reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

DObry wieczór!!!

Bubu w aptece sa takie specjalnie preparaty żeby się dziecko zbytnio nie odwodniło bo u takich dzieci to raz dwa....picie nawet strzykawką po troszku....i dużo zdrówka...

AGUŚ mój to je ale tylki i wyłącznie dynie z ziemiakiem wymieszam z marchewką i zje i tylko to a jak dam coś innego to krzyk nie z tej ziemi i marchewkowa z ryżem i krem marchewkowy z warzywami i nie zje nic ostatnio dałam rosół jak się rozwył to nie mogłam uspokoić....pawian jeden:-D:-D no załapie w końcu mięsa nie zje słoikowego ale jak wyciagne z zupy i dam w papusie mu to ćumka....:dry: dziwny jest....owoce zje ale z reki jabuszko banana mandarynke słoikowe bleeeeeeee.....chlebek nawet się znęca nad nim ale dziąsła ma też popuchnite....zdrówka dla mężusia...i sił dla ciebie.....

ALUNIA mój to gryzie dziąsłami dalej ale daje rade hehehehe....zdrówka dla Sebka....

IWONKA zdrówka dużo dla Natalci.....

mały mój wiercidupa śpi ja idę na tv...dobranoc wszystkim....:-):happy2:
 
reklama
Witam:)przepraszam, że nie odpisuje, ale coś ostatnio jestem w tyle, nie czytam na bieżąco...wybaczcie...mam do Was pytanie odnośnie mojej małej...pisałam już kiedyś, że Amelka ostatnio budzi mi się w nocy, z wielkim!!! płaczem, zazwyczaj dawałam jej smoka i po sprawie, a teraz nie...uspokaja się tylko jak biorę ją do łóżka i wtedy z nami śpi, to już piąta noc z rzędu...wydaje mi się, ze ona się czegoś wystraszyła, zrobiła się taka lękliwa:-( czytałam ostatnio w necie na temat odstraszania dzieci, te metody z jajkiem, woskiem itd...

NAPISZCIE MI PROSZĘ CO WY O TYM SĄDZICIE? MI SIĘ WYDAJE TO ŚMIESZNE, NO BO NIBY JAK MA POMÓC DZIECKU TO, ŻE PRZELEJE NAD NIĄ WOSK, W JAKI SPOSÓB? CZY KTÓRAŚ Z WAS TO ROBIŁA? CHCIAŁABYM POMÓC MAŁEJ, ALE NIE WIEM JAK...POZA TYM OBAWIAM SIĘ, ZE ONA MOZE SIĘ PRZYZWYCZAĆ I ZAWSZE BEDZIE JUŻ SPAŁA Z NAMI...:no: BĘDĘ CZEKAĆ NA WASZE RADY, POMÓŻCIE:)))
 
MONIKA proponuję dać przez pare dni na noc viburcol i cisza spokój i jej przejdzie mój też nie raz się wystraszył ale dawałam viburcol jak płakał w nocy podchodziłam brałam na ręce tuliłam głaskałam i przechodziło mu....przede wszytskim musisz byc konsekwentna bierzesz na ręce uspakajasz i odkładasz i tak w kółko uwerz,że w końcu jest przejdzie:tak::tak: Powodzenia....;-):-)

u nas ok może być mały bryka zadowolony i najważniejsze...a co tu taka cisza....pozdrawiam...
 
Hejka!
Ja dziś supcio :-D:-D:-D wyspana, mały spał do 9.30 i teraz tez sobie drzemie, ale on przez tego wirusa taki bardziej ospały poprostu to chorubsko go męczy :-( lecz już potroszku mu przechodzi.

I juz wiecej nic nie napisze bo sie obudzil i marudzi, lecę do niego pa.
Moncia postaram ci odpowiedzieć później :-).
 
Moncia jak myślisz że mała się czegoś boi to może ciemności i zapalenie małej lampki powinno pomóc. Ja przez godzinę po zaśnięciu zostawiam zapaloną lampkę u małej, a później jak już się nie rozbudza to gaszę i śpi do rana. Ja do przesądów jestem ustosunkowana olewczo. Dzisiaj sąsiadka zaczęła mi gadać o czerwonych wstążkach, aż się niedobrze robi, niedługo zacznę gryźć za takie rady.

Dałam dziś Lusi deserek z mango i ananasem, narazie nie widać oznak uczulenia, świetnie się bawi, więc chyba będzie można dalej jej dawać.

Dziewczyny życzę zdrówka dla Waszych pociech.
 
