reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

A no faktycznie, jejku ja mam pamięć jak sitko, gdzie napisali, że matka jest lepszym pracownikiem bo myśli wielowątkowo i jest bardziej skoncentrowana.... To chyba nie o mnie, ja ostatnio o wielu ważnych rzeczach zapominam.

W taki razie Iwonuś - WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH :))

No a Pati pocycała i dalej w kimono... co za śpioch, świeże powietrze chyba jej dobrze robi, bo non stop śpi.
 
reklama
Kasia przeciez nikt Ady nie zmusza zeby karmila, mi chodzilo o to ze ona sama siebie doluje niepotrzebnie, a to napewno jej nie pomaga, moze jest na TAK ale jak narazie to widzi w sobie same negatywy i to by cza bylo zmienic:-), i probowalam jej wytlumaczyc:tak:
I po co jej utrzymywac laktacje jak nie bedzie malego przystawiala, przeciez takie odciaganie i karmienie tez na dluzsza mete nie przejdzie, i ty tez o tym wiesz:tak:, Amirek jest maly i ma szanse jeszcze sie nauczyc cyca, i o tym mowie, ale nic na sile i jezeli, sie zdecyduja zrezygowac z cyca, bo tak bedzie lepiej, to napewno nikt Ady linczowac nie bedzie;-)

Jezeli Adus urazilam wybacz


Mykam na sniadanko i do szkoly bo dzis Syn zalicza ostatnie modlitwy przed Komunia:baffled:
Do potem:happy:


Renia ja akurat wiem o tym ze mozna odciagac i karmic naprawde dlugo...kwestia zaparcia ...ja sie Adzie nie dziwie ze jest taka rozgoryczona i sie denerwuje ..wiem doskonale co czuje gdyz jedna z moich corek po 6 miesiacach kamienia poprostu z dnia na dzien zrezygnowala z cyca... to siedzi gdzies we wnatrz taki zal i rozgoryczenie ze dziecko juz nie chce .. a ja sama w tym momencie czulam sie tak jakby moje dziecko odtracilo mnie...
A prawda jest taka ze sa takie dzieciaki ze za chiny ludowe nie nauczysz ciagan chodzbys na rzesach stawala ....
Reniu laktacje sie utzrymuje po to aby dziecko jak najdluzej dostawalo mamine mleko ktore jest bardzo wartosciowe..:rofl2::-D


Jedno mnie ciekawi dlaczego piszesz ze lepiej bedzie jak Ada zrezygnuje z cyca...


no to sie wymadrzylam:-D:-D:-D:-D

I go clean my house:-D:-D:-Dgood:-(
 
Renia ja akurat wiem o tym ze mozna odciagac i karmic naprawde dlugo...kwestia zaparcia ...ja sie Adzie nie dziwie ze jest taka rozgoryczona i sie denerwuje ..wiem doskonale co czuje gdyz jedna z moich corek po 6 miesiacach kamienia poprostu z dnia na dzien zrezygnowala z cyca... to siedzi gdzies we wnatrz taki zal i rozgoryczenie ze dziecko juz nie chce .. a ja sama w tym momencie czulam sie tak jakby moje dziecko odtracilo mnie...
A prawda jest taka ze sa takie dzieciaki ze za chiny ludowe nie nauczysz ciagan chodzbys na rzesach stawala ....
Reniu laktacje sie utzrymuje po to aby dziecko jak najdluzej dostawalo mamine mleko ktore jest bardzo wartosciowe..:rofl2::-D


Jedno mnie ciekawi dlaczego piszesz ze lepiej bedzie jak Ada zrezygnuje z cyca...


