reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Aga a jak tam dzisiaj ma się Marysia? Bo ja wczoraj zjadłam arbuza znowu i dzisiaj Pati ładnie czyści, co karmionko to kupka. Ale to chyba nie biegunka co nie?

Mary po fajnej nocy cały poranek walczyła z bączkami i kupkami. No i przy piersi co 2 godziki jak nigdy. Pomiędzy tylko krótkie drzemeczki 5-10 min... Teraz zasnęła ale jakoś tak płytko bo każdy ruch ją wybudza. Ona chyba jakoś zgadała się z tatą bo w nocy cisza. Dziś pierwszy dzień bez taty jest dopiero przed 15 a ja padam. Po następnym karmienu będzie plantex bo się dzieciątko strasznie męczy. Mam nadzieję że coś pomoże.
Cholera juz się obudziła:crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Heh, skąd ja to znam, moja też sztamę ze starym trzyma i jak on jest w domku to grzeczniutka hihihi i zasypia ładnie a mąż się pyta, czego ja od niej chcę ;)

Majeczka a jak tam ogólne samopoczucie Misia? Mijają mu już te problemy?

Ada - a Ciebie gdzie dzisiaj poniosło?

Laski, nie wiem co się dzieje, ale od kilku dni strasznie słabo się czuję, nie mogę wybrać się na dłuuugie spacery które tak lubię. Przejdę się troszkę z wózkiem po osiedlu i padam na ryjek, bolą mnie wszystkie mieśnie, głowa, ledwo żywa się do domu dowlekam... beznadzieja.
Teraz powinnam sie za obiad brać, bo mąż za godzinę wraca a Pati śpi, ale mam ochotę tylko do wyrka się walnąć :(
 
Ada, MAja podziękowania od Natalki :-)
Iza - sądzę że to poprostu przemęczenie :tak: od narodzin Patki jesteś zabiegana i pełna energii a widać czas odpocząć i zregenerować siły :-)
 
My właśnei przyszłyśmy ze spacerku, Natka tak pięknie spała że tylko rozpielam jej pajacyk i zostawiłam w wóziu :blink: mialam więc czas na zrobienie szybkiego obiadku :-) kupiłam jakiś syropik na te moje zaparcia to wieczorkiem wypije, ale kurde dupa mnei boli ze siedziec nie dam rady :baffled::wściekła/y:
 
Może masz rację Iwonka... odpocznę sobie na Boże Ciało i w piątek po nim bo mąż ma wolne do szkół swoich... tzn taką mam nadzieję, może nie wymyśli sobie jakiś nowych obowiązków, bo z niego niezły pracoholik to bym się nie zdziwiła ;))
Czyli byle jutro jakoś przetrwać.

A bólu dupki nie zazdroszczę, pamiętam moje problemy z hemkami, brrrr. Mam nadzieję, że syropik Ci pomoże.

Pati też zasnęła w wózeczku to w nosidełku wyniosłam ją do drugiego pokoju, zasłoniłam roletę, otworzyłam okno i się weranduje moje dzieciątko kochane, bo mama nie ma siły na spacery.
 
IZA ja mam zły dzień i nie chce mi się gadać...ja też tam mam Iza padam wszytsko boli każdy miesięń czuję i to nie grypa....nie wiem a do tego mój humor tez pozostawia dużo do życzenia niech te nhormony się w końcu ustabilizują

Kurczę mój mały dostał wysypki na klatce piersiowej i od czego??Niemam pojmu....je NUTRAMIGEN od tego nie nic innego nie dostaję może od proszku ale od początku piorę w Jelpie...nie wiem sama kąpie go od 3 dni w OILATUM od tego przecież też nie mógł dostać czy mógł?????
 
...Majeczka a jak tam ogólne samopoczucie Misia? Mijają mu już te problemy?
Iza... no juz troche lepiej bo przewod pokarmowy po syropku ktory pije go tak nie boli i juz mi tak nie placze, ale dalej sie mu podnosi i czasem sie przez to budzi i wkurza:no: no i spi narazie zemna:baffled:

Kurczę mój mały dostał wysypki na klatce piersiowej i od czego??Niemam pojmu....je NUTRAMIGEN od tego nie nic innego nie dostaję może od proszku ale od początku piorę w Jelpie...nie wiem sama kąpie go od 3 dni w OILATUM od tego przecież też nie mógł dostać czy mógł?????
Ada moze to potowki?
moj Misio tez mial teraz na brzuchu:tak: a lekko go ubieram....
 
Nie wiem MAJU żebym to ja wiedziała jak wyglądają potówki:baffled: ale rano nie miał przebrałam go nie dawno i teraz zmieniam pieluchę a on ma wysypaną taką szorstką skórkę na klatce piersiowej ale może od tych body bo od spodu mają rysunek i to może go podrażniło co???Nie wiem serio nie ma dostac od czego....no jutro bilans to się spytam....będę mu smarować bepanthenem zobaczymy.....no też Maju już go tak cielo nie ubieram jak kiedyś
 
reklama
HEHEHE ciekawa jestem mój też trzyma sztamę z tatą spokojny jak on jest śpi w niedzielę non stop spał wczoraj nie....bo taty nie było...hehehe i później mój mi mówi że to złote dziecko spokojny jak anioł i w sumie na ogól nie jest rozdarty ale se lubi pomarudzić ale w sumie aż tak narzekać nie mogę....tfu tfu tfu....jęczy przez sen kwili ale nie jest diabełkiem póki co.....
 
Do góry