reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ja sie nie uparlam .....poprostu zdaje sobie sprawe z tego jak bedzie wygladalo moje dziecko jak bede serwowac manne ........banka wstania:-D
Iwonka masz corke jezeli TY nie zabdbasz o to by w przyszlosci nie miala problemow z tusza.. to nikt o to nie zadba jezeli teraz ja rozpasiesz a manna na 100% rozpasiesz to za pare lat ..bedziesz miec nie lada prolem...Iwonka trzeba myslec przyszlosciowo.. nie dniem dzisiejszym..
za pare lat napisz nowy schemat gdzie bedzie ........ze manna to przeklenstwo dla malego dziecka.....
 
reklama
Kasia nawet nie wiedzialam ze sa takie smoki z aventu ja mma normlany 1 do mleka i ten powiekszalam nie moglas wczesniej mi powiedziec wiesz ze bladynkomtrzeba tak ze trzy razy mowic hahaha ;/haha a powiedz czy dasjesz kasze mleczna ryzowa kukrydziana? czy tylko mleko 1-dynka ? a kiedy przechodzimy na 2????

Adus mu sie strasznie chce pic ale herbaty nie chce ani wody bo pije wtedy po 10 ml jednorazowo i to przez sile albo musze strzykawka mu podawac do buzi a to soki jak podam to nie moze od butelki sie oderwac wiec zapodaje a z e nic mu nie jest kupki robi rewelacyjne brzuszek go nie boli kolek nie ma spi spokojnie i zadnych swiadow wysypek nie ma to zapodaje dalej....

musze sliniaczki kupic jakies bo te co mam to jakies nie na jego szyje za male.... a mam zapinane....

Byłam wczoraj u lekarki na szczepieniu z Sebcienm... wazy 6,5 kilo czyli w ciagu 6 tygodni przyttyl tylko kilogram.... a ma teraz 3,5 miecha.... ciemiaczko ma na 2,5cm i kazala podawac codziennie d3? a jak to u was z waga maluszkow i witamina d3 oraz wielkoscia ciemiaczka?
 
ALA mmój tez w ostetnim miesiącu przytył mniej tydzień temu ważył 6 kilo....ciemiączko trochę mu się zrosło a witaminy D nie podawałam bo nie toleruje na razie testuje d tabletki zobaczymy efekt....dobrze nbiera i się nie martw....
 
Lady - Natalka to taka malusia, ostatnio jak ważyłam to było 5 kg, ale rośnie i to najważniejsze :tak: Ciemieniączko chyba też około 2,5 ale u mnie lekarka tylko waży a nie mierzy nic :dry: przy następnym szczepieniu poprosze zeby mi wszystko ładnie zmierzyła :-) wit D3 jest w mleku modyfikowanym, wiem tyle że sie podaje jak sie karmi samą piersią do 3-4 miesiąca albo i dłużej, rekomendowana dzienna dawka to 10uq i tyle ma jedna kapsułka, a ja przeczytalam na bebilonie pepti ze w 100 ml spozywanego mleka jest 1,5. Z tego wniosek że troche dużo by bylo jakbys dawala ale ja to sie dokladnie nie znam wiec spytaj moze innej pediatry, z czego pamiętam to ta twoja jakaś dziwna ;-) No i że niby też w słońcu jest ta witamina a teraz dużo słońca...
 
Ja tam witaminy d nie daje całe lato w ogóle nie daję bo mały nie toleruje za cholere mimo,że wciskałam i póki co jest ok....w mleku modyfikowanym owszem jest ale nie jest to dawka wystarczjąca ona wystarczy na lato plus słońce a potem można w okresie zimowym zacząć podawać witamina d jest do roku wiec to co w mleku może nie starczyc dziecku na zimę choc nie koniecznie...można podać cebion muliti i tam tez jest witamine d i starczy
 
no ładnie mnie tu nie było tylko kilka godzin a tu już tyle do czytania :-):-):-)

a ja mam pytanie trochę z innej beczki..ale może któraś będzie wiedziała...czemu mnei tak brzuch boli..cala macica mnie hm...ciągnie-chyba to będzie dobre okreslenie,zwłaszcza przy siadaniu...może od noszenia malej i wózka,no nie wiem...macie jakieś pomysly?zapisałam siedo ginka ale dopiero za 3 tyg wiec stąd moje pytanie teraz do Was
 
Anekha - ja niestety nie pomogę, nie wiem i wydaje mi się że jednak lekarz będzie wiedział najlepiej, zadzwon jeszcze raz, powiedz ze masz bole to cie powinni szybciej gdzies wcisnąć :tak:
 
a jak się mam dodać do tej listy dzieciaczków kwietniowych? hihih sorki za głupie pytania ale rzadko tu zaglądam...wybaczcie moją "tępotę" :-D

Anita 15 kwietnia 2008 godzina 14.00 waga 3,920, długość 55 cm

pomóżcie:happy2:

dzięki z góry:tak:
 
reklama
Anekha napisz prywatną wiadomość dla Masi :tak:
Rozrobiłam sok marchwiowy z wodą i mała nie chciała, pozniej dałam sam i piła :-) uff jak marcheweczka jej posmakowałą to tym ją będę troche przepajac :-)
 
Do góry