Moncia ja tam w takie zabobony nie wierzę, ale jak chcesz to próbuj :):). Spróbuj z tym światełkiem tak jak radzi Angie, bo mój bez lampki to by napewno nie wyrobił, ponieważ mam te rolety anty-włamaniówki w oknach i jak je zasłanie to jest ciemno jak w d.... :):) Więc mam taką lampkę solną, daje ona taki tylo mroczek i zostawiam na calą noc, ale mimo tego budzi sie w nocy i to też czasami tak jak by się czegoś przestraszył lecz mojego synka to najszybciej cycuch uspokaja (ale już nie długo bedzie bez cycolenia nocnego brrrrrrr już się boje co to będzie :-:)-()
Mój mały to w dzień tak właśnie ma, że czasami jak sie budzi to tak jaby czegoś się przestraszył, normalnie otwiera oczy i w ryk a teraz to jeszcze tak szybko odruchowo siada. Jednyne rozwiązanie jakie ja opracowałam to po 40min jak wiem ze zaraz się obudzi to siedzę przy nim i jak tak sie wystraszy to go troszkę bujam i zasypia dalej, pośpi jeszcze pare minutek i wstaje z uśmiechem na buźce natomiast jak nie upilnuje i wstanie taki ryczący to wtedy jest taki marudny az do nastepnego spania,
O rety mam nadzieję Monciu, że coś zrozumiałaś z mojej wypowiedzi i jak znajdziesz metode na ,,nie przestraszanie" to dasz znać, bo mi by też sie przydała :):) bo ja viburcolu nie mogę podawać bo mam straszny problem z czopkami, maly jest nastawiony anty na czopy :):)

Dziewczynki co dziś tak pusto pewenie wekendujecie się, ja siedzę w domciu przez ten wirus i was atakuje tym pisaniem :):)

 
witam laseczki

wczoraj niemiałam czasu zajrzeć do was dziś też tylko na chwile wpadłam ...
u nas wszystko oki byliśmy dzisiaj z kubikiem na zakupach i u mojej koleżanki i jeszcze z małym w figloraju i tak dzionek minął a teraz mąż ogląda skoki a ja zajmuje się kubikiem dzisiaj o dziwo grzeczny no jak narazie hehehe

buziaczki wieczorem poczytam was buziole ...

moncia co do tego strachu w nocy to ja też jestem zdania żeby dać malutkiej viburkol przez kilka nocy to ją wyciszy i uspokoi a co do spania to może zastosuj porady z książki uśnij wreszcie do ściągnięcia w googlach naprawde super książka może tamte metody zaczną kojerzyćsię małej ze spokojnym snem np jej misio jej kołderka itd ... buziaczki i głowa go góry a co do tych zabobonów to nie wierze w to ...
 
Czesc Dziewczyny

Mnie nowu bedzie malo trudni nie jest sie domyslec czemu.....

Dominik goraczka 3 doba wysoka kaszel katar sebek od dzis katar jak woda kaszelkek sporadyczny i temperatura 38.8

ja grypa kosci miesnie bola kaszek oskrzelowy od wczoraj wieczora goraczka i maz dzis gdyrac zaczol......:/

co za zycie ://

pozdrawiam
 
hej dziewczyny
co tam u Was
piszecie widze o spaniu w nocy,lękach dzieci itp...
syn spał przy zapalonym swietle( mała lampka) 2 lata..
a córka poki co spi ze mna i też mamy lampkę mała włączoną całą noc...z czystego lenistwa w zasadzie zaczełam włączać żeby nie wstawać...hahaha:-D

Lady
Wy mi tam zdrowiejcie!!!ale już!!!
ja coś kicham i gardło zaczyna boleć...
mała chrypi troszkę...dam jej prawoslaz,cebion czy wapno i będe miaal nadzieje że sie nie rozłozymy

zobaczcie jaki fajny szpital połozniczy w Tajwanie jest:
Hello Kitty w tajwańskim szpitalu - Fotoreportaż - Onet.pl Wiadomości
Photo from Reuters Pictures - Daylife

Iwonka
pytałaś Rudą po co jej podwójny wózio...
nie spodziewa się blizniaków..ale nie sądzę żeby dała radę jeździć pojedyńczym z 2ką bądż co bądż jeszcze małych dzieci...małe włozysz do wózka a 2gie gdzie?potupta chwile i potem na ręce...brrr...zamęczyć by się szło..a na przystawke to myslę że przyjdzie czas jak jedno z dzieci będzie miało ok 3 lata
A ty nie myślałaś o podwójnym wózeczku?

ja tak przeglądalam wózki..choć mi nie potrzebne..ale fajne niektóe są..poza tym co Ruda znalazła...

to te 3 też mi się wydają ok:
1) http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=6&products_id=1251&<osCsid>
2) http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=720
3) http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll...go=DR&its=S%2BI%2BSS&itu=ISS%2BUCI%2BSI&otn=6

A co u reszty pań???
poczytam i popiszę więcej w wolnej chwili
Pozdrawiam i miłej niedzieli zyczę ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama


u nas nocka ok ale od rana mały już daję znać ,że jest obecny nie śpi:sorry::cool2::-D:-D

ANEKHA mi się podoba nr 1 i 3.fajne.I nie rozchorujcie się....

ALA zdrowieć raz dwa....dużo zdrówka już nie długo ciepło to odpoczniesz od chorób:tak:

reszte pozdrawiam...:-):happy2:

 
Do góry