reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Pytanie do dziewczyn co biorą Xonvea. Jak wasze samopoczucie po tabletkach? Ile bierzecie,?
Ja brałam najpierw 3 dziennie, potem zeszłam do dwóch i od dzisiaj próbuje brać tylko jedną na noc :) im bardziej zmniejszam tym lepiej z funkcjonowaniem w dzień bo nie śpię tyle i mam więcej siły :) plus to, że kolejny tydzień do przodu 😂
 
reklama
No ja póki co jestem po pierwszej tabletce i też właśnie spałabym na siedząco.. Mam wziąć jeszcze na noc i ewentualnie jutro rano. Cioci mi podłączyła kroplówkę z elektrolitów więc wróciłam do żywych. Trochę jem, staram się dużo pić. A jak mas z brać te tabletki?
Mi lekarka mówiła żeby zacząć od 2 na noc i jeżeli następnego dnia będzie ciężko to wieczorem 2 na noc i kolejnego dnia 1 rano, jeżeli będzie ok tak ma pozostać, a jak nie to jeszcze po południu 1 czyli 4 dziennie :)
Tak też jest w ulotce napisane
 
trochę mi lepiej, ale i tak ciągle leżę w łóżku.. dzisiaj miałabym wizytę, a jutro sanco, a tak to w sumie zrobię najpierw prenatalne, a jak wyjdą wątpliwe, to dopiero sanco. Tylko, że to 9 października.
Mam nadzieję że będzie dobrze i może nie będziesz musiała 😉 teraz najważniejsze żeby odpoczywać ale dobrze że już lepiej 🤗
 
trochę mi lepiej, ale i tak ciągle leżę w łóżku.. dzisiaj miałabym wizytę, a jutro sanco, a tak to w sumie zrobię najpierw prenatalne, a jak wyjdą wątpliwe, to dopiero sanco. Tylko, że to 9 października.
Ja mam drugiego października i siedzę jak na szpilkach, mdłości ustąpiły , tylko czasem mnie łapią tak z 2 razy dziennie,za to ciągle jestem śpiąca i czuję się taka bezsilna.Wyszłam wczoraj z synem i mężem na zakupy , trochę się przeszliśmy a mnie zaraz nogi bolały i góra brzucha skuta.Rano obudziłam się z zakwasami na żebrach 😓nie wiem jak ja mam się ruszać skoro tak mnie to męczy,do tego jakieś nerwobóle w lewej piersi...mam trochę stresu ostatnio,może to dlatego
 
reklama
Ja mam drugiego października i siedzę jak na szpilkach, mdłości ustąpiły , tylko czasem mnie łapią tak z 2 razy dziennie,za to ciągle jestem śpiąca i czuję się taka bezsilna.Wyszłam wczoraj z synem i mężem na zakupy , trochę się przeszliśmy a mnie zaraz nogi bolały i góra brzucha skuta.Rano obudziłam się z zakwasami na żebrach 😓nie wiem jak ja mam się ruszać skoro tak mnie to męczy,do tego jakieś nerwobóle w lewej piersi...mam trochę stresu ostatnio,może to dlatego
Będzie dobrze ☺️
Chyba sporo z nas ma ten problem że trochę się pokręci albo coś porobi i zmęczenie jakby nie wiadomo co się zrobiło 😅
 
Do góry