reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

oo dziękujemy :-)
wczoraj ważyliśmy to 3390, malusia byla przy urodzeniu 2870 a tym bardziej przy wypisie bo 2500 :-( ale rośnie tylko że bardzo wolno, zobaczymy co powie pediatra po wizycie ale dopiero po 1 czerwca
 
reklama
Iza w sprawie tego znieczulenia przed szczepieniem to chyba jakiś dobry jest na recepte taki mi koleżanka mówiła ze ok, ale nazwy nie pamiętała ciekawe czy moja pediatra mi ją przepisze??

Iwonka jedna łyżka to malutko :)) moja to potrafi tak chlusnąć że ja mam pół bluski mokrej a czasem to nawet takim serkiem sie jej ulewa:szok:
 
Renatko dzięki dziś jabłko (tylko niby gotowane moge jesc) ale zjem normalne i zobaczymy a jutro woda :tak: bo już normalnie od kilku dni cierpie w kibelku :baffled:
Iza no do końca nie wiadomo, byc może za tydzien bedziemy musieli Natalce założyć szelki :-:)-:)-( do tego czasu szerokopieluchowanie, tylko ja nie wiem czy ja dobrze ją zapieluchowałam, jutro zadzwonie po położną niech mi pokaże :-( no i mała ma na brzusiu leżeć ale ona za bardzo nie lubi chyba ze po karmieniu u tatusia na brzuchu ale tam chyba za miekko :dry:
Ada, Lady wy to kozy jesteście :wściekła/y::-ptakiego smaka tu robić :sorry2:

Iwonka jakby to rzecz, znam ten bol:-D:-D
Co do szeroko pieluchowania, ja tez tak robilam bo u mojego Cieciunia tez ocs tam przeskakuje, ale wyobrazcie sobie ze jak bylam u pediatry i pytalam o to to wiecie co mi powiedziala? ze to raczej nic nie daje:szok:, a wrecz odwrotnie, bo jak dzidzia czuje ze ma cos duzego miedzy nogami (ale to wyszlo;-):-D) to probuje z tym walczyc i na sile zgniata:szok: i daje to wrecz odwrotny efekt:baffled:, a dzidzia sama rozszerza nogi i poprostu jej tego nie ograniczac, nie klasc na boku, czy na sile nie prostowac:sorry2:, no i przy przewijaniu za nozki nie ciagnac tylko pod pupke reke i podnosic (ale to napewno wiecie:-)) no i powiedzcie same kogo sluchac:baffled:( ja tu nikomu nic nie radze tylko mowie co wiem:-)), wy robcie tak jak uwazacie:-),
a moj na brzuchu tez nie lubi:-(

A kiedy trzeba na to usg bioderek się wybrać?

Z tego co wiem to kazdemu niemowlakowi robia obowizkowo w 6 tygodniu zycia:-)
A ja sie tu bede musiala prosic:angry:



Iza a zeby zapobiegac plesniawkom to codziennie przemywaj buzke w srodku gaza z przegotowana woda (jezyk, poliki, dziaselka:tak:)

Dziendoberek
My po walkach:no: z Cieciuniem, ale polegl biedaczek:baffled:, i spi juz 2 godz:rofl2:,
no nauczyl sie spac przy cycu i w nocy w ogole nie chcial spac:dry:, wiec trzeba mu wytlumaczyc ze tak nie mozna poki jeszcze czas:-), kurde moje 3 dziecie a ja nadal nie umiem do smoka nauczyc:crazy:, a przydalby sie :laugh2:, no ale coz damy rade i bez niego:happy:
Dzisiaj slonko swieci ale nadal ziab:-(, ale spacerek obowiazkowo:-)
Ide se poprasuje bo jak sie zaraz obudzi moj Pan to juz nic nie zrobie:-D
 
Iwonka - dobrze że rośnie Twoje słoneczko malutkie. A jak Twoje sprawy z numerem drugim? :) Jabłuszko pomogło? Jakby było bardzo źle to możesz sobie pomóc czopkiem glicerynowym.

Renia - no i tu jest problem z tym przemywaniem. Bo przemywam ale płytko, bo jak za głęboko jej palcem wkładam z gazą to ma odruch wymiotny i się boję, że zwymiotuje. Ona nawet na smoka ma taki odruch (chociaż ostatnio jest lepiej). I pierś bardzo płytko łapie i cmokta przy tym głośno i słychać jak w brzuchu jej burczy (chyba powietrze?).
 
Iza moj tez tak ma tylko ze u nas to jest tak ze w kapeli jest super ale po to on takie arie urzadza, ze ja wykorzystuje ten moment jak placze i ciach pach powymywam, nawet nie zauwaza, czasem go targnie, ale go po tym pytulam i jest ok:-), dopoki znowu go nie poloze:-D
 
Renatka dzięki :-) u mnie chyba te pieluszki nie przeszkadzają za bardzo małej, bo grzecznie rozszerza nóżki :tak: wolę jej nakłądać ten tydzień i mam nadzieję że nie będziemy musieli zakłądać tych szelek :-(
Iza no niestety za bardzo nie jest lepiej, kupka jest ale strasznie boląca :baffled: jakby ktoś mnie ciął :baffled: jak mala sie oudzi to papu i spacerek to pójdę do apteki bo to już tyle dni się męcze :dry:
Asia Natalka mało ulewa bo mało je ale często, jak jej sie ładnie odbije to nei ulewa ale to zazwyczaj w nocy
 
Iwonka rob jak ci lekarka kazala:-), mam nadzieje ze wszystko sie unormuje u Natalki:tak:, a co z tym numerem 2 to musisz dam mu troche czasu:tak::-D,ale podpytaj w aptece po co sie meczyc:tak:, ja tam jestem zdana na przepisy babcine:-), bynajmniej do przyjazdu mamusi ona mi cos dowiezie:rofl2:
 
Ja mam usg bioderek 12 czerwca mały będzie miał 7 i pół tygodnia...zobaczymy....


NATALKO WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
hello:-)
my wczoraj byliśmy na szczepieniu:baffled: troszke placzu było ale na szczęście kupiliśmy tą szczepionkę skojarzoną Infanrix i Misio był kluty tylko 2 razy:tak:
a wczoraj caly dzien był marudny i jak zjadł o 20-ej to dopiero obudziłąm go na papu o 5:30 rano:szok: a potem jesc chcial dopiero o 11-ej:baffled: chyba stracił apetyt po tym szczepieniu:baffled::-p ale na szczescie goraczki nie mial:tak: mi tez wczoraj pediatra mowila zeby nie zapomniec odjac 5 kresek jaksie mierzy temperature w odbycie:tak:
i wazymy 4550 g :tak:
Natalko wsiego naj:-):-D;-) i duzo zdrówka i zeby z bioderkami bylo ok:tak:
 
Do góry