reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc dziolchy,,,,,

Rybusia ja oglnie to zajmuje sie handlem warzyw wlasnej produkcji badz czyjesc...i tak do chyba 5 miecha ciazy pracowala z mezem....potem dom i starszy synek only.... no i jak zimna to czas gdzie trzeba wiazac duzo koperku takich peczkow jakie sie kupuje sklepie bo zima nie ma juz polskiego kopru ...bowiem jest tylko zagraniczny wloski albo sprowadzany z austri tyle ze nie ma gotowych i trzeba samemu to wizac a roboty od cholery.... teraz obecnie pomagam mezowi przy produkcji wloszczyzny na tackach kazdego dnia i dom i synkowie....

Karola Ada..... mowila ze mozna i patrzec czy nie uczula wysypka do trzech dni patrzec czy nie wyskakuje,,,,,,,i czy sie kaszel nie nasila np badz katar.....

dalam dzisiJ RANO NARAZIE WSZYSTKO OK.....CO DO KUPEK MUSZE ZAOBSERWOWAC.... narazie znakow zadnyc nie ma.....

dzsiaj ide z malym zaraz do lekarza znowu bo wczoraj pod wieczor dostal wysokiej goraczki i tak cala noc goraczkowal biedny mowie wam nic nie chce jesc a danonka rano podalam i zjadl calego..... zobaczymy cos dzis lekarka powie.... zeby nie miala oskrzeli :((((((((((((((((((( cala noc sie budzil co 20 minut z zegarkiem w reku calusienka przytulalalm nosilam....

Adus zdroweczka dla Amirka.....pamietaj ze wekend przed namio no chyba ze sie mu polepszylo......

Agus a gdzie Ty jak nasza Anitka?????

buziaczki dla wszystkich jak wroce od lekarza to napisze co i jak....
 
reklama
ALA no próbuj ale pamiętaj nie 3 dni skaza może się cofnąć po miesiącu nawet albo dwóch ale próbuj i daj znać jak po wizycie buźka

wiem ALA,że weekend własnie była i unas super ma tylko katar i mu spływa dlatego odkaszlje ale gardło i reszta osłuchowo super więc tylko katar ma nic więcej ale może to przez w końcu wychodzące ząbki hahaha

AGA:confused::confused::confused::confused: nie ma Cię jak Niteczka?

reszte pozdrawiam:-)
 
no jestem jestem dziewczyny...troche podłamana...:-(
młody miał miec spotkanie z mikołajem dzis w przedszkolu itp...no i nici z tego bo przyszedl wczoraj caly wysypany....dzis u lekarza wyszlo ze to OSPA:baffled:blady jak trup,narazie malo ma krostek...goraczkuje,nie je...okropnosc....
nooo...wyslalam go na przymusowe wakacje do dziadkow...z nowymi komiksami i jogurtami bo tylko to przyjmuje...narazie zadowolony mimo choroby...

zeby tego bylo malo...

mala caly czas goraczkowala...wczoraj tez...
katarek sie zmiejszyl a kaszelek prawie minal/...
ale co...rozwinelo sie zapalenie ucha srodkowego:-(
i antybiotyk no bo nic innego nie pozostalo...

rece mi opadaja coraz nizej...
w ogole nie czuje swiat..i nawet nie chce mi sie nic przygotowywac....

ehhhhhh...

Ala
mnie z Adim pediatra zalecala proby danonkowe po lyzeczce itp co kilka miesiecy tak sprawdzalismy czy alergia mija..ale niestety kazda tak proba konczyla sie albo wysypka albo biegunka...i tak do 2go roku zycia...a potem przeszlo.

poczytam was dokladniej wieczorkiem albo jutro

do milego kochane!!!:happy:
 
Witam dziewczęta:) jak Wam minął kolejny dzionek? U mnie było całkiem miło...mała grzeczna, nawet zajęła sie ładnie zabawą, podczas kiedy ja myłam okna...posprzątałam trochę i jest w miarę czysto...jutro zakupy...prezenty, jestem przerażona na samą myśl o tym...pewnie ludzi będzie ogrom...wszyscy chcą coś kupić, przepychają się i wogóle masakra:(((:)szok:

Rybusia

Czytałam, że dajesz danonki Kubusiowi? ja też chciałam zacząć podawać mojej Amelce, ale trochę się bałam...moja córa miała kiedyś problemy z wysypkami, i teraz boję się tez, żeby jej nie obsypało...no ale trzeba spróbować...

