reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Też tak właśnie pomyślałam . Ogólnie kiedyś leczyłam się na niedoczynność tarczycy.. po 6 latach wszystko się unormowało i ogólnie leków nie biorę już z 5-6 lat .. a TSH kontroluje 2 razy w roku . W czerwcu robiłam badania i były w normie . Możliwe , że lekarz włączy leki .
W ciąży lubi wzrastać poziom tsh, u mnie nawet powyżej 3 było a wcześniej nie przyjmowałam leków i jak narazie mam wdrożoną dawkę 25mg, za tydzień mam sprawdzić poziom.
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺️ Jestem po 3 poronieniach… obecnie jestem w ciąży (wg ostatniej miesiączki 5t 4d). Przyjmuję zastrzyki neoparin i duphaston. Oczywiście już schodki… lekarz mi powiedział, że USG wygląda na 5t2d.. ale dla mnie, po moich doświadczeniach, ten pęcherzyk (0,61cm) jest za mały nawet jak na 5t2d… myślicie że coś z tego może być? Kazał mi przyjść za tydzień, żeby zobaczyć czy prawidłowo rośnie… dzisiaj byłam na becie, w sobotę powtórka z rozrywki 🥹
Ja myślę że wymiary odpowiadają tygodniowi ciąży, na moje wygląda wszystko ok, a potwierdzenie będziesz miała na kolejnej wizycie. My już tak mamy że zamiast słuchać lekarza to się później dopatrujemy czy aby na pewno wszystko ok 😋
 
Cześć dziewczyny ☺️ Jestem po 3 poronieniach… obecnie jestem w ciąży (wg ostatniej miesiączki 5t 4d). Przyjmuję zastrzyki neoparin i duphaston. Oczywiście już schodki… lekarz mi powiedział, że USG wygląda na 5t2d.. ale dla mnie, po moich doświadczeniach, ten pęcherzyk (0,61cm) jest za mały nawet jak na 5t2d… myślicie że coś z tego może być? Kazał mi przyjść za tydzień, żeby zobaczyć czy prawidłowo rośnie… dzisiaj byłam na becie, w sobotę powtórka z rozrywki 🥹
Ja mialam w 5+3 pecherzyk 0.88cm. Ale jeszcze nic nie było w nim widać. Za tydzień mam wizytę u lekarza to będzie 7+6
 
W ciąży lubi wzrastać poziom tsh, u mnie nawet powyżej 3 było a wcześniej nie przyjmowałam leków i jak narazie mam wdrożoną dawkę 25mg, za tydzień mam sprawdzić poziom.
Równo 2 miesiące temu miałam też TSH .. i było 3.07.. to w sumie jakby nie było to teraz jest mniejszy wynik .. ale na wszelki wypadek skonsultuje to z lekarzem .
 
Ja myślę że wymiary odpowiadają tygodniowi ciąży, na moje wygląda wszystko ok, a potwierdzenie będziesz miała na kolejnej wizycie. My już tak mamy że zamiast słuchać lekarza to się później dopatrujemy czy aby na pewno wszystko ok 😋
Jak czytałam to dziewczyny już w tym tygodniu widziały zarodek na usg 🥺 dostałam wynik bety…
 

Załączniki

  • IMG_7238.png
    IMG_7238.png
    70 KB · Wyświetleń: 41
Pisałam Wam że cudów po moim badaniach się neo spodziewam i... Stał się cud wszystkie wyniki idealne, nawet krzywą cukrowa. Jestem po prostu w szoku dawno nie miałam tak dobrego wyniku, dla pewność dziś też poszłam na cukier na czczo, bo nie wierzyłam i dziś też ok. Nawet moja gin mówiła, że dobrze że poszłam ten cukier sprawdzić bo ona sama była w szoku.
 
reklama
Do góry