reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Jak tam czujecie się dzisiaj dziewczynki ? Ja mam załamke , mój narzeczony wyjechał na 2,5 msc … remont w mieszkaniu i jakoś mam takiego doła . Niedobrze mi praktycznie cały czas , wody nie umiem pić . Brzuch jak balon, zaczął mi się problem w toalecie . Wy jak się czujecie ?
Z takich dobrych wiadomości wg OM zaczęłam dzisiaj 9 tydz ☺️ jakoś dalej nie dochodzi do mnie , że jestem w ciąży .
 
Jak tam czujecie się dzisiaj dziewczynki ? Ja mam załamke , mój narzeczony wyjechał na 2,5 msc … remont w mieszkaniu i jakoś mam takiego doła . Niedobrze mi praktycznie cały czas , wody nie umiem pić . Brzuch jak balon, zaczął mi się problem w toalecie . Wy jak się czujecie ?
Z takich dobrych wiadomości wg OM zaczęłam dzisiaj 9 tydz ☺️ jakoś dalej nie dochodzi do mnie , że jestem w ciąży .
Na problemy z zaparciami polecam dicopeg można brać w ciąży tylko trzeba regularnie, np 2 razy dziennie a jak wróci do normy to jeden raz dziennie. To taki proszek który nie wchłania się do organizmu a powoduje zwiększenie nawodnienia masy kałowej i pomaga na zaparcia. Ja to mam ogromny problem z zaparciami w ciazy
 
Na problemy z zaparciami polecam dicopeg można brać w ciąży tylko trzeba regularnie, np 2 razy dziennie a jak wróci do normy to jeden raz dziennie. To taki proszek który nie wchłania się do organizmu a powoduje zwiększenie nawodnienia masy kałowej i pomaga na zaparcia. Ja to mam ogromny problem z zaparciami w ciazy
o dzieki za polecajke. Ja w poprzedniej ciąży leciałam na lactulozie 😐 straszne zaparcia miałam...
 
Na problemy z zaparciami polecam dicopeg można brać w ciąży tylko trzeba regularnie, np 2 razy dziennie a jak wróci do normy to jeden raz dziennie. To taki proszek który nie wchłania się do organizmu a powoduje zwiększenie nawodnienia masy kałowej i pomaga na zaparcia. Ja to mam ogromny problem z zaparciami w ciazy
Oo dzięki za polecajke ☺️ zobaczę jak będzie jutro , jak nic się nie zmieni to sobie go kupię .
 
Jak tam czujecie się dzisiaj dziewczynki ? Ja mam załamke , mój narzeczony wyjechał na 2,5 msc … remont w mieszkaniu i jakoś mam takiego doła . Niedobrze mi praktycznie cały czas , wody nie umiem pić . Brzuch jak balon, zaczął mi się problem w toalecie . Wy jak się czujecie ?
Z takich dobrych wiadomości wg OM zaczęłam dzisiaj 9 tydz ☺️ jakoś dalej nie dochodzi do mnie , że jestem w ciąży .
Ja dziś całkiem dobrze.
Mdłości powrócili że zdwojoną siłą, ta ciąża mnie wykończy w żadnej z poprzednich tak nie miałam.
Standardowo jestem bardzo zmęczona.
Brak apetytu, mam babcia ochotę a jak to zrobię to już mi chęć przechodzi( sałatki nie jadłam, w tak za mną chodziła)
Dużo pije i najbardziej mi smakuje herbata z cytryną.
Drętwieją mi nadgarstki i dokuczają skurcze łydek 🤦 ale się wypaliłam

Jutro przez jeździsz do nas znajomi z dziećmi. Będzie wesoło.
 
Ja dziś czuję się normalnie, nie chciało mi się spać, nie mam już nudności
Z rana płaska a popołudniu już czuję brzuch ..
jedynie co to o 21:00 codziennie padam ..
 
Chyba powoli mogę się z Wami żegnać, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Wczoraj od rana pobolewał mnie brzuch, coś jak kłucie w jajniku, koło południa na papierze zobaczyłam brązowy śluz... Dostałam zastrzyk progesteronu domięśniowo (nie polecam, bardzo boli) i polecenie zwiększenia progesteronu dopochwowo z 1x1 do 2x1. Wieczorem było nawet ok, ale od rana znowu czuję podbrzusze, a od kilku godzin zaczęła pojawiać się krew - póki co tylko na papierze i mała kropeczka na wkładce, ale czuję, że to początek końca
 
reklama
Jak tam czujecie się dzisiaj dziewczynki ? Ja mam załamke , mój narzeczony wyjechał na 2,5 msc … remont w mieszkaniu i jakoś mam takiego doła . Niedobrze mi praktycznie cały czas , wody nie umiem pić . Brzuch jak balon, zaczął mi się problem w toalecie . Wy jak się czujecie ?
Z takich dobrych wiadomości wg OM zaczęłam dzisiaj 9 tydz ☺️ jakoś dalej nie dochodzi do mnie , że jestem w ciąży .
Ja to zależy od dnia.. jednego jest wszystko ok bez dolegliwości, za to kolejnego już dokuczają mdłości, brak apetytu, albo głód i tak w kółko, a z zaparciami mam problem od początku ciąży i ratuje się naturalnymi sposobami jak suszone śliwki, suszone morele, kefir, maślanka i jakoś dają radę. Też mam problem z piciem wody, trochę się zmuszam, ale często nie mam siły w siebie wlewać bo czuje się pełna i nie wchodzi..
Współczuję tyle czasu sama i z remontem na głowie, ale jak trzeba to się wszystko ogarnie, 3 mam kciuki, żeby chociaż wszystko sprawnie szło!😉
 
Do góry