reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ja się pomału zacznę zbierać, bo na 14 u lekarza.
Ciekawe jakie mam wyniki, nie wiem wcześniej bo z laboratorium wysyłają je do przychodni gina. Trzymajcie kciuki byśmy dostali pozwolenie na małe co nieco.
Wojtek obiecał też się stawić u lekarza, by gin widział jak bardzo nam zależy:-D
 
reklama
Ja się pomału zacznę zbierać, bo na 14 u lekarza.
Ciekawe jakie mam wyniki, nie wiem wcześniej bo z laboratorium wysyłają je do przychodni gina. Trzymajcie kciuki byśmy dostali pozwolenie na małe co nieco.
Wojtek obiecał też się stawić u lekarza, by gin widział jak bardzo nam zależy:-D

Masiek-trzymam kciuki!!!!:-)
 
Oki umyta, świeżutka, ubrana, umalowana i uczesana. Zaraz zmykam.
Jeśli dobrze policzyłam na 10 chłopaków przypadają 4 dziewczynki:shocked2:
Może zmieni się kiedyś i kobiety nie będą mówić, że "faceci albo zajęci albo zas..ni":-D chociaż na początku tak do roku no to będą;-) :-D


Dobra buziaczki. Dziękuję za trzymanie kciuków.
Papa.
 
Katja, czy Ty masz zamiar nazwac swoja coreczke Sofija? Z taka pisownia?
Pytam, bo bardzo mi sie podoba to imie.
Czarnulka, chyba tez sie napije coli. Juz sie nie moge doczekac, kiedy sie poruszy.
Chcialam Cie spytac, czy Ty chodzisz do lek. w Zielonej czy w Berlinie? Bardzo jestem ciekawa jak tam wyglada opieka medyczna na ciezarnymi. Czy takie same badania co w Polsce i w tym samym czasie sa przeprowadzane.
Niebo, w ktorym tyg. dowiedziałas sie, ze beda bliźniaki? Czy w Twojej rodzinie wczesniej wystepowały?
Dziewczyny, co sie z Wami dzieje, ze takie slabe jestescie i chorujecie? Jeszcze nawet zimy nie ma.
Pozdrawiam Was gorąco!
 
jestem po kolejnej wizycie u mojego doktorka:-):-):-) niestety jeszcze bez usg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: na obrazek dzidzi muszę czekać cierpliwie do 5 grudnia....wtedy będzie 20 tydzień i wszystko da się podejrzeć i sprawdzić:-):-):-)
Jak narazie maciczka rośnie dobrze...tylko męczą mnie mdłości i wymity:dry::dry::dry:
Doktorek patrząc na mnie uznał że dość tego i mam brać czopki przeciwwymiotne....widocznie muszę kiepsko wyglądać:szok::szok::szok: Od początku ciąży schudłam już 7 kg:szok::szok::szok: wszystko przez te mdłości i wyjątkowe upodobania mojej dzidzi do wyjątkowo zdrowego jedzenia...nie toleruje tłustych i smażonych potraw ani żadnych słodyczy....które ja uwielbiam:-):-):-):-) i bardzo tesknię za czekoladkami, ptasim mleczkiem, orzeszkami w czekoladzie i innymi smakołykami... ale jak narazie nawet reklam o jedzonku nie moge oglądać bo kończe bliskim spotkaniem z kibelkiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
jestem po kolejnej wizycie u mojego doktorka:-):-):-) niestety jeszcze bez usg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: na obrazek dzidzi muszę czekać cierpliwie do 5 grudnia....wtedy będzie 20 tydzień i wszystko da się podejrzeć i sprawdzić:-):-):-)
Jak narazie maciczka rośnie dobrze...tylko męczą mnie mdłości i wymity:dry::dry::dry:
Doktorek patrząc na mnie uznał że dość tego i mam brać czopki przeciwwymiotne....widocznie muszę kiepsko wyglądać:szok::szok::szok: Od początku ciąży schudłam już 7 kg:szok::szok::szok: wszystko przez te mdłości i wyjątkowe upodobania mojej dzidzi do wyjątkowo zdrowego jedzenia...nie toleruje tłustych i smażonych potraw ani żadnych słodyczy....które ja uwielbiam:-):-):-):-) i bardzo tesknię za czekoladkami, ptasim mleczkiem, orzeszkami w czekoladzie i innymi smakołykami... ale jak narazie nawet reklam o jedzonku nie moge oglądać bo kończe bliskim spotkaniem z kibelkiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Bidulko!!!:tak:Troszkę Ci zazdroszczę tego upodobania do zdrowego jedzonka;-), ale tylko troszkę-bo ja mam już 8 na plusie:zawstydzona/y::szok::-(
Pozdrawiam
 
Masiek, trzymam kciuki za pozytywny efekt wizyty i za to żeby wszystko było ok :tak:

Puszek, ze to bliźniaki dowiedziałam się w 8 tygodniu. Ani u mnie, ani u męża nigdy nie było w rodzinie bliźniaków... Taki psikus natury nam się przytrafił ;-)

Wiosna1981, strasznie długo męczą Cię te mdłości :szok::sad: współczuję... Miejmy nadzieję, ze niebawem miną :-)
 
dobry wieczór:-)
jestem już w domciu.
Wyniki ani lepsze ani gorsze:nerd:
No i dalej celibat:-:)-:)-(
A i jeśli we wtorek nie będzie lepiej będę musiała choć na kilka dni iść do szpitala:baffled:
No normalnie jestem załamana. Bo miałam nadzieję na fajny weekend, a teraz czeka mnie siedzenie w domu aż do wtorku:no:
No trudno. Przynajmniej Leonek coraz częściej i mocniej dokazuje:tak:
A podczas wizyty u lekarza było nawet trochę śmiechu, bo przed badaniem gin spytał czy w badaniu może uczestniczyć dwóch studentów, ja tam się szybko zgodziłam, Wojtek tylko jakiś taki nie wyraźny pyta "a nie jakiejś studentki":-D
No i gdy jeden dość młody chyba studencik macał mi brzucho Leonek strzelił mi kopniaka, a student na, to "że tam w środku się ktoś rusza" ja mu na to "że to Leon tylko" było też podsłuchiwanie serduszka, choć nie było łatwo złapać urwisa, by był chwile spokojnie.
Ale cudo. Nie wiem co bardziej rozczula widok małego na usg, czy możliwość słyszenia bicia serducha. No i tu mały też okazał się być aktywny bo miał ponad 140uderzeń :-):-):-)
Jestem bardzo dumna z mojego Leonka:-D
 
reklama
witam :-)

no widzisz masiek Leonek nie da zeby obcy facet mamusie dotykal:-D, prawdziwy dzentelmen, no i dobrze ze taki zywiolowy, moj tez taki byl a jak sie urodzil to spokojniejszego dziecka nie widzialam, wyzyje sie w brzuszku to pozniej bedze do rany przyloz;-)

to fakt ze same chopaki tu ale to zwieksza szanse na moja Dziewuszke:-D

Buziole
 
Do góry