reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Czesc Iwonka wiesz ja mieszkam w domku i mam duzy taras bo 4 na 5 m... na nim lezak i stol krzxesla i parasol wraz z zejsciem prosto do ogrodu a we nim baldachim i dookola duzo kwiatow ale mi sie tak siedziec nie chce..... gdybym mieszkala w bloku to pewnie na kazdym podworku przed nim duzo mam spaceruje i siedzi an lawkach nawet w cieniu.... bo tak jest u moich rodzicow bynajmniej to miaalbym co robic i wieksza motywacje by gdzies z malym isc a tak?? u mnie zywej duuszy kazdy siedzi przed swoim domkiem nie ma z kim pogadac.... moja mam zawsze mowi ze mam ten konfort ze moge wyjsc sobie na ogrod a nazekam... a ja lubie jak sie cos dzieje nie lubie sama siedziec i co mi po tym... a jak mam na tarasie troszke cienia a to jest kolo 16 to malego wystawiam na taras i se leze z nim ;)
 
Lady - w maju było mnóstwo mam a teraz mam wrażenie że sama jestem w parku, może jakaś jedna mama albo jakas babcia z wnuczkiem :dry: nie wiem czy to dlatego ze wakacje i nikogo nie ma czy przez ten upał :baffled: jutro i w niedziele jedziemy nad jeziorko, bierzemy łóżeczko turystyczne, rokładamy sie w cieniu więc powinno być lżej no i woda też ochłodzi :-)
 
Witam Was dziewczyny z ranka :-)
Mam do Was pytanie: czy któraś z Was wprowadza już maluszkowi coś innego niż mleczko? Ja zastanawiam się czy podać już trochę soczku ale mam wątpliwości czy to nie za wcześnie-moja Amelka ma dopiero 3,5 miesiąca.
Pozdrawiam gorąco :-)
 
hej hej
dzieki za pomoc no i za komplemenciki dla dzieci ...hihih...dopracowalam je dobrze z mezem :-p

luckymama
w programie:pain shop pro x
fajny ale tylko 30 dniowy,potem chca zeby kupic ...ale juz se daruje ;)
 
hello.
Ledwo, żyję W musiał wrócić już do pracy.
Leo po szczepieniu dostał gorączki, myślałam, że ze strachu padnę, a pani pediatra obejrzała go i mówi, że to trzydniówka no i czekamy aż Leosia obsypie.
Na razie mykam bo maluda się przebudza
 
Masiu oby 3 dniowka.... mojemu malemu dominkowi w wieku 6 miesiecy 3 dniowa wyskoczyla ale delikatnie to przeszedl inne dzieci wczesniej a inne pozniej tak do roku...

Bratka mojemu ja zapdalam i dobrze toleruje poczytaj wczesniejsze nasze posty to wnisoki wyciagniesz....

Iwonka tez bym se pojechala ale w okolicy nie am takich jezior z cienienm a mezowi dalej wypuszczac sie nie chce...ok lece cos zjesc bo ja jeszcze z pustym zoladkiem ;0
 
masiek
hihi...ja tu rzadko bywam i nie w temacie...masz 4 m synka i jestes w ciazy tak?pytasnie jak dajesz rade???podziwiam...naprawde
 
hiiiiii MASIA

WLASNIE MNIE OLSNILAS

moj maly dzis wstal caly obsypany.. a 3 dni temu go szczepilam , mial tiabelna temperature.. a dzis caly usiany w czerwone krosty..... uf ulzylo mi:-D
ide dzwonic do starego bo juz mnie do lekarza wysylal:-D:-D:-D
 
reklama
o matko, nie moge czytać o ciąży bo zaraz mi się zachce nowej dzidzi...hehe

a moja córcia szlifuje nowe umiejętności...znaczy jak ją trzymam pionowo na rękach to kładzie mi rączki na ramieniu i szyi i szczypie.... hehe ...szczypawica mała... a poza tym jak leży to łapie się za stopkę, jedną lub dwie, zależy jak jej sie uda i cieszy sie nieziemsko ..i pewnie dziwi że zabawka jej sie wyrywa :p hehe a ja się cieszę razem z nią:-):-):-)

miłego dnia wszystkim zyczę, zmykam posiedizeć nad jeziorkiem z godzinkę chociaż
 
Do góry