Właśnie mam też pytanko, czy podajecie już swoim szkrabom makaron do zupek, bo czytałam, że można dodawać, jakiś taki specjalny w kształcie muszelek czy czegoś tam...jutro mam zamiar zrobić jej pomidorową, i się zastanaiwam, czy dorzucić makaron czy lepiej zostać przy ryżu...

Pozdrawiam, miłego wieczoru:)
 
monia
jak dzidzia nie alergiczna i dobrze zniesie to makaronik moze...ale jak alergik to lepiej zostac przy ryzu poki co,,,,

zmykam poki co...papapa:happy:

 
ANEKHA kurcze,żeby mała się ospą nie zaraziła i jejuś uszko musi ją boleć chyba prawda bo przy zapaleniu boli...biedna uściski i buziaczki dla niej....

MONIKA jak nie alergiczna jest twoja mała to daj jej ale jak miałaś z nią problem to lepiej się wstzrymać


mój bąk rano marudził zjadł pospał i teraz rozrabia i chyba humor wrócił
 
Ada
noo boli bo trze to uszko...i tak niespokojniezasypia..a ja myslalam że trze bo jacoś wysypało np po zupce....bo tak też sie zdarza...
no oby sie nei zaraziła,dlatego wczoraj juz mlodego wysłałam do dziadków póki mu nie przyschnie, pewnie sie dopiero na wigilie zobaczymy....
ale mogła juz sie zarazic..bo to cholerstwo zaraża na 3 dni przed wystąpieniem zmiean skórnych juz :szok:...a moze sie wukluwać do 3 tygodni...szok!!!!!
aa no i jeszcze jeden szok...
poszłam do przedszkola, kulturalnie poinformować panią że Adi ma ospę,żeby uprzedziła rodziców itp...( tak wydało mi się zachować wyapdałoby...ale moze zacofana jestem jakaś:wściekła/y:)a pani mi na to tak mowi: "jak nie ma goraczki to pani go przyprowadzi....dzieci przychodzą z ospą przecież tylko cieplej ubrane.." no mnei wryło w zięmię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zagotowało się we mnie...nic pani nie odpowiedzialam bo ją chyba bym zbluzgaął ostro...a że młody ma tam chodzić jeszce pół roku wiec sie powstrzymalam od komentarza...
ale od kiedy dziecko z chorobą ZAKAŻNĄ się gdziekolwiek puszcza?????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:to jak majątakie metody tam w przedszkolu to nic dziwnego że dzieci non stop chore tam biegają....:baffled::baffled::baffled:Nitki nie dam na pewno do tego przedszkola czy zerówki...poszukam lepszego.Co do edukacji nie mam zastrzeżeń..ale to mnie wbiło w ziemię totalnie...a co Wy o tym myslicie?

dobrze że Amirkowi humorek wrca..moja juz po mleczku z sinlackiem..zasnęła.
 
Mój własnie też pożarł mleko z sinlaciem i próbuje spać szogun....

no ja wiem,że ospa się wykluwa do 3 tygodni a zarażenie wcześniej teraz po ptokach albo się u niej wykluje albo nie ..mojej koleżanki synek 8 miesieczny przeszedło ogólnie nawet zniósł ale najgorsze było to,że te krostki swędzą:baffled:

słyszę,że mój gada w łóżeczku:baffled::dry: ale póki spokojny niech leży może uśnie...

