reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Cześć dziewczyny! Jestem Ola, to moja druga ciąża - pierwsza niestety była nieudana. Bardzo chciałam dołączyć do forum już wcześniej, ale termin mam na koniec marca, a grupa marcowa nie przyjmuje już nowych osób :( mogę zostać z Wami i dołączyć do grupy prywatnej @powerpuff? Byłoby super, bo przyznam, że przy moich przejściach czytanie forum dało mi dużo wsparcia i chciałabym czasem z kimś pogadać, a nie mam wśród znajomych wielu osób z dziećmi...a wiecie jak to jest, ze znajomymi bezdzietnymi trudno się gada o ciąży :D zaczynam teraz 16 tydzień :)
Cześć :) jak może nie przyjmować 😂 co to za ekskluzywne grono 🤣 to chodź do nas ;)
 
reklama
Czemu już nie przyjmują? To trochę smutne mi się wydaje. Czasami ktoś potrzebuje po jakimś czasie takiego wsparcia na forum czy jakiegoś wygadania sie. Tu dziewczyny są super! Mi bardzo pomaga to forum 🙂
No dokładnie dziwne to. Ja w pierwszej ciąży dołączyłam dopiero w okolicach połowy bo w ogóle nie wiedziałam o istnieniu takich forów 🤣🤣🤣
 
Hej dziewczyny ja wczoraj miałam trochę nieprzyjemną sytuację ,wygłupialam się z synkiem ( niecałe 1,5 roku ) i niechcący szurnął mnie piętą w podbrzusze mniej więcej w miejscu lewego jajnika.Troche się przestraszyłam bo po paru minutach zaczęłam lekko czuć to miejsce.jestem 11+4 tc i zastanawiam się czy to mogło zagrozić dzidzi? Nie za bardzo się orientuję na jakiej wysokości się teraz znajduje.Podpowiecie coś? Nic mnie nie boli ,nie krwawię.raz jak dzisiaj kucnełam to mnie mega zakóło w tym jajniku.Mi też mdłości ustąpiły prawie całkiem ,za to piersi mnie mega bolą najchętniej to bym wcale stanika nie zakładała😅
Ja bym musiała co dwa dni iść na USG bo mój młody co chwilę przywali jak się wierci albo się bawimy 🤣 myślę, że jak będzie widać bardziej to będziemy musieli bardziej uważać. ::) chyba że ból był nie do zniesienia itd to warto skonsultować
 
U nas zawirowania. Nie wiem czy zęby bo katar i kupy 4x czyli standardowo przy zębach ale doszła gorączka. Wczoraj tel ze żłobka, że Jasiu ma temp... Ponad 38...w nocy 39...w dzień to samo. Wiadomo schodzi po lekach ale moja mniej więcej 5h i już musi dostać kolejną dawkę bo nachodzi. A wiadomo jak tem to tylko na rękach, marudny... No jest ciężko.
Mi na szczęście po weekendzie przeszło. W Nd dostałam kroplówkę i było już super. Biorę te tabl na mdłości Xonvea czy jakoś 1xna noc i wam powiem, że nie spodziewałam się takich rewelacji po nich. A ja praktycznie zero mdłości 💪💪💪

Co do nie przyjęcia na forum... Nie kumam jak tak można... No raczej w wiadomym celu chcesz do nich dołączyć...

Co do zakupów i obaw...
Poprzednią ciążę przechodziłam w zwykłych leginsach i koszulkach. Nie kupowałam nic ciążowego. Przytyłam 6kg więc tylko brzuszek mi urósł ale mieścił się w koszulkach 😂
A obawy... Kurde no ja jakoś spokojna jestem... We wtorek mam wizytę ale na lajcie podchodzę.
A zakupy do dzidzi to mam ten plus, że mam wszystko po małym. Jak będzie dziewczynka to od rodziny dostanę ciuchy
 
Dziewczyny macie już widoczne brzuszki? Nie potrafię zrozumieć jak do tego doszło, ale kończę 11 tydzień a mam brzuch jak w 6 miesiącu w pierwszej ciąży 😳 jestem przerażona, poważnie. Tym bardziej, że jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, a ciuchów maskujących brzuch zaczyna brakować… 🙈
 
W drugiej i każdej nast ciąży podobno szybciej rośnie brzuch. Ja mam dzisiaj 10+1 i mimo, że schudłam 2kg to widzę już brzuszek. Spodnie 👖 przycisnę, niektóre bluzki opięte na brzuchu i za małe w biuscie. Ogólnie wydaje mi się, że teraz będę miała większy brzuch niż poprzednio
 
Dziewczyny macie już widoczne brzuszki? Nie potrafię zrozumieć jak do tego doszło, ale kończę 11 tydzień a mam brzuch jak w 6 miesiącu w pierwszej ciąży 😳 jestem przerażona, poważnie. Tym bardziej, że jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, a ciuchów maskujących brzuch zaczyna brakować… 🙈
U mnie maskujące na co dzień, bo mam co ukryć 🙈
 
Dziewczyny macie już widoczne brzuszki? Nie potrafię zrozumieć jak do tego doszło, ale kończę 11 tydzień a mam brzuch jak w 6 miesiącu w pierwszej ciąży 😳 jestem przerażona, poważnie. Tym bardziej, że jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, a ciuchów maskujących brzuch zaczyna brakować… 🙈
dokładnie tak jest, w kolejnych ciążach brzuch jest większy. U mnie już 4 ciaza, 10 tydzień, a brzuch jak w 4 miesiącu 🤦‍♀️ dlatego kupiłam dżinsy ciążowe i luźne koszulki, bo też się jeszcze ukrywam.
 
reklama
Dziewczyny macie już widoczne brzuszki? Nie potrafię zrozumieć jak do tego doszło, ale kończę 11 tydzień a mam brzuch jak w 6 miesiącu w pierwszej ciąży 😳 jestem przerażona, poważnie. Tym bardziej, że jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, a ciuchów maskujących brzuch zaczyna brakować… 🙈

U mnie pierwsza ciąża, ale też już widać, z tym że ja jestem małym i chudym człowieczkiem, startuje z 43kg to każdą najmniejszą zmianę widać 🙈 trzymajcie proszę kciuki, dzisiaj 14:00 prenatalne.
 
Do góry