reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Heja :)

Dzieki za rady własnie wizełam witaminke c pije duzo herbatki z cytryna ..ale cos tam się mi knuje... bo samopoczucie mam coraz to gorsze...

Mówicie tyle o tym jedzonku :) jesli chodzi o mnie to ja może teraz powinnam jeść dużo owoców ale nic nuie jem odpycha mnie od kwasu... sporadycznie coś wszamam ale nie ze smakiem bardziej z rozsądku... za to górują u mnie słodycze czekoladki mleczne....batoniki Grzesie w czekoladzie...draze czekoladowe...pączki z marmoladą i budyniem...byłeczki słodkiem z serkiem.... jednym słodkiem niemal że wszystko co słodkie.... staram sie pić dużo mleka ale tż pije tylko raz na jakis czas nie wiem co mi sie dzieje poprzestawiało mi sie wszystko od wszystkiego odeszła mi ochota... najbardziej w świecie wolałam jeść drugie danka kotleciki suróweczki a teraz o stokroć wole zupki...mogłabym wcinać je michami....kanapki z serkiem i ze szczypiorkiem to mój przysmak śniadaniowy....szynka mięso mnie odpyga jak i serki topione jeszcze almete czasem zarzuce.... naprawde te żarełko mi sie poprzestawiało mąż mówi że już lepiej się odżywiałam jak nie byłam w ciąży....

kurde u mnie powinno byc 19 tygodni :[ tez mi suwak nie wychodzi


blank.gif

blank.gif
 
reklama
DO suwaków wpisujecie date porodu i on sam se ustawi i napewno będzie oki.

Ada niom i rusza sie Twoje Słoneczko :-)

WY juz zakupki robicie i wogóle a ja jeszcze czekam ..mam czas ..;-)
 
Nianiu zrób tą listę na watek osobny i każda sobie zajrzy :-)

Aduś relanium w ciąży jest oki i najlepiej w zastzryku go dostać.. (skurcze, stany lękowe) oczywiście nie non stop
 


Madziiujka ja wlasnie wpisałam na suwaczku date porodu i wsykoczyl mi ten 18 tydzien a jak na naszym forum boomowym wpisuje dzien ostatniej miesiaczki mam 19 tygodni tak jak u ginekologa mi mówila i nie kumam nic juz....
 
Lady w profilu Twoim jest miejsce na edycję podpisu. U góry w lewym rogu "ustawienia"

Jestes w 19 tygodniu :tak: 18 tydzień skończony i 2 dni juz 19 tygodnia ;-)
 
reklama
Do góry