.


Co do grzybic i innych paskudztw, nie wydaje mi się rozsądne zmienianie leku bez konsultacji z lekarzem, jeśli występują jakieś niepokojące objawy, to lepiej się zgłosić do lekarza, tu na forum każda może podać środek, który na którąś dobrze działał, ale przecież każda z nas jest inna. Więc jeśli coś jest nie tak anrusiu lepiej zgłoś to lekarzowi, a nie zmieniaj na własną rękę lekarstw.
Co do mydła szarego, jest dobre, ale płyny typu Ziaja czy
LACTACYD są moim zdaniem lepsze, bo mają skład i działanie dobrane do naszego stanu.

Spadam bo jeszcze w piżamce psia nie na spacerku a tu moja siostra się zapowiedziała.
Zmyykam.
Do zobaczenia w krótce
 
Czesc dziewczyny!
Noi odstawilam to paskudztwo po ktorym mnie tak szczypalo.
Wasze rady sa nieocenione. Popytam w aptece o ten lek bez recepty i plyn do higieny intymnej.
Borykam sie juz z tym 3 tyg. Nigdy wczesniej nie mialam tego typu problemow. Bardzo Wam dziekuje za rady.

anrus fajnie ze to bedzie dziewczynka - gratuluje. Noi takie duze - tylko sie cieszyc.
Ja to mam stracha ze moje bedzie za male bo slabo przybieram na wadze. Duzo osob zamartwia sie z powdu nadmiaru kilogramow a ja mam na odwrot. Bo czemu mialoby byc normalnie :confused: Noi w necie o tym za wiele nie pisza bo to rzadkosc u kobiet w ciazy. Ale do piatku juz nie daleko - wtedy USG i podpytam ginke co z ta moja waga mozemy zrobic. Pozdrawiam.
 
Czesc jesli chodzi o kucie w kroczu oraz nacisk na pecherz mowilam o tym lekarzowi,to prawda, ze macica sie rozrasta i boli moze bolec wiecej, dopoki nie ma skurczy przy ktg to nic zlego sie nie dzieje( czyli widac ze nasze fasolki to juz nie fasolki) rosna nam te dzidziunie, ale trzeba uwazac ja jedego dnia chodzilam na kolanach robic corkom jedzenie, czulam sie jak przed porodem a jak musialm isc do przedszkola 100 m to chyba godzine szlam rozkrakiem, czasami w nocy jeszcze boli kosc krocza,:tak: Konieczne lerzenie przynajmniej jeden dzien, nogi do gory i moze przejdzie jak nie do lekarza bez zastanowienia.Milego dnia
 
reklama
Witam dopiero dopadłam do kompa bo mnie małżonek przegonił :wściekła/y:, ale sobie poszedł juz znalazł co miał znaleźć i poszedł :-)
Soltera - tak jak pisał Masiek nie zmieniaj leków na własną rękę płyny ok można ale co do leków to lepiej upewnij się u lekarza , a waga się nie przejmuj ja wolałabym chyba ważyć mniej ale każdy ma inaczej jednak przy 6 miesiący 10kg na + to jest sporo jak na mnie ważne abyć jadął posiłki główne i się nie głodziła a widocznie taki masz organizm
Masiek to nie ja bedę zmieniać leki biorę wszystko jak mi lekarz kazał:-), szarego mydła nie stosuję ale słyszałam dużo na ten temat od znajomych , ja używam sorai przeciwgrzybicy
Tomka a jak twoje maleństwo ile już waży?

co do wagi maleństw to faktycznie moje duże ale z tego co patrzę to wszystkie praktycznie miłąy USG w przedziale 20-21 tyg a nasze było w prawie 23 więc przez te kilka tyg już urosło a że terminowo wychodzi ok to chyba jest wporządku
 
Do góry