reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Witajcie ☺️ chciałabym również do Was dołączyć i mam nadzieję że jednak i u mnie skończy się wszystko ok.
Moja historia :
Pozytywny test wyszedł 15.08 termin mam na 22.04
Pierwszą betę zrobiłam 19.08 1110, drugą 21.08 1408, 23.08 1448
24 miałam szybka wizytę u lekarza - widzi mały pęcherzyk w macicy. Kazała oznaczyć betę 26 i 28 a w czwartek mam wizytę u swojego lekarza dopiero.
26.08 wynik 1852 😔 czyli dalej marnie.

Mam już 7letnia córkę i od 5 lat staramy się o drugiego bobasa. W tamtym miesiącu miałam laparohisteroskopie w której diagnoza endometrioza i adenomioza 🤦‍♂️
 
reklama
Mnie strasznie zaczęło ciągnąć do słonego... w nocy miałam takie mdłości, że wszystko miałam w gardle. Nie wiem czy to objaw ciąży czy to, że nawpieprzałam się kanapek z jajkiem i lososiem a na koniec zagryzłam czipsami solonymi popijając bezalkoholowym piwem... combo 😑
To można jeść łososia w ciąży? 😁 wszędzie czytałam, że nie
 
Z tego co wiem nie wolno jeść surowych ryb. Jeśli łosoś był ugotowany to nie ma czym się martwić, tak mi się wydaje 😀 Ale z tego co kojarzę moja koleżanka jadła normalnie sushi z łososiem w ciąży
nie można jeść surowych i przetworzonych na zimno - łosoś wędzony na zimno, szynka parmeńska itd. serów pleśniowych i wyrobów z niepasteryzowanego mleka. 🤗
 
nie można jeść surowych i przetworzonych na zimno - łosoś wędzony na zimno, szynka parmeńska itd. serów pleśniowych i wyrobów z niepasteryzowanego mleka. 🤗
Dobrze wiedzieć .. bo akurat miałam chęć na łososia wędzonego 😅 . Jakoś dałam radę wypić glukozę .. ciężko było przełknąć 🤢 . Teraz tylko czekać dwie godziny w przychodni .. a później na wyniki , a pewnie jutro będą .
 
Dobrze wiedzieć .. bo akurat miałam chęć na łososia wędzonego 😅 . Jakoś dałam radę wypić glukozę .. ciężko było przełknąć 🤢 . Teraz tylko czekać dwie godziny w przychodni .. a później na wyniki , a pewnie jutro będą .
Dasz radę💪
ja wczoraj przez pierwszą godzinę modliłam się żeby nie zwymiotować, późnej było już z górki.
 
Witajcie ☺️ chciałabym również do Was dołączyć i mam nadzieję że jednak i u mnie skończy się wszystko ok.
Moja historia :
Pozytywny test wyszedł 15.08 termin mam na 22.04
Pierwszą betę zrobiłam 19.08 1110, drugą 21.08 1408, 23.08 1448
24 miałam szybka wizytę u lekarza - widzi mały pęcherzyk w macicy. Kazała oznaczyć betę 26 i 28 a w czwartek mam wizytę u swojego lekarza dopiero.
26.08 wynik 1852 😔 czyli dalej marnie.

Mam już 7letnia córkę i od 5 lat staramy się o drugiego bobasa. W tamtym miesiącu miałam laparohisteroskopie w której diagnoza endometrioza i adenomioza 🤦‍♂️

hej
jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. mi wychodzi termin na 21.04

ale ja nie mam zludzeń, słabe przyrosty bety, maleńki pecherzyk w macicy kiedy juz powinien byc zarodek z sercem. to napewno nie skonczy sie dobrze. mialam taka sytuacje na poaczatku roku, tylko wtedy beta rosla jak szalona, ale ciaza rozwiajala sie o 2-3 tyg wolniej i w koncu w 10 tyg stanela i zaczela sie wchlaniac

mysle ze nie ma dla nas szans, jedyne co to pozostaje miec nadzieje ze same sie oczyscimy i nie bedzie konieczny spzital.
 
reklama
Do góry