reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iwonka - zachowywałam się jak walnięta dziewica hehe, strach był, ale miał tylko wielkie oczy :szok:. Na początku był lekki opór i ból, ale to bardziej w głowie niż na dole ;) A potem orgazm, miodzio, bałam się, że nie będzie. No niestety chyba jeszcze nie jest tak jak przed porodem, bo mąż strasznie długo dochodził i pod koniec już przestało być przyjemnie... za długo jak na pierwszy raz, ale pewnie mam jeszcze jakieś luzy, muszę intensywniej wyćwiczyć te mięśnie :)

Asiu - były 3 wkłucia, nic nie smarowałam... Teraz tylko muszę obserwować czy nie opuchnie, jak tak, to altacetem je. A jak gorączka będzie to czopek przeciwgorączkowy. Ale chyba masz rację, że to mogłoby lekko znieczulić, może warto zainwestować, kupię na lipiec bo wtedy drugi raz będzie szczepienie.
 
reklama
jeżu jak ja się boję tego szczepienia, fakt nas czeka za około 2tygodnie, w tym tygodniu Leo ma ostatnią dawkę leków biedaczek tak to potem w domku przeżywa...
jak ja bym chciała móc ochronić go przed tymi okropnymi rzeczami. wiecie czuję się w tedy okropnie, że jako matka nie potrafię go ochronić przed bólem i cierpieniem.
 
ech i muszę mykać. ale oprócz załatwiania czekają mnie zakupy dla Leosia:))
muszę mu kupić nowe bodziaki, śpiochy itp. bo zaczyna mi wyrastać:)) szczególnie na brzuszku;)
 
masiu - napewno pomagasz synkowi swoja miloscia i czuloscia, przytuleniem i usmiechem :tak: zaraz hrabia bedzie mial wszystko za soba :tak:
iza - bardzo wyczerpujaca odp :-p ja mam tez blokade ale chyba dzis zafunduje mezowi i sobie przytulanko bez wizyty u lekarza, bo moj mily na 5 dni na cypr leci to trzeba zadbac zeby z tego głodu nie dopadła go tam jakas cyprzanka :sorry2:
asiu - no na 19 ale ja jakos nie moge owinac tymipieluchami zeby to tak wyszlo dokladnie jak lekarz powiedzial, nozki ma dobrze rozszerzon jak lerzy na brzuszku
 
Masiu - to owocnego załatwiania i kupowania :) Pogłaszcz od nas swojego Hrabiego po okrąglutkim brzusiu :) A co do szczepienia to ja dałam paluszek Patusi do ściskania i ona go tak mocno trzymała podczas kłucie, mam nadzieję, że jej to troszkę pomogło jak mi ściskanie dłoni męża podczas skurczy porodowych. Ale też najchętniej wzięłabym te zastrzyki zamiast niej gdyby była taka możliwość :(

Aga a jak tam dzisiaj ma się Marysia? Bo ja wczoraj zjadłam arbuza znowu i dzisiaj Pati ładnie czyści, co karmionko to kupka. Ale to chyba nie biegunka co nie?

Kurcze czy ja zbytnio nie pasę mojej córci? Bo w 2 tygodnie przybrała na wadze ok 700 gram... lekarka nic nie mówiła na ten temat ale ja się niepokoję... tym bardziej że ostatnio chyba mamy kryzysik bo Patusia mogłaby co 2 godzinki jeść. Czasem ją przetrzymuję i zabawiam i noszę, a czasem ulegam i daję mleczka...
 
Dobreee Iwonka, dobreee :))

A jak Ci się tam wszystko goi? Bo ja wczoraj z ciekawości sobie zajrzałam z lusterkiem i ten mój lekarz chyba faktycznie był chirurgiem plastycznym, bo zero śladu, żadnej blizny, żadnego zgrubienia. Po poprzednim porodzie to miałam bliznę do marca 2008 ze zgrubieniami, wyczuwalną palcem, a teraz muszę z latarką szukać blizny ;) Aż żałuję, że nie dałam mu wyciąć znamienia z uda, bo mi proponował za jednym zamachem ale się spietrałam totalnie na myśl o kolejnych 2-3 szwach :)

I strasznie się cieszę, że się nie zgodził na szwy rozupszczalne gdy go prosiłam, bo jak teraz czytam o przebojach Kachurka to mnie aż mrozi. Kachurek co tam u Cię? Goisz się?
 
Iza - jak na moje niedoświadczone oko to chyba jest ok ;-) ale ja ci zazdroszcze tych karmien, u mnie mała potrafi co 1,5 godz domagac sie cycka :dry:, ale ja sie nie dziwie jak ja ja na wage przed i po jedzeniu a ona mi ssie 30-40 ml :sorry2: tylko w nocy jak po 3 godzinach spania dorwie cycka to jak smok ssie a tak głośno że pewnie sąsiedzi słyszą :rofl2:
 
kurcze wcześniej mała mi nie ulewałą a teraz dosyć często jej się zdarza :baffled: to normalne ze tak wycieka jej z buźki z łyżka mleka?
 
reklama
Bardzo normalne :) Ciesz się, że tylko łyżka, Pati kiedyś chlustało mocno, teraz ze 2-3 łyżki, czasem tylko strużka mała. Ile Twoja córcia waży? Bo jak sie urodziła to była taka malusia :)

A Natalce gratulacje z okazji ukończenia pierwszego miesiąca życia :) Witaj w gronie niemowlaczków maleńka dziewuszko :)
 

Załączniki

  • 1008.jpg
    1008.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 12
  • EngelG7.gif
    EngelG7.gif
    12,7 KB · Wyświetleń: 51
Do góry