reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Przytul go, ponoś, pomasuj lub oklep mu plecki na wysokości brzusia, ewentualnie lekko poklep z pupcię - tak robiła pielęgniarka laktacyjna w szpitalu... Może popodnoś mu nóżki i podociskaj do brzusia lekko w pozycji leżącej, ale tylko jeśli nie jest po jedzonku świeżo.
Jak to kupka nie chce wyjść to pomaga mleczko Twoje - zawiera siarę a ona rozluźnia kupeczki. Moja córcia prawie przy każdym karmieniu purta i robi kupki...
Ewentualnie może być przemęczony, skoro piszesz że różki pokazuje i wkurza się że zasnąć nie może.

Aga - czyli jak Marysia nie wyjdzie do długiego weekendu to zostanie Kryśką? :) Bomba, teraz kobietka nie ma innego wyjścia jak najszybciej uciekać z Twego brzusia :))
 
reklama
Lucky , "dziecko moje bój się Boga, nareszcie jestes!!!!"
śliczna Twoja mała MI!!!, doszłam do wniosku, że już nie kraczę, wykrakałam Lady poród i Jak Tobie ostatnio pisałam, byłas chyba na 8 dni przed, to tez napisałam ze urodzisz przede mną, mimo ze ja miałam termin wczesniej, pojechałaś w ten sam dzien i co????!!!!
Ty w domku zs córcią, a ja się bujam jak wieloryb:sorry2::sorry2::sorry2:moze któraś z Was ma taki dar jak ja, to niech mi wykracze, ze na przykład dzisiaj pojadę!!!:tak::tak::tak:
My już po spacerku, mój m odkupuje winy, i postanowiłam dac mu szansę, zanim go osikam i podpalę jak mi radziła Iza:-D:-D:-D
Patrzę na swoje ciało i głupio to zabrzmi, ale brzydzą mnie te cholerne rozzstępy, wygladają okropnie, na nic się zdały cudowne kremy i balsamy.:angry::angry::angry:
Nie muszę Wam pisać jak bardzo denerwujące są telefony i smsy z zapytaniem czy ja już urodziłam, i dlaczego jeszcze nie!!!???ale wczoraj to już było przegięcie, bo dostałam smsa z gratulacjami z powodu narodzin zdrowej córci, szok:szok::szok:
:szok:
 
Adunia to Amirek moze nie moze zasnac i sie zlosci..... jak masz to mozesz mu dac cherbatki np. plantex albo ja mam taka z hippa rumiankowa ale ona jest po 1tyg a Amirek ma 6dni....
 
Lene ja Ci mogę jedynie powiedzieć że skoro ja ostatnia dołączyłam do grona mamusiek kwietniowych na forum to pewnie i ostatnia dołączę do rozdwojonych. ;-)

Z drugiej strony jak czytam o tych problemach z karmieniem i wogóle to jestem przerażona i jakoś przestaje myśleć o porodzie.

Do tego mam straszne sny że wszyscy lekarze i położne, znajomi itd. będą na majówce a ja będę cały długi weekend rodzić czyli jakieś 4 dni :baffled::baffled::baffled:

 
Lucky witaj z powrotem, a jednak mala MI:-).
Normalnie sliczne masz te dzieciaczki, a ksiezniczka - bomba:-)
No i jak chlopcy przyjeli siostrzyczke?


Lene mam to samo, zyg.... sie chce jak patrze na siebie i te pozostalosci:angry:


Adus przy kolkach Dzidzia strasznie placze i nie mozna jej uspokoic, moze Amirek troszke sie denerwuje, moze to nie kolki:blink:

Iza z uszkami to wlasnie o przewianie chodzi:tak:, strasznie sie tego boje:baffled:, taka moja mala fobia;-)

Aga to niech sie juz rodzi Marysia, bo Kryska jakos do niej nie pasuje:-D;-)

Masiu witaj, super ze z Leonkiem juz dobrze, usciskaj go, i powodzenia przed nocka, dasz rade

Maju czemu tak rzadko zagladasz? Michas taki lobuziak?
 
Aduś kurcze.... to moze tak jak mowisz kup mibebilon pepti albo jest jeszcze Nan HA dla dzieci z alergia na bialko krowie ale jak piszesz ze bedziesz u pediatry to on ci najlepiej doradzi:tak:
Reniu no Misio mi strasznie duzo czasu pochlania czasem jak jestem sama bo P juz do pracy chodzi to musze go zostawic w lozeczku placzacego eby do wc se isc a co dopiero cos zrobic:baffled: ale co tam te jego usmieszki przygladanie sie wielkimi oczkami wynagradza wszystko:tak:;-):tak::tak::tak:
co do wygladu:baffled: to ja na siebie zbytnio patrzec niemoge:no: wygladam jak w 5m-cu ciazy i wogole tyle rozstepow i 16kg zostalo bbbuuuuu w ubrania sprzed ciazy sie nie mieszcze tylko w ciazowkach chodze a to juz miesiac po porodzie....
no wlasne Michalek skonczyl dzisiaj 1m-c i juz nie jest noworodkiem tylko niemowlaczkiem:tak::tak::tak:
 
MAJU właśnie tak zrobię....

No Michałku gratuluje miesięcznicy....:-):-):-)

ja idę do mego szkrabka on sie tak trosecke męczy ale bedzie nocka...:baffled:
 
reklama
Maju ale ten czas leci:szok:, Michasiu wszystkiego naj naj naj z okazji pierwszego miesiaczka , i daj mamusi zajrzec czasami do starych ciotek na BB :-)

Ja tez w ciazowkach pomykam:crazy:, tylko ze ja mam na czym siedziec:angry::no:

Adus usciskaj Amirka, i spokojnej nocki, moze a noz...:tak:
 
Do góry