reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc dziewczynki.. co tu dzis tak cicho wczoraj mnie nie byl myslalam ze nie nadaze z czytaniem a tu prosze pusciutenko.
Ja dzis mam wyjatkowo dobry humorek gdyz udalo mi sie namowic mojego malza na wozeczek....i to taki jaki chcialam najbardziej .. kupilismy dzis bebe comfort :-)bedzie za trzy tygodnie gdyz w skelepie na stanie byl tylko wyjatkowo piekny czarny kolor :-D:-D:-D a w takim odcieniu gustuja tylko irlandki:-D wiec pozostalo mi tylko lozeczko posciel i jakies drobne duperelki .....;-)
 
reklama
Dobry wieczór!!
Ach dziś pusto ale weekend pewnie od poniedziałku tłumnie zawitacie...
Ja wróciłam i imprezy u koleżanki jej córka miała 3 latka i padam hałas szybko się zmęczyłam i nie dałam rady aż dzidzia zaczęła strajkować i tak kopać:szok: nie spodobał jej się hałas :no:...moje biedactwo...:-:)sad:
SILA dzieci rosną w oczach nim my się obejrzymy a nasze będą miały roczek...jeju jak ja mocusio kocham moje maleństwo
RENIA więc wieczorek udany z koleżanką i teraz odpoczywaj...
KA32SIU super że namówiłaś męża ja jeszcze do końca nie wiem jaki chce mam parę typów :sorry:
MASIEK biedactwo a dziś już lepiej???ucałuj Leonka w piętkę:laugh2::wink:
 
ada04 Silka dziękuję za miłe powitanie:-)
dzisiaj chyba wogóle nie bedę spac - właśnie przed chwilą dzwoniła moja siostra z newsem ze jej odeszły wody płodowe (termin 16 grudnia) i juz jedzie z mężem taksą do szpitala:-)
 
DZien dobry!!
Jak sie dziś czujecie??
Jolcia pogratuluj siostrze dzidzi...
Ja właśnie wstałam zjadłam śniadanko i przeglądam nasze forum wczoraj zamówiłam se parę ciuszków na allegro...Miłego dnia...
 
Bry:-)
Melduję się, że żyję. Wczoraj po południu odwiedzili nas rodzice Wojtka no i trochę mnie rozruszali, ale jak pojechali to padłam jakbym 200metrowy rów wykopała spałam przez prawie16godz. z małymi przerwami:baffled:
No jakoś się dzisiaj obudziłam, muszę bo jedzie do mnie przyjaciółka i po domu będą latały 2mosy i 1buldog. Ale będzie zabawa:tak:

Kasia szalejecie:-) bosz kupić już wózek, my jesteśmy na etapie wybierania.
Nie wiedziałam, że wybór wózka jest taki trudny.

Jejku Leon od rana dokazuje, że raz go czuję na pęcherzu a innym razem prawie przy żołądku, a mamusia się cieszy i pyta się synka czy mu się tam podoba:-D
 
reklama
Do góry