reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
A czy którejś z Was lekarz kazał zrobić badanie ferrytyny?
Mi zleciła i mam małe zapasy więc na następnej wizycie wjeżdża żelazo żeby uniknąć anemii.
Powiedziała, że jakbym miała zapasy powyżej 60 to by do końca ciąży starczyło a ja mam na poziomie 20 wiec lipa 😂
Ja miałam Zlecona ferrytyne i Mam na poziomie 33 i lekarka mówiła że spoko
 
Ja tez mam ten dziwny posmak w ustach który próbuje zabić czymś ultra kwaśnym.
Wydaje mi się ze on powoduje u mnie największe nudności ale dzisiaj to już apogeum. Chyba zadzwonię po męża żeby wyszedł wcześniej z pracy bo nawet nie mam siły żeby otworzyć drzwi kurierowi :(
Wiem co czujesz.... U mnie dodatkowo jakieś przeziębienie.... Gardło boli
Energia na poziomie minusowym... Wczoraj to nie miałam Sił nawet leżeć 😁 ciezżko to wytłumaczyć
 
Te detektory albo przereklamowane albo za wcześnie albo trzeba się znów martwić. Nie znalazłam tętna. Oczywiście swoich tętnic tak 🙈wszędzie indziej cisza. Macie jakieś doswiadzcenie z detektorami jeszcze któraś ?
 
Melduję się po wizycie. Pasożyt ma 3,25 cm, wszystko pasuje. Oczywiście mam mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie i cukier... A że powiedziałam, że mierzę codziennie to mam zapisywać też na kartce... 🙈 Z badań nic nie zlecił, a na następnej wizycie prenatalne 🙂
czemu pasożyt? 😝 gratulacje, który tc przypomnij?
 
Glukoza do 92 powiadacie..🤔 ja mam 96 ale przed ciążą też mniej więcej tyle zawsze miałam i byłam właśnie na wizycie i nic pani dr nie mówiła. Kazała się tylko oszczędzać i odpoczywać 😁 także muszę uważać chyba mimo wszystko co jem żeby nie zaczęło rosnąć 🙈
No a z radosnych wieści bąbelek rośnie 🥰, wszystko dobrze, dzisiaj 8+4, wizyta nastepna za ponad miesiąc 😅
Na 17 października mam prenatalne 😬 więc dlatego wizyta ciut później żeby się nie pokrywało.
Także bardzo się cieszę że wszystko póki co jest w porządku 🥳
 
reklama
Do góry