reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Piłam, ale w pracy. W domu, zwłaszcza na noc już nie, żeby rano cukru nie wywaliło 🙄

Haha, mój się "miga" bo po obiedzie leci na "budowę" i zostajemy we dwie 🤷‍♀️ Ale o dziwo dała mi poleżeć, nawet chyba komara przycięłam 🤣

O kurde, no to tylko czekać kiedy nam coś przyniesie 😧
Obawiam się, że będę z nią chorować tak jak z siostrą za dzieciaka - ja chora, ona zdrowa; ona chora, ja chora. I od pierwszej infekcji młodej mam to samo. Jak my byliśmy chorzy to ona nie, jak ją wzięło to mnie za chwilę też.
Moja chodzi do żłobka pół roku i co miesiąc jest na coś chora, mąż wszystko od niej łapie, a mi się jeszcze nie zdarzyło 🤭 ja mało choruję, więc mam nadzieję, że i to mnie ominie
 
reklama
Od gorączki i opryszczki na gardle, potem wysypka na dłoniach i stopach, a teraz wysypka schodzi, a robią się takie jakby rany szczególnie na stopach, jakby zaparzona skóra i strupy, potem mogą jeszcze paznokcie schodzić 🤦 najgorzej przeszła ten ból gardła i lekarz nas uprzedzała, że to jest rana w gardle, więc nic ostrego, kwaśnego, twardego, płakała że ją szyja boli 🥴 na szczęście tylko 2 dni, gorączka też była 2 dni
o matko.... Myślałam, że to tylko wysypka babelkow a tu takie coś... Masakra
 
ja mam 6.10. Do Ewa Szwalkiewicz, byłam u niej tez na prenatalnych w pierwszej ciąży. Bezbłędnie od razu określiła płeć i bardzo miła lekarka. Przyjmuje tam jeszcze Hoppe ale to jest buc i jego nie polecam.
Nie mam pojęcia do kogo ja zostałam zapisana ale dla mnie to i tak nieistotne, nie znam tych lekarzy. Po prostu chcę, żeby było zrobione te badanie. Kiedy 11 lat temu zaszłam w ciążę to było zupełnie inaczej. Nawet poradnia ginekologiczna na nfz była w stylu PRL a na usg to trzeba było się umawiać osobno i iść na oddział ginekologiczny. Teraz poradnia jest unowocześniona, nawet usg mają w gabinecie;) Tyle się zmieniło, jestem teraz mądrzejsza i świadoma różnych zagrożeń.
Czytając Wasze wypowiedzi na forum wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam. 😊
 
mam jeszcze Clexane, a za acardem będziemy kombinowac, będę porobwac brac i nie zobaczymy mamy na to jakiś plan, bardzo się boje tego ale jakoś trzeba.
też miałam plamienie nie wiadomo skąd. "czasem w ciąży się zdarza" może to czas w którym miałabyś okres gdybyś w ciąży nie była?
Grunt, że to nie od maleństwa, że kosmowka się nie odkleja. O ile dobrze kojarzę jesteś ok 2tyg przede mną czyli 11tc? To już dość bezpiecznie
 
reklama
też miałam plamienie nie wiadomo skąd. "czasem w ciąży się zdarza" może to czas w którym miałabyś okres gdybyś w ciąży nie była?
Grunt, że to nie od maleństwa, że kosmowka się nie odkleja. O ile dobrze kojarzę jesteś ok 2tyg przede mną czyli 11tc? To już dość bezpiecznie
9+5 om, usg 10+2 dziś pokazało
 
Do góry