reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

też miałam plamienie nie wiadomo skąd. "czasem w ciąży się zdarza" może to czas w którym miałabyś okres gdybyś w ciąży nie była?
Grunt, że to nie od maleństwa, że kosmowka się nie odkleja. O ile dobrze kojarzę jesteś ok 2tyg przede mną czyli 11tc? To już dość bezpiecznie
nawet przy odklejeniu można wyjść bez szwanku, tak tylko chciałam pocieszyć :) byłam w takiej sytuacji i właśnie tulę moją 3-latkę ♥️
 
reklama
Cześć, czy Wy też macie takie problemy z nogami? Tak mnie bolą jak zasypiam... Nie pomaga trzymanie ich na ścianie, poduszki po nogi żeby były wyżej... Magnez i potas biorę w dużych ilościach
 
ale że robią się spuchnięte też tak po całym dniu czy tylko bolą?
bolą, uczucie takich ciężki nóg. Nic nie pomaga. Żadna zmiana pozycji... No masakra. W pierwszej ciąży też tak miałam ale pomagało jak kładłam dużą poduszkę pod nogi i tak zasypiałam a teraz i to nie pomaga
 
bolą, uczucie takich ciężki nóg. Nic nie pomaga. Żadna zmiana pozycji... No masakra. W pierwszej ciąży też tak miałam ale pomagało jak kładłam dużą poduszkę pod nogi i tak zasypiałam a teraz i to nie pomaga
a dużo stoisz albo siedzisz w ciągu dnia ? Może jakieś skarpety uciskowe pomogą? Tak czy siak zapytałabym lekarza o to :)
 
a dużo stoisz albo siedzisz w ciągu dnia ? Może jakieś skarpety uciskowe pomogą? Tak czy siak zapytałabym lekarza o to :)
i chodzę i leżę. To nie jest tak, że tak większość chodzę albo większość leże. Odwożę małego do żłobka, ogarniam dom a w wolnych chwilach się kładę więc to nie jest od jednej pozycji... Wizytę mam dopiero 3.10
 
reklama
i chodzę i leżę. To nie jest tak, że tak większość chodzę albo większość leże. Odwożę małego do żłobka, ogarniam dom a w wolnych chwilach się kładę więc to nie jest od jednej pozycji... Wizytę mam dopiero 3.10
to ciekawe, nie słyszałam chyba o takim objawie ciążowym, częściej się mówi o tym, że nogi puchną, ale to chyba na dalszych etapach ciąży
 
Do góry