reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Czekam i czekam, zaraz stad wyjdę. Nie chce znów slyszec tych złych wiesci.
Jesteśmy z Tobą serio 🥹❤️❤️❤️❤️
spróbuj Gin zero Lubuski. To jest naprawdę ok z tonikiem i cytryną.
Wysłałam męża po tonik bo ten gin tez mam ale z sokiem był również ohydny (a przy okazji po słoik ben&jerry) to dzwoni do mnie: sprawdziłem. Tonik jest zły dla kobiet w ciąży przez duża zawartość chininy.
Nie wiem czy o tym wiedziałaś ale najwyraźniej nie jest nam dane próbować takich rzeczy 🤤
 
Jesteśmy z Tobą serio 🥹❤️❤️❤️❤️

Wysłałam męża po tonik bo ten gin tez mam ale z sokiem był również ohydny (a przy okazji po słoik ben&jerry) to dzwoni do mnie: sprawdziłem. Tonik jest zły dla kobiet w ciąży przez duża zawartość chininy.
Nie wiem czy o tym wiedziałaś ale najwyraźniej nie jest nam dane próbować takich rzeczy 🤤
serio? Nie wiedziałam. Piłam normalnie. 🫣 no cóż. Już za późno. Może że spritem spróbuj.
 
serio? Nie wiedziałam. Piłam normalnie. 🫣 no cóż. Już za późno. Może że spritem spróbuj.
Jestem w takim samym szoku jak Ty 🤭
Nie sądzę żeby przez pare łyków cos nam było ale kłócić się nie chce wiec odpuszczam.
Hej, hej, jeszcze ja chciałam do Was dołączyć, jeśli można :) U mnie dzisiaj 7 + 6. Podczytuję Wasz wątek od kilku dni i za wszystkie mocno trzymam kciuki!
Witamy!
 
reklama
Do góry