Wiesz a co do nauczycielki to mało szlak nie trafi człowieka teraz wiadomo dlaczego mały załapał skoro dzieci normalnie chodzą z ospą no matko nerwy cżłowiek ma od razu:no:
 
no...a chcialam szczepic...po 9m-cu ja na ospe..no zobaczymy czy bede musiala czy juz chora i sie cos wykluje..
jak sie powiklania nie doplacza to jeszce pol biedy....no zobaczymy....

ja zmykam poodpoczywac,poki moge...
Milej nocki Wam zycze:-)
 
reklama
DZIEN DOBRY A RACZEJ DOBRY WIECZÓR MOJE KOCHANE MAMUSIKI TAK JAK PISAŁAM DZISIAJ NIE MIAŁAM CZASU ZAJRZEĆ WCZAŚNIEJ ALE LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE JAK TO MÓWIĄ...

DZISIAJ BYŁAM NA ZAKUPACH TAKIE PODSTAWOWE JEDZENIE KUPIŁAM NA ZAKUPY ŚWIĄTECZNE I KUPNO PREZENTÓW WYBIERZEMY SIE WE WTOREK MIAŁO BYC W PN NO ALE JAK TO U NAS ZAWSZE WSZYSTKO NA OSTATNIĄ CHWILE ZŁA JESTEM BO ZNOWU BĘDZIE DUŻO LUDZI A NAJGORSZE TO SĄ TE KOLEJKI A LUDZIE TO NIE PRZEPUSZCZĄ NAWET Z MAŁYM DZIECKIEM MÓWIE WAM JUZ RAZ TO SIĘ TAK SKŁUCIŁAM W HIPERMARKECIE ŻE GŁOWA MAŁA ... :dry:

CHOINKA TEŻ WE WTOREK DOBRZE ŻE ŚWIĘTA Z MOIMI RODZICAMI TO CZĘŚĆ OBOWIĄZKÓW PRZEJMIE MOJA MAMA ...
NO I MĘŻA MUSZE ZAPRAWIĆ DO PIEROGÓW BO ZAWSZE SIĘ MIGA NO ALE JA WYGRYWAM I BIEDNY STOI W FARTUSZKU I ZAGNIATA CIASTO HI HI HI :-D

KUBUŚ DZISIAJ GRZECZNY TROCHĘ SIE OBAWIAŁAM ŻE ZOSTANIE Z BABCIĄ BO SPORADYCZNIE GO ZOSTAWIAM ALE JAK PRZYSZŁAM TO MIAŁAM MIŁĄ NIESPODZIANKĘ SYNUŚ I BABCIA SPALI NA ŁÓŻECZKU :happy2:

A CO JA MIAŁAM PISAĆ NO TAK :

moncia23 JA TO MAKARONU JESZCZE NIE DAWAŁAM ALE TAK JAK DZIEWCZYNY MYŚLE ŻE JAK DZIDZI AEST ALERGIKIEM TO LEPIEJ POCZEKAĆ A JEŚLI NIE TO MOŻNA PODAĆ TROSZKĘ I ZOBACZYSZ REAKCJE JA WCZORAJ DAŁAM MAŁEMU SPRÓBOWAĆ KLUSECZKĘ ALE JAKOŚ NIE BARDZO CHCIAŁ...

LadyLajla WIESZ TO FAJNIE ŻE ZAJMUJESZ SIĘ PRODUKCJĄ TYCH WRZYW ZAWSZE MASZ DOSTĘP DO ŚWIERZYCH WIESZ TE W SKLEPACH TO RÓŻNIE BYWA PRZEWAZNIE SAMA CHEMIA W NICH JA KUPUJE NA BAZARKU ALBO TE EKOLOGICZNE ALE SĄ DROGIE

Anekha WSPÓŁCZUJE BIEDACZEK AKUTAR NA ŚWIĘTA NO ALE CHOROBA NIE WYBIERA TERAZ BEDZIE MUSIAJ SIE WYKUROWAĆ MALUCH UCAŁUJ GO ODEMNIE ŻYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA

CIEKAWE CZY W TYM ROKU ZROBIMY BAŁWANA ?
KUBIE BARDZO SPODOBAŁ SIĘ ŚNIEG CHOCIAŻ JEST GO TAK MAŁO...







 

Załączniki

  • 100_7175.JPG
    100_7175.JPG
    652,5 KB · Wyświetleń: 25
  • 100_7169.JPG
    100_7169.JPG
    494,9 KB · Wyświetleń: 23
Do góry