reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej.
No prosze same chłopaki

Renata ciekawe kto u nas mieszka choc przeczucia sa ale łobocymy ;-)

Ale tam brzydko dzis okropnie...:-(
 
reklama
Witam :)) A ja tu nowa na tym forum :D Mam już 5,5letniego synka a nowa dzidzia ma przyjść na świat wg lekarza 16go kwietnia :)Jestem w końcu 19tygodnia ciąży..choć wg usg to już 20go.Poposzę od czasu do czasu tu jesli pozwoliciePozdrawiam wszystkie fasoleczki i życzę miłej niedzieli :)
 
Witajcie !!!

Lady, ale masz fajnie... Mój weekend nie zapowiada się interesująco :sorry2: Ale cóż... Z BB jakoś zleci :-) A kiedy masz następne usg ?? Pewnie też już się dowiesz kogo masz w brzuszku ( wróżka Sylwia przepowiada, że masz dziewczynkę:tak:;-)) Udanej zabawy i Ty też na siebie uważaj !!

Renatko, takie sny też miałam :-( I też mi się źle na serduchu robiło jak sobie pomyślałam, że tak bardzo chciałabym chłopczyka, a jeżeli tam jest dziewczynka, to pewnie jest Jej smutno, że mama tak myśli... :-( Ale to normalne, że mamy preferencje co do płci :tak: I życzę wszystkim spełnienia tych życzeń :-) Mi się spełniło :-D

Anekha
witaj i zaglądaj częściej !!!

W Gorzowie też paskudna pogoda... Nic się nie chce:no:

Lecę pod prysznic :-) Buźki !!
 
Czesc tak mam zamiar bo jestem mezatka z Grekiem i u nich jest inna pisownia juz mam w domu jedna Greczynke tam imiona ( kto chce daje po rodzicach ) synowie.A mi sie podobaja, i niech tak zostanie, tesc troche smutnawy.:-D
 
Dzień dobry.
Ja tylko na chwilę, bo zaraz zwali się nam kawałek rodzinki:-)

Aduś małymi kroczkami i będzie dobrze, byle się nie poddawać :tak:
Silko do szpitala, bo moje nerki nie pracują poprawnie. A do tego moja macica nie daje za wygraną. Nie chcę, ale jak będzie trzeba, to przecież dla Leona:tak:
Laydy udanej imprezki. W Poznaniu, też brzydko, szare ciężkie chmurzyska, do tego to ciśnienie, że wstałam dopiero o11 i dalej oczy mi się kleją.
Anekha witaj i pisz o sobie, jak tam bunio rośnie, czy masz jakieś dolegliwości, jak tam rodzinka itp.
Renato ja jak się dowiedziałam, że będzie chłopak, to było mi smutno, bo tak jakoś chciałam dziewczynką, no ale zaczynam się cieszyć, że chłopak, że Leon. Fakt smutno mi i wzdycham sobie jak widzę fajne ciuszki dla dziewczynek itp. A sny.... szto ja mam takie dziwaczne, że czasem jak się obudzę, pół dnia nie mogę dojść do tego o co chodziło i dlaczego:confused:
 
:-)A niech mnie któraś oświeci jak tu suwaczek dodać albo coś :p hihih bo ja jeszcze do tego nie doszłam :))

dzidzia mnie kopie własnie chyba się wyspała bo pół dnia była cicho:-)
 
Dziękuję za miłe powitanie Wam wszystkim :-)Co do moich dolegliwości to teraz dopiero dochodzę do siebie ..bo 4 miesiące praktycznie spędziłam w toalecie nękana mdłościami..czego nie znałam z pierwszej ciąży bo przebiegała super bezobjawowo a teraz było zmęczenie, anemia, bolące niemal od piewszych dni plecy i piersi.Teraz odżywam... w końcu mogę coś normalnie zjeść i przybrać troszkęna wadze :D hihih.Mój synek nie może się doczekać kiedy poznamy płeć bo na poprzednim usg jeszcze nic nie było widać ale w głębi duszy chce brata :-)
 
Hej dziewczynki!!!!

SILA a może wróżka Sylwia przepowie mi co będę miała :-D

MASIEK ach te małe kroczki ja taka niecierpliwa nie można dużymi;-)

RENATKO na pewno zadzwonię i pójdziemy rodzić razem:tak::-) wiesz co ja też mam dziwnego czuja że urodzę wcześniej około 2 kwietnia nie wiem czemu tak mi się ubzdurało....

ANEKHA witaj wśród nas...odzywaj się tu często w grupie zawsze raźniej


LADY najedz się za mnie a przede wszystkim pysznym ciachem bo ja nie mogę a pozaty muszę być na diecie przez te jelita...:-(

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ada04

hehe wiesz kochana, w pierwszej ciąży też nie tyłam jakoś,dopiero po połowie 6go miesiaca zaczęło mi cośtam przybywać.. Teraz żeby nie te mdłości do 4go miesiaca to pewnie przytyłabym więcej..narazie 2kg zobaczymy jak dalej będzie.Chciałabym żeby mi zostało coś po tej ciaży po bo tamtej schudłam mocno i jestem hmm..jak to ładnie określić"bardzo szczupła" zreszta zobacz na zdjęciach (link przy podpisie- w albumie usg/dzidzia) :-)
 
Do góry