reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hej dziewczyny. Przyszły wyniki .. chyba nie jest aż tak źle ..
 

Załączniki

  • Screenshot_20240829-081916~2.png
    Screenshot_20240829-081916~2.png
    32,4 KB · Wyświetleń: 64
  • Screenshot_20240829-081939~3.png
    Screenshot_20240829-081939~3.png
    41,2 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20240829-081939~2.png
    Screenshot_20240829-081939~2.png
    47,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Nie wiem czy TSH nie jest trochę za wysokie, jak możesz to podeślij wyniki lekarzowi
Też tak właśnie pomyślałam . Ogólnie kiedyś leczyłam się na niedoczynność tarczycy.. po 6 latach wszystko się unormowało i ogólnie leków nie biorę już z 5-6 lat .. a TSH kontroluje 2 razy w roku . W czerwcu robiłam badania i były w normie . Możliwe , że lekarz włączy leki .
 
Też tak właśnie pomyślałam . Ogólnie kiedyś leczyłam się na niedoczynność tarczycy.. po 6 latach wszystko się unormowało i ogólnie leków nie biorę już z 5-6 lat .. a TSH kontroluje 2 razy w roku . W czerwcu robiłam badania i były w normie . Możliwe , że lekarz włączy leki .
ja też mam niedoczynność teraz mi spadło do 1,7 ale właśnie lekarz mi powiedział że wystarczy że przekroczy 2,0 i zwiększamy dawkę euthyrox
 
Cześć dziewczyny ☺️ Jestem po 3 poronieniach… obecnie jestem w ciąży (wg ostatniej miesiączki 5t 4d). Przyjmuję zastrzyki neoparin i duphaston. Oczywiście już schodki… lekarz mi powiedział, że USG wygląda na 5t2d.. ale dla mnie, po moich doświadczeniach, ten pęcherzyk (0,61cm) jest za mały nawet jak na 5t2d… myślicie że coś z tego może być? Kazał mi przyjść za tydzień, żeby zobaczyć czy prawidłowo rośnie… dzisiaj byłam na becie, w sobotę powtórka z rozrywki 🥹
 

Załączniki

  • IMG_7221.jpeg
    IMG_7221.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 20
Ja też mam niedoczynność. Miałam wynik 3,6 rok przed ciążą. Włączyłam leki i miesiąc przed zajściem byłam u endo już z wynikiem 1.9. Teraz w ciąży robiłam badania i wynik 1.19 😁
 
reklama
Ja też jestem po wizycie i mamy 7tydzień wg USG, zarodek mierzy prawie 1cm i pięknie bije serduszko 😊 niewiadomo skąd wystąpiło wcześniej krwawienie/plamienie bo p. Dr nie widziala w obrazie USG żadnego krwiaka, ale powiedziała że tak się może zdarzyć. Na chwilę można odetchnac z ulgą 😊
 
Do góry