reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Ada, Lene, współczuję Wam... od kogo jak od kogo, ale od rodziców to przydałoby się maksymalne wsparcie, pomoc i tolerancja, a jak nie to to chociaż nie wpierdzielanie się we wszystko i krytykowanie...
 
LENE zgadzam sie z sila czasami leiej sie nie odzywac no ja mam dobrze bo mieszkają 400 k ode mnie więc wiesz....ale nie mogłam bym z nimi mieszkać no chyba że musiałabym ale to by była tragedia
 
dziweczynki, póki Mały spokojny, to ja lecę się opłukać i ubrać. Wyruszamy na spacerek, bo pogoda dziś cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna !!!!!!!!!!!!!!!
do później :)
a gdzie babcia Renia ??
No i ciekawe, co tam u Naszej KOZY Kasi ???
 
Nasza Kozzucha nie długo wróci do nas....:-) a właśnie gdzie babcie RENIA....:-) my na spacerek za półtora godzinki mykniemy
 
Dobry dzień.
Po dziwnej nocy. Niby Leoś spokojny, aż zadziwiająco spokojny, trochę marudził ale tylko jak na papu, on spał a ja czuwałam przy łóżeczku. Na szczęście chyba wszytko jest w porządku.

A Narnia.... miałam nic nie mówić;-) powiem tylko, że byłam:tak:
 
Wiecie co mój dostaję wścieku pupy jak go tylko położę na brzuszku a przecież musi ćwiczyć jakiś leniwy i wczoraj to mu się nawet główki nie chciało podnieść.....a i najważniejsze jak leży na bezuszku to tak śmiesznieprzebiera nóżkami i gulgać zaczyna i odgłosy wydawać ale to ciudowne i mam jeszcze jedno pytanie mój książe robi zeza to znaczy czasami zezuje to normalne..................................:baffled::baffled:

madziu u nas podobnie z kupkami raz na dzień albo dwa dni ale pożądna po pachy:-)


oczka niemowlaka mogą zezować, chyba, że są wielkie odchylenia to lepiej iść do okulisty dziecięcego lub neurologa.
a i dobrze jest też ćwiczyć wzrok czarno-białymi planszami.
zaraz poszukam kabelek od aparatu to pokaze Leo ma takie w kołysce.
 
Podobno może być też czarno-biała szachownica lub poziome i pionowe grube krechy nawet mazakiem namalowane :)
Masia, fajną masz tą kołyskę, na długo jeszcze wystarczy Leosiowi. Lubi być bujany pewnie?
 
reklama
Hej dziewczynki! :-)

Jestem na sekundkę. Trochę Was podczytałam i

Silka - moje chłopaki też często robiły kupkę po zagęszczaczu, ale była rzadka, więc odstawiliśmy... lepsze ulewanie niż sraczka :-) Jeśli Alanek nie robi rzadkich kupek, to chyba wszystko w porządku... dobrze, że "zwalczyliście" ulewanie :-)

Ada - Co do zeza, to wczoraj byliśmy u pani neurolog i powiedziała, ze dzieci mogą zezować nawet do roku, więc się przestałam martwić.

Mam do Was pytanko. Jak długo wasze bąble wytrzymują na brzuszku? Ile razy dziennie je tak kładziecie? A może leżą cały czas? Bo moi też się wściekają na brzuchu i strasznie płaczą... tak że nie mogę na to patrzeć :no: a przecież muszą leżeć... Ja kładę ich kilka razy dziennie na ok 10 minut i boję się, ze to za mało, ze moze powinni leżeć cały czas... tylko jak ja to wytrzymam :-(

Niestety moje dzieciaki mimo trzech miesięcy, rozwojowo są na etapie miesiąca, tak jakby urodzili się o czasie... stąd problemy z leżeniem na brzuszku itp...
 
Do góry