no to sie wymadrzylam:-D:-D:-D:-D

I go clean my house:-D:-D:-Dgood:-(


Kasiu my cos chyba wspolnych fal nie mozemy dzisiaj zlapac:-D
Ja wiem po co sie odciaga mleko:-D;-), tylko wlsanie chodzi o to zaparcie;-)
I doskonale wiem co sie czuje jak nie mozna karmic (bez wzgledu czy dzidzia odrzuca sama czy cie sytuacja zmusza:tak:), bo ja MUSIALAM odmowic:-(
I ja sobie nie przypominam zebym pisala ze bedzie lepiej jak Ada zrezygnuje z cyca:szok:, nie po to sie tu natrulam;-) probujac Ade przekonac zeby sie nie poddawala i walczyla z cycem:tak:, a napisalam ze skoro nie ma takiej mozliwosci i zdecyduje sie na butle to tylko i wylacznie jej decyzja, i BRON BOZE nikt jej nie bedzie za to krytykowal:tak:
I ja to doskonale rozumiem ze ona i po cesarce, i ze ciezko, i ze sa dzieci ktore nie chca- dlatego ja mowie o probowaniu:tak:, zeby sie nie zalamywala, nie nakazuje niczego, i nie namawiam do nieczego:tak:, ja tylko probowalam:sorry2: zrobic cos dobrego, bo czasami mi sie udaje:-D:-D:-D;-)
No to teraz namieszalam:-D

Maja no chyba drugie sniadanko:-)
Musze leciec bo Cieciunio wstal:rofl2:
 
No to moge cos dopisac bo pielucha czysta i wisi na cycu:-)

Iza to ja ci powiem jak ja ubieram Cieciunia:-), dzisiaj mamy chyba podobna pogode:-), no wiec Bartolini ma Kaftanik a na to Pajac plus bawelniana czpeczka bo ja mam chopla na punkcie uszow;-), i jest pod kolderka w wozku, ale tez nie nakryty po uszy:-), wozka nie opatulam ale mam w razie "w" (wiatru) ten wierzch od wozka:baffled:(zapomnialam jak to sie nazywa:-D), a jak musze wyniesc go w foteliku to zakladam mu dodatkowa warstwe np. dresiaki
No to teraz sie powymadrzalam:-D:-p:rofl2:;-)

Kasiek juz chalupe ogarnelas?:-)
 
kuźwa dostałam jakiegoś nawału nie wiem co robic piersi mam jak kamienie zaraz oszaleje a maly nie chce co ja mam zrobić cholera jasna dostaje jakiegos szału rano zero a teraz mam jakieś kamienie boże wykończę się co ja mam robić żeby to opróżnic???????????????? normalnie mam depresję w p....
 
Renia - dzięki wielkie. To znaczy, że ja moją Pati stanowczo przegrzewam.

Adula - wyciśnij z cycuszków mleko, ale tylko tyle żeby była ulga, nie wszystko, bo potem będzie jeszcze gorzej. Wczesniej zrób okład z ciepłej pieluchy, potem masaż opuszkami palców - kółeczka malutkie od zewnatrz piersi do sutków. Jak już wyciśniesz mleko to wtedy szybko okład z zimnych tłuczonych liści kapusty, wsadź do stanika i tak chodź. Mi to bardzo pomogło, a też beczałam usmarkana cała nad wanną wyciskając mleko z bolących cycków. Powodzenia! Jutro będzie lepiej tylko nie szalej za bardzo z tym laktatorkiem.
 
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZDOJONYM MAMOM.
Dziewczynki czy podajecie witamine "k"w kroplach?????bo ja swoja kochana corunie dokarmiam,a tam jest napisane ze wylacznie niemowleta karmine piersia.
Napiszcie cosik jak bedziecie wiedziec??????
Adus trzymaj sie ja dokarmiam moja kochana corunie walcze po 20 min z pustymi cyckami z laktatorem ciagle je pobudzam
 
KATJA ja pobudzałam też a teraz mam zastój w cycach na maksa stoi guziory temperatura i czuję sie bee...ale przykładam cały czasliście kapusty.....
 
reklama
Adunia pruboj jeszcze pod prysznicem ciepla woda i masuj.Trzymaj sie jutro bedzie lepiej,ale jak najbardziej cie rozumiem co do karmenia,ja sie nastawiam ze jeszcze bede miala pokarm,zobaczymy.
 
Do góry