reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witajcie !!

Wpadam na sekundkę, bo muszę do sklepu po śniadanko lecieć, a potem na trochę do pracy...

Gryzeldziu gratuluję synka !!!! No to mamy wysyp chłopców na Kwietnióweczkach... Teraz na pewno same kobietki będą się ujawniać ;-):-)

Z zakupkami ja też nie czekam już dłużej... Znam już płeć i powolutku kompletuję garderobę Alanka... Większe zakupy, typu wózek, łóżeczko pewnie też w styczniu będziemy robić, ale drobiazgi kupuję już teraz, żeby środki finansowe równomiernie rozłożyć ;-):happy2:

Adunia, to prawda... Czas szybciutko leci !! Ja wczoraj sobie liczyłam ile mi zostało do Godziny Zero i wbiłam się w szok, bo tylko nie całe 19 tygodni :szok: Przecież to tak szybciutko zleci i już nie długo będziemy przytulać Nasze Maluszki i pisać o pępuszkach i przewijaniu... :-D Nie mogę się doczekać :-)

masiek, trzeba myśleć pozytywnie, to jest najważniejsze... Będzie dobrze, bo mamy przecież Nasze Bąbelki :tak::-) i życzę otrzymania pozwolenia ;-):cool2:

Dziewuszki zmykam... Zajrzę do Was w pracy. Buźki !!!

 
reklama
Dzięki Silko!:-D

Aha(do zainteresowanych:-))przecież mówiłam,że mi się nie uda posiadać suwaczka:zawstydzona/y::tak::-)
A tak serio przyskrzynię małżona-może Jemu się uda;-)
 
witam.
Się w końcu obudziłam.
Byłam na 6 spuścić trochę krwi i oddać do badania co trza.
Wróciłam do domku i zasnęłam. Normalnie w kurtce i butach. Wojtek mnie rozebrał bo jak się obudziłam byłam otulona kocykiem:-)
No to wcinam śniadanko.
Za jakiś czas się zacznę szykować, bo do gina muszę jechać.
Trochę się denerwuję, ale mam nadzieję, że będzie dobrze:tak:

gryzeldo jak zrobisz suwaczek to kopiuj bbcode, i wklej go w podpisie
 
Hej dziewczyny!

Nie było mnie bardzo długo, nawet nie wiem, czy jestem w stanie nadrobić zaległości na forum :-( Nie wiem czemu, ale przeżywam jakiś wstręt do internetu... Normalnie musiałam się dziś zmusić, żeby włączyć komputer... Mam nadzieję, ze to chwilowe i niebawem będę tu częściej bywać...

W sumie wszystko w porządku... tylko łożysko mi się przesunęło w dół, ze tak się wyrażę... Nie naciska jeszcze na szyjkę na szczęście. Za tydzień idę do gina, zobaczę co powie... Na razie dużo sie wyleguję :-)

Nadal męczą mnie infekcje, już mam trochę dosyć tego i przestałam mieć nadzieję, że do końca ciąży sie to zmieni... wzięłam już chyba wszystkie leki :-(
No ale nic, byle do kwietnia :-)

No i dopisuję się jeszcze na listę z chłopakami (rzeczywiście to jakaś inwazja ;-)) W środę widziałam dwa siusiaki, czyli chłopcy na 100% :-)
Pozdrawiam Was bardzo mocno, dbajcie o zdrówko i uważajcie na siebie.
Ściskam :happy2:

 
No rzeczywiście obrodziło chłopcami. Jak spojrzałam do listopadówek to tam statystyka też jest taka 19 chłopców i 8 dziewczynek. A rok temu rodziły się same dziewczynki wśród moich znajomych. Chyba to jakieś cykle w przyrodzie.:-D
 
No to jeszcze jeden chłopak i mamy drużynę:-)

Niebo gratuluję dwójki chłopaków:tak: :-)

katja gratuluję księżniczki. Będą miały dziewuchy w czym wybierać.
 
Niebo jeśli ciebie to pocieszy, nie tylko ciebie męczą infekcję, jeśli rzuciłaś okiem na to co naskrobałyśmy, to prawie każdą coś męczy. Jak nie fizycznie to psychicznie, ja zwalam winę na porę roku. Zimno, szaro i pochmurno.
Jeszcze trochę i będzie gwiazdka wtedy już na pewno każda będzie czuć swoje maleństwo/a ;-) i będzie nam lepiej. Oby do wiosny a potem będziemy męczyć się z nieprzespanymi nockami:-)
 
reklama
Czesc dziewczynki!
Wczoraj chyba poraz pierwszy poczulam ruchy mojego syneczka :-) Napilam sie wieczorem troche coli o chyba go to pobudzilo bo po jakim czasie zaczelo mi sie tak w brzuszku dziwnie przewracac jakby ktos sie mi tam wiercil:-) Dzis z rana tez mialam takie dziwne wrazenia JUPI Cudowne uczucie:-):-):-)
Zycze wszystkim mamusium milego dnia
 
Do góry