reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

witam

juz mam kociokwik w głowie po przeczytaniu ...takie plecory ze szok

Zdrówka dla Naszych chłopaków :tak: Niebo, Silki, Aluni,

I pytanie kto jeszcze karmi sama piersią?

Tyle sie u Was dzieje...a ja zas miałąm czasy lunatyka..
Upały dawały sie we znaki...choć mimo deszczu nadal duchota..

Młoda fika coraz bardziej...i zaczyna w rączki chwytac co mnei cieszy bo będzie się dłużej sama bawić.

Nam kupki zrobily sie lepsze po probiotyku tzn. 3-4 ale mniejsze i codziennie.

Aha i jem juz prawie wszystko ;-)
 
reklama
Hej Madziujka - moja Helenka nie zna jeszcze mleczka z butli (tylko herbatkę koperkowa ok 30ml dziennie) Jem wszystko - od gruchóki po grilla i pizze po jogurty i mleko - powoli wprowadzałam i było ok

Mała sama też sie troche na macie zabawi a najlepeij bawi sie pieluszką (chwyta, ciągnie itp).

Anekha z kupkami bym sie lekarza spytała (choć przez telefon)
 
madziujka
a po jakim probiotyku jeśli mogę spytać????te co są zawate w niektórych mieszkankach mlecznych czy też jakiś oddizelny specyfik?

hehe a kto jeszcze karmi piersią samą-temu zazdroszczę :-)

asiakow
no i chyba przedzwonię dla świętego spokoju
 
asiakow

ale ja cCi kobieto zazdroszczę że możesz wszystko jeść
ja co zjem coś typu "ciężkostrawne"to malutką męczą kolki takie że płaczę razem z nią..no i oczywiście nic co mleczne bo skaza...
ale co tam pojem sobie potem jak skończę karmic już na dobre cycem
 
Dicoflor jej podaje i przy skazie ten jest dobry bo nei ma białka krowiego.

Asiakow uff już myślałam że tylko ja zostałam..
Uregulowałąś ja na piersi czy je na żądanie?
 
Anekha nie pomoge:-(

Madzia ja jeszcze karmie tylko cycem:-)

Masia daj znac jak wrocicie

porobione to ide na spacer, choc cos mi sie nie chce:-(
 
Dicoflor jej podaje i przy skazie ten jest dobry bo nei ma białka krowiego.

Asiakow uff już myślałam że tylko ja zostałam..
Uregulowałąś ja na piersi czy je na żądanie?

Na żądanie dalej karmie. Czasem wychodzi co ok 2-3 godz, a czasem co 1 godzinkę. Na szczęście ma jdena przerwe dłuzszą bo jak po kąpaniu ok 19.45 ją teraz kazrmie to nastepnie około 3,30.
za to włąśnie potem co godzinę o 4,30, przed 6 i około 7 i już nie chce po 7 spać. Taki minus że nie chce dużo jesc na śpiąco i krótko ją karmie, jak ją zmuszałam i pobudzałam do karmienia to potem jej się strasznie ulewało:eek::eek::eek: a jak ją wybudzałam to niestety spać już nie chciała.
 
Anekha po nutramigenie mogą się zdarzyć na początku zielone kupki potem powinno się unormować ja też podaje ten priobityk co Madzia....

a ja przyczłapałam się ze spacerku ale nic mi się dziś nie chce...
 
reklama
Do góry