reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

HEJ HEJ wszystkim
witam sie i ja

widzę że temat jedzonka rozwija się rozwija-piszcie piszcie ja się czegoś podowiaduję:-):-)

Iwonko-dzięki za spotkanie następne będzie już chyba u nas:-)

a my wprowadziliśmy Jeremiemu soczek jabłkowy, najpierw pluł i nie chciał butli ale powoli powoli zasmakował i teraz to aż się trzęsie cały jak widzi:-):-)wypija średnio ok 100ml oczywiście na raty:-)

niedługo wprowadzę marchewkę soczek zobaczmy jak na to zareaguje. Wody to mi już od dawna nie chciał pić qrde więc dobrze że soki wciąga:-):-)

Wczoraj nam zamontowali kuchnię ależ to fajnie wygląda już powoli robi się domek prawdziwy do zamieszkania:-):-)

A teraz te gorsze wieści.... jutro 1 dzień w robocie-jejuś jak to zniosę hhahaha
pewnie odezwę się dopiero wieczorkiem jutro jak wrócę to zdam relację a najgorsze mże to nowa robota bo stara to tam luzik, ale dam chyba radę:-):-)

milego dnia dla Was ja dziś pazurki idę robić i fryzjera zaliczam:-)
 
reklama
Lene, Aga - ten schemat co napisałam na innym wątku jest według najnowszych badań i jak widać wprowadza się jedzonko od 4 miesiąca i już z glutenem żeby dziecko dobrze przyswajało, oczywiście dalej karmi się piersią do min 6 i tak zamierzam robić. Narazie nie podaje jedzonka tylko próbuje soczki ponieważ w te upały chiałabym przepoić małą a ona wzszystko mi odrzuca :sorry2: jeżeli nic się nie będzie działo to tak jak Lady będe dawała troszke soczusia a pod koniec 3 miesiąca wprowadze marcheweczke i może coś jeszcze żeby zobaczyc co lubi i potem dodawac do tego kaszki glutenowe i bezglutenowe :tak: kobiety na całym świecie z różnych przyczn wogóle nie karmią piersią - indywidualna sprawa, więc tak samo z jedzonkiem. Wcześniej zamierzałam karmić do 4 miesiąca i przestać, ale teraz myślę że do 6 jeszcze podje sobie Natalka z cyca, a później zobaczymy czy się odmieni czy nie :nerd: Ja ogólnie chciałabym wyeliminować butlę z modyfikowanym, którą daję po południu, więc zamiast niej zupka wydaje mi się fajniejszym rozwiązaniem :tak:
Kasia - ja to te 3 łyżeczki dałam same jabłko a póniej sie skusiłam i dałam jedną marchewko-jabłko, ale mogłam przedtem sama spróbować, bo sie okazało że taki sam smak :szok: połkęła więc śladowe ilości bo reszta wylądowała na śliniaku, spryciula :rofl2: a tez pomyślałam że są herbatki hippa o smakach owocowych od 4 miesiąca, może będą lepsze? bo tej koperkowej i rumiankowej to ja sama bym nie chciała pic :sorry2:
 
HEJ ALA!!!

Wiesz ja se soki postanowiłam darować jak pije wode to niech pije ewentualnie może jakaś herbatkę jak nie będzie chciał wtedy pokombinuje....już się raz produkowałam tu ze zacznę od marchewki gotowanej 2 łyżeczki przed papu i z dnia na dzień więcej jak wsio ok dam połączony z ziemniakiem potem z dynią i na razie dwuskładnikowe nie ma co się rozpędzać i śpieszyć mieszać wsio...i Ala nie dawaj mu tak dużo soku....do roku czasu dziecko może wypić maksimum 150ml soku dziennie....

ASIU zgodzodze się....

IWONKO glutenu nie wolno wproadzać od 4 miesiąca....ale to me zdanie....

a olać nowe schematy nie długo nowe papu będzie dopeiro od 2 lat
 
Ada - no po skonczonym 4, raz dziennie 2-3 g kaszy manny do obiadku, a kaszka ma chyba gluten? Bo już sama nie wiem :nerd: ale tak mała ilość przygotowuje organizm do dobrych reakcji czy coś, mam jakies najnowsze książki o tym, teściowa mi przywiozła :cool2:
 
Czesc

LEDY.. ja to sie wogole zastanawiam dlaczego Ty Sebkowi sama powiekszasz gziurki w smoczkach ... jak za krola cwieka...przeciez z Aventu sa smoczki do kaszek te z kreskami ma smoczkach I II III

A co do reszty ... ja ze wzgledu na skaze Sebka dala bym marchewke samą narazie a pozniej jak wszytsko ok to marchewke z ziemiakiem ... a ilosciowo u mnie MAKS zjada caly sloiczek ...i jest zadowolony
Ala nie dziw sie ze maly po tym nektarze bananowo .. costam nie chce jest bo soki tak naprawde powninno sie rozcieczac. a w szczegolnosci te nektarowe gdzie jest straszna ilosc naturalnego cukru;-)oszukaj go dolej mu wody


ASIU twoj post jest trafiony w 100% ... ;-)mądra mamuska z Ciebie.:-D:-D

JA tam tez glutenu wprowadzac nie bede .. zadnej kaszy manny i tych innych wynalzkow.

schematy najnowsze badania tralalal ...............a ja mam to wszytko w najwyzszym powazaniu:-D zrboie tak zeby mojemu dziecku bylo dobrze...

sie wypowiedzialam.
 
Ada - no po skonczonym 4, raz dziennie 2-3 g kaszy manny do obiadku, a kaszka ma chyba gluten? Bo już sama nie wiem :nerd: ale tak mała ilość przygotowuje organizm do dobrych reakcji czy coś, mam jakies najnowsze książki o tym, teściowa mi przywiozła :cool2:
Iwonka a co twoja tesciowa na to z ta kasza manna .. kaze ci ja dawac???i od kiedy??
 
Kasiu - tesciowa przywiozla mi te materialy i powiedziala ze jest taki schemat i wsio, nic nie kazała o dziwo :szok::-D ale poczytalam i chcialabym to zastosowac, a poza tym kasza manna jest super, zeby mozna bylo od razu dawac to bym dawałą, ja ją lubie, mama mi ja dawała :tak: i jestem zdrowa :-D jest swietna na mleku, na wodzie tez moze byc, jako deserek z jabluszkiem super :tak: nie mów ze nigdy nie jadłas :-p
 
jadlam lubie ale z tego powodu nie bede swoje dziecko karmic manna ....

A Ty Iwona ewidentnie sie uparalas na ta manne.. zastanwiam sie co chcesz osiagnac ...wiesz kiedys sie dziaciom dawalo manne bo nic innego nie bylo;-)...nie bylo tak duzego asorymentu i wyboru produktow dla dzici...
nie wiem co cie sklania do tej manny...dlaczego chesz ja podawac malej .. no chyba nie tylko dlatego ze Ty ja lubisz ...
 
reklama
Kasiu - a ty sie uparłas ze manna - nie :-p mysle ze nie ma sensu znow rozwijac nie potrzebnie tematu, moim zdaniem manna jest ok, tak samo jak kaszki zbozowe i kukurydziane a ja tak jak wspominałam chce postępować mniej wiecej wedlug tego schematu co mam :tak: w koncu to jakis konkretny schemat a ja jako poczatkujaca nie wiem dokladnie na czym sie opierac i bede pewnie wszystko robila metodą prob i błędów :sorry2:
 
Do góry