reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ANEKHA byłam w twojej galerii jakie twoja córeczka ma długie włosy:szok: warkoczyki możesz jej robic śmiało i kucyki:-D super jest
 
reklama
Ledy to juz ci mowie idz do sklepu i kup Sebkowi smoczki nie rob sama dziur... smoczki z aventu dla naszych dzieci maja 3 kropelki to sa smoczki do mleka a smoczki do kaszek maja takie kreseczki .... w zaleznosci jaka gestwine podajesz jak lekko gesta to jedna kreska pod nosem .. .....................tzy kreski pod noskiem to gestwina no nie taka ze lyzka staje ale gesta.......bo to przez smoczek nie pojdzie.:-D

Anekha bylam luknac na twoja mala ... sliczna dziewczynka...no poprostu cudo....:-)
 
Anetka ja tez Ci nic nie pomoge bo mnie to nie spotkalo i trudno mi sie wypowiadac.....a jesli chozi o mala to przesliczna ;)

Kasia ale one maja oznakowania ty masz te 2 czy jeszcze 1? ja mam jeden taki smoczek ale nie kojarze jakiej firy podejrzewam ze aventu ale glowy nie daje uciac ma 3 oczka ale koncowka nie jest jak smoczek owolana tylko w taki prostokat...ale tak jak mowisz jutro podjade i mu kupie tylko z iloma dziurami aj sie kuzwa nie znam dobra powiedz jakie ty masz i se takie kupie....

Wy tez tak macie ze jak maluchow nie polozycie o sowje porze a mojego pora jest miedzy 20 a 21 to zanosi placzem ze ciezko go uspic????

a drugie pytanie cz y wasze maluchy tak reaguja jak moj wczesnie na inne osoby? bo zanim wyjechalm na wakacje smial sie do wszystkich od ucha do ucha wystarczylo sie do niego usmiechnac a on rogala mial... a nie widzial sie z innymi 14 dni i jak widzi jakies inne twarze ktore na niego patrza albo zaczynaja mowic to robili rogala dogory nogami i w placz zanosi.....???? czy to mozliwe ze tak szybko on juz odroznia????
 
Anekha normalnie przecudne foty to mało powiedziane!!! Rewelacja!!!
Maleńka prześliczna dziweunia, syna masz fantastycznookiego!!!!
I pytanie w jakim programie obrabiasz tak ładnie zdjęcia???
Ja tez Matylkę chętnie w takie cudne kwiatki bym sobiie wsadziła:tak:
 
Hej Luki tak se patrze na Twoje podpisy i widze ze ladnie sobioe rodzinke zaplanowalas co 2 lata maluszki na swiat przychodzily ;) tak wyszlo?przypadek w zbierznosci odleglosci lat? czy plany ?ktore z powodzeniem spelnione?:-D
 
Hej :)
Ja na szybko, bo z wakacji w Jastarni :) Właśnie idę spać :) Pogoda superowa, gorąco, opalona już jestem, a raczej spalona, Alinek też super !!
POZDROWIENIA dla wszystkich a szczególnie dla MASI i FASOLINKI !!
P.S. Dzięki za te komplementy w Galerii ;) BUŻKI. Jak wrócimy wrzucimy zdjęcia :)
 
:-DLEDY ty to mnie rozbrajasz ........LUCKY na spytki wzielas conajmniej tak jakby sie nam LUCKY dopiero pojawila:-D:-D:-D:-D

LUCKY witaj w gronie kwietniowek:-D:-D pisz co u Ciebie :-D:-D:-D witamy cie serdecznie szkoda ze tak pozno do nas dolaczylas .... :-D:-D:-D:-D:-D
LEDY jest debesciara co???????

Ala skarbie musisz patrzec na oznaczenia na pudelku musi byc napisane plus 3 i trzy kropelki;-)


EDIT
A tak wogole to nasza Ala cos czuje kabinuje czyzby miala ochote na Sandrunie????
Ala spowiadaj sie
 
Ostatnia edycja:
HEJ

Nie zwrocilam wczesniej na to uwagi a ze wpatrzylam sie w zdjecia luky dzieci to tak se zapytałam a Sandre bym chciałaaaaaa ale nie teraz tak za 3 lata dopiero...choc jak Masia pisze o swoim skarbie nowym to mi az teraz juz sie chce ale narzie nini z tego ;0

jutro ide na weselicho z 2 dzieci pewnie dlugo tam nie zabawie/] a tali osy nie nmam wiec w zadnej sukience sie nie wybieram rybaczki moje obcisle rózowe i do tego bluzeczka tunika zawiazywana na szyje rozowa i buty rozowe takie ciemne kolory piprze w nic innego wpychac sie nie bede wszedzie indziej widac faldki jeszcze za wczsbnie u mnie na takie kiecki hahahahaha bno niepostarałam sie hahahahah

mialam dzis jakas popieprzona noc...maly zjadl mezowi kolo 2 w nocy a potem sie od 3 non stop krecil zapodac trzeba bylo mu smoka i tak co jakis czas juz do 8 nad ranem probowalm go podkarmiac ale nie chcial i tak co jakis czas smoka ciagnol jak nie wiem co jakby byl glodny a mleka nie chcial..... dopiero zjadl kolo 7;40 tylko 50 ml i to przez sile.....

Sila baw sie dobrze ja juz normalnie zbladlam kuzw3a nie wim co oni wlewaj do tej naszej wroclawskiej wody chyba jakis wybielacz... bo tam opalenizna nie jest trala a na taras moglabym wyjsc sie osmazyc ale zaduch ze mi sie nawet niechce 5 minut i spadam...
 
reklama
Anekha - cóeczka piękna, takie urocze te jej loczki :-)
Sila - opowiadaj coś więcej o tych wakacjach :cool2:
Lady - no jest taki smok aventu 3+ gdzie są narysowane 3 kropeczki na niebieskim tle :nerd: u mnie było ciężko znaleść :sorry2: Powiadasz Sandrunia ci się marzy... ja to odczekam jeszcz z roczek i sie staram o synusia, zeby mi mąż nie ciągał córki na mecze :-D
Upał straszny, nie ma czym oddychac, w domu chłodniej, wczoraj jkak wyszłam na balkon to odechciało sie spacerku i w domu siedziałyśmy, ale dziś już trzeba wyjsc :dry: marzy mi sie domek z altaną z ogródkiem :cool2:
 
Do góry