reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

W Warszawie też dzis cudownie :-D:-D:-D

Lene ja też wybieram się na spacerek - szkoda że pozostają mi Łazienki lub Ogród Botaniczny a nie morze. Zazdroszczę . . .
Marychę oczywiście też zabieram. Nie mam wyjścia;-)

Miłych spacerków dla wszystkich mam z wózeczkami.

Ciekawe kto wymyślił to całe karmienie. . . na pewno jakiś facet:baffled:
 
reklama
Kurcze taka ładna pogoda a Pati odsypia zarwaną nockę :) A ja nie mam serca jej budzić, bo wygląda teraz jak aniołek. Za to w nocy pokazała rogi, a ja akurat miałam jakiś dołek psychiczny i ledwo ciągnęłam, dla męża też to była 3 zarwana noc (z powodu wyjazdu) - no to ogólnie nas wymęczyła ta nasza łobuzica :)

No nic, czekam aż się obudzi i wybywamy w teren.

Aga - śmiesznie nazywasz swoją córcię :)) Tylko jej tak nie wołaj na placu zabaw bo się komuś skojarzy tak jak mi heh :))
 
Cześć kochane!:-)

Mam potworne rozchwianie. Nie mogę się złapać. Najchętniej bym sobie w łeb dała za takie głupie samopoczucie. Ciągle mi się chce ryczeć. Czuje się rozklekotana, jakby kości mi sie rozlazły i nie stykają na łączach:baffled::-(

Kiedy będzie normalnie:confused:

Czytam Was dzisiaj, ale nie jestem w stanie każdej z osobna całym zdaniem odpowiadać:tak:.
Chcę tylko wyściskać z całej siły Adę, Renię i Lenę za wiecie co:happy::-).
A resztę mam bardzo serdecznie pozdrawiam:-).
Leonku, Iwo zdrówka życzę z całej siły:tak::-)

Od teraz postaram się pisać często na ile mogę.

Matylka w miarę grzeczna. Mam nawał pokarmu, poranione suty ze strupami, Mi źle łapie brodawkę, za płytko, kamienieją mi po bokach cycki i potwornie bolą :sorry2:. Rozmair miseczki z B na E:baffled::rofl2:
 
No my już po spacerku.... Mała syrenka alarm włączyła i musieliśmy do domku gnać - perpedes apostolorus jak mawia mój szanowny tatko :)

Lucky - witaj kochana i jeszcze raz wielkie gratki za Małą Mi :) A na kamienie po bokach piersi super jest karmienie spod pachy! Wypróbowane - polecam!
Pati też słabo łapie brodawkę, ale moje sutki już się przyzwyczaiły, zresztą często zmieniam pozycję karmienia to sobie w ten sposób odpoczywają. Ona zamiast ssać za pomocą języka bardziej chyba gryzie dziąsłami. Niestety przez to zawsze nałyka się powietrza i potem czasem jej się brzydko uleje... No i boję się co my zrobimy jak im zębiska urosną :)))

Masiu - jak dobrze, że już w domciu jesteście całą rodzinką. Jak Leoś zniósł te wszystkie szpitalne zabiegi? Dzielny nasz Hrabia...

Renia - a z tymi uszkami Cieciunia, co pisałaś, że masz hopla i dlatego stosujesz czapeczkę - to chodzi o to żeby Go nie przewiało, czy żeby Mu uszka potem nie odstawały?

Uciekam coś zjeść bo moja pijawka wszystko ze mnie wysysa i konam z głodu :)
 
Witam się i ja....

RENIU ja to nie ja tzn hormony:sorry2: istne kongo bongo mam:baffled:

MASIU ucałuj Leosia...bidulka naszego małego...

a mój syneczek pokazuje dziś rogi od nocy prześpi godzinkę i heja wyjec mu się włącza....nu nu....i tak w kółko papu godzinka spania i wyje...aj aj...maleństwo...
 
My już po spacerku, lodach i obiadku. :-)

Mąż mnie strasznie przegonił po parku - 2 godziny spaceru w szybkim tempie. Chyba mu się nie chce chodzić do pracy więc sam zaczyna kombinować jak tu Marysię z brzucha wykurzyć. Potem ma mieć 2 tygodnie wolnego.

Izabelinda ja na nią wołam Marycha jak jest nie grzeczna... Ale jak się nie postara przyjść na świat w ciągu tygodnia to jeszcze mogę zmienić zdanie co do imienia i np. wybrać coś abstrakcyjnego ;-)
 
Masz Aga skarb a nie męża :) Mój ma misję życiową, dziejową i za chiny ludowe by nie wziął 2 tygodni... wziął dwa dni i byłam w szoku w związku z tym.

A masz jakieś abstrakcyjne typy imion? Tak na wszelki wypadek?
 
Mój mąż to nie skarb a leń :-) Widzę juz oczami wobraźni jak szybko będzie uciekał z powrotem do roboty zrzucając pomoc na babcie (oboje jesteśmy jedynakami więc to podniosła chwila dla dziadkó) ...

A co do imion to na topie abstrakcyjnych jest Krystyna - brzmi naprawdę fatalnie z moim nazwiskiem; Euzebia oczywiscie na cześć Smolarka oraz Rachela...

Ja na jej miejscu zdecydowałabym się jednak na Marysię i dała się przytulić jeszcze przed długim weekendem ;-))))
 
reklama
dziewczyny pomożcie mi mój mały się pręży i podkurcza nózki ale zrobił kupkę i nie wiem jakies gazy ma czy co jak moge mu pomoc tak sie martwie.....płaczy i taki niespokojny
 
Do góry