reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008



SILA faktycznie czas leci...zegar tyka...teraz to odliczanie połówka i z górki:-):tak:;-)

Musze poczytać co jeszcze napisałyście bo wskoczyłam szybko i nie popatrzyłam dokładnie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
NIEBO gratuluje dwóch chłopców..............KATJA gratuluję dziewczynki...

Jak pojadę do rodziców to pójdę do ginki mej bratowej z reguły wszyscy ją chwalą więc będzie ok tu nie zdążę do tej mojej....może i mi się bambino ujawni kto tam siedzi w domku....
 
Masiek nie mogę student bezbłędny "ŻE TAM ŚRODKU SIĘ COŚ RUSZA" ciekawe co no nie mogę dobry jest.... Moja dzidzia zawsze mnie kopie jak siedzę przed netem....może gniote bidulkę...:-( moje maleństwo biedne..
 
Co 5 sekund będę dopisywać post;-) RENATA79 mam taki sam czas ciąży może urodzimy w tym samym dniu...ciekawe czy terminowo.....pewnie nie :-)
 
No faktycznie Ada04:-D ale nie wydaje mi sie hihi, jak znam siebie to urodze wczesniej niz daty wkazuja:-), ale moze a noz, daj znac jak juz zaczniesz to sie dolacze w dwie bedzie nam razniej;-). Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczynki:-)

Właśnie wróciliśmy przed chwila z wizyty i postanowiłam że jeszcze do Was zajrze:tak:a tu tyyyyyyyyyllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeee nowości:-Dchyba nie zdąże wszystkiego poczytać bo musiałabym dzisiaj nie spać, a jutro niestety musze wcześnie wstać bo trzeba sie jeszcze dokształcać:-:)zawstydzona/y:.No wiec krótko pisze na wizycie wszystko w porządku:-)Dzidziuś tak sie ruszał, że jak pani ginekolog chciała posłuchać bicia serduszka to jej uciekał:-Dale w końcu sie udało150 uderzen/minute:-)To wiecej niz ostatnio.Mam nadzieje ze na usg 3 grudnia będzie grzeczny i pokaże nam się w całej okazałości byśmy mogli zobaczyć kto tam w brzusiu siedzi:tak:

Niebo gratuluje synusiów, a Tobie Katja córeczki:-)


Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i zycze dobrej nocki:tak:Buźka
 
:-)
cześć dziewczynki:-)

Niebo - gratuluje synusiów:-) katja gratuluje córuni:-)

ja też juz sie nie moge doczekac az sie dowiem kto mnie tam podkopuje, ale wydaje mi sie że to chłoptaś, ale to się okaże:-) moze juz 4 grudnia bo wtedy ide na usg 4d, wogóle wtedy bede mieć napięty dzień - wizyta u mojego ginka, wizyta w poradni dla kobiet ciężarnych z cukrzycą:-( i na zakończenie dnia usg 4d z filmikiem:-):tak:
dzisiaj jak byłam na zakupkach, bo musiałam kupić coś tacie na imieninki widziałam taki superowy komplecik dla chłopczyka i normalnie ledwo co sie powstrzymałam żeby go nie kupić:-) jeszcze musze poczekać az maleństwo sie ujawni z płcią :-D
miłego wieczorku i spokojnych snów buziaczki
 
Hej Dziewczynki!!

Jeju... Mam dziś maxa :crazy::no::wściekła/y: Miałam straszny problem z netem dzisiaj :wściekła/y: I nie jestem pewna, czy już naprawiony, ale chwilowo jestem
podłączona do sieci i piszę od razu :tak:

Maju powodzenia na usg !!

Renatko, Tobie Dziewczynki życzę i LadyLajli też :-) bo tylu tu chłopców... Potrzeba teraz panienek :-)

Aduś
dasz radę !! Mama pomoże troszkę, a jak urodzisz, to na pewno kogoś poznasz... Będziesz z Maluszkiem na spacerki wychodzić :tak: To sprzyja nowym znajomościom i dla mamy i dla Dziecka :-) Życzę Tobie dużo zdrówka !!!

ania_bp to świetnie, że wszystko w porządku !!

masiek,
to ciekawą wizytę miałaś :-D No, ale przecież studenci też praktyki na kimś muszą mieć ;-) Nie mogę :-D Dobry ten gościu :-D:happy2::-D:happy2::-D:happy2: A Ty trzymaj się !! Będzie dobrze, a szpital po co Tobie ?? Nie mogą Ci w do domku leków przepisać ?? Przecież z Leonkiem wszystko ok, prawda ?? Bidulko... Życzę poprawy wyników !!

Zaraz doczytam resztę postów :-)
 
Dień Dobry :)

Niebo gratuluje chłopców Katia Tobie dziewczynki :) jak ja wam zazdroszcze wszystkim tej wiedzy o maleństwie w pierwszej ciąży dopiero dowiedziałam sie w 7 miesiącu co będe miała.... a Wy tak szybciutko juz sie dowiedziałyście... :)jak tam Wasze samopoczucie?? dzis we Wrocławiu tak opada że nic się nie chce...dziś jak mówiłam znowu na imieniny dziś katarzyny masakra.... co tydzien po takiej imprezce chyba kilo do przodu jak nie dwa a to 3 już impreza w ciągu tego miesiąca..... :] zatem życze miłego weekendziku.... i do poniedziałku chyba.... trzymajcie się i jak zawsze uważajcie na siebie!!!!!
 
reklama
Dziendoberek wszystkim:-)

Ludzie jaki ja mialam sen dzisiaj:szok:, snilo mi sie ze bylam na usg a pan doktor mi mowi ze to chopak bedzie- to nic- ale wyobrazcie sobie ze ja tak zaczelam plakac z tego powodu ze az mi samej teraz glupio:-(, przeciez ja i tak juz kocham to malenstwo bez wzgledu na plec, i to tak wygladalo jakbym tylko dziewczynke chciala i koniec, tak sobie nawkrecalam:tak:. Takze mam ogromna nadzieje ze Twoje zyczenie sie spelni Silka i bedzie to moja Zuzia;-) ale jak nie to przyrzekam ze nie bede tak rozpaczac:-D

Lady udanej imprezki i pomysl o nas chociaz przy jednym ciachu:-D

Buzka.

Do potem:cool:
 
